Komentarze na temat Euro Prime
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Premiera euro! (zwany również nazwą: europrime.com), jest pośrednikiem Forex, ETFI CFD. Czy naprawdę poleca się Euro Prime, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Euro Prime ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to euro prime? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ Euro Prime wspomina o byciu część: IOS Investments Limited.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Belize.

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, widzimy co to jest regulowane przez IFSC.

UWAGA: Euro Prime ma regulację SŁABA JAKOŚĆ. ⛔.

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Euro Prime, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont: konto podstawowe, konto klasyczne, konto złote, konto platynowe i konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 500, dźwignia do 1:200, spready od 3 pipsów, minimalny/maksymalny lot 0.01/1.0, opiekun konta, cotygodniowa analiza, obsługa klienta.

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 25.000, dźwignia do 1:200, spready od 2.5 pipsów, minimalny/maksymalny lot 0.1/3.0, opiekun konta, cotygodniowa analiza, obsługa klienta.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, dźwignia do 1:300, spready od 2.1 pipsów, minimalny/maksymalny lot 0.5/5.0, opiekun konta, cotygodniowa analiza, obsługa klienta.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250.000, dźwignia do 1:400, spready od 1.7 pipsa, lot min/maks 1.0/10, opiekun klienta, cotygodniowa analiza, obsługa klienta.}

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 1.000.000, dźwignia do 1:500, spready od 1.4 pipsów, minimalny/maksymalny lot 5/30, opiekun konta, cotygodniowa analiza, obsługa klienta.

Rodzaje kont Euro Prime
Rodzaje kont Euro Prime

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że oferta Euro Prime to: Platforma Sirix.

Zasoby | Stronie internetowej

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Euro Prime udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Euro Prime
Strona internetowa Euro Prime

Premiera euro! zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych stron: wykresy na żywo, wyjaśnienia na temat oferowanych produktów, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🌐 Inne informacje na temat Premiera euro! 🌐

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: europrime.pl

📞Numer telefonu: + 35726030155

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Euro Prime. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Euro Prime

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Premiera euro! jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań, dodatkowo szukając opinii o Euro Prime znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

⛔ Uwaga: ⛔ Euro Prime jest ściśle powiązane z Inwestuj Rynki, Bank RCE, Rynek F1, Rynki Stratton  już Inwestycje. Wszyscy ci brokerzy są własnością F1 Markets Ltd, firmy, która w październiku 2022 została ukarana grzywną przez krajowy organ regulacyjny, oskarżając go o złe praktyki z klientami.

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

Co myślisz o Euro Prime? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Euro Prime: ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Pablo, dziękuję za komentowanie Euro Prime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.