Komentarze Eurotradera
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Eurotrader (zwany również nazwą: eurotrader.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy naprawdę poleca się Eurotraderowi dokonanie inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Eurotraderze ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy jest Eurotraderem ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ Eurotrader wspomina o byciu część: RGB Holdings Sp.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Afryka Południowa.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, jest regulowana przez FSCA.

 

UWAGA: Eurotrader posiada regulację SŁABA JAKOŚĆ. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Eurotrader, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont: Konto Mikro, Konto Zero i Konto Bohatera. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50, spready od 1 do 1.2 pipsa, dźwignia do 1:500, maksymalna wielkość transakcji 10 lotów.

Konto zerowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 500, spready od 0 do 0.3 pipsa, dźwignia do 1:300, maksymalna wielkość transakcji 50 lotów.

Konto bohatera: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 25.000, spready od 0 do 0.3 pipsa, dźwignia do 1:100, maksymalna wielkość transakcji 1.000 lotów.

 

Rodzaje rachunków Eurotrader
Rodzaje rachunków Eurotrader

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że Eurotrader oferuje: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Eurotrader udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Eurotrader
Strona internetowa Eurotrader

Eurotrader zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: wykresy na żywo, kalkulator ryzyka, marże i pipsy, przelicznik walut, trochę informacji o produktach, które oferujesz, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Eurotrader 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: eurotrader.pl

📞Numer telefonu: + 44 (0) 20 8004 7430

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Eurotrader. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Eurotrader

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Eurotrader jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań, dodatkowo szukając opinii o Eurotraderze znajdujemy wiele negatywnych i ostrzegają przed tym brokerem. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Eurotraderze? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Eurotrader: Ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Eduardo, dziękuję za komentowanie Eurotrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *