Komentarze na temat inwestycji UE
 
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Inwestycje UE (zwany także nazwą: eu-investings.com), jest brokerem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy naprawdę zaleca się inwestowanie w EU Investings? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅
 
➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o inwestycjach UE ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to inwestycje UE? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.
 
Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci
 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 
❌EU Investings wspomina o istnieniu część: Inwestycje UE Limited. (nie istnieje)
 
❌Jak dla twojego ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Zjednoczone Królestwo, ale nie ma informacji, które by to potwierdzały, dlatego uważamy, że jest to fałszywe dane.
 
❌ Jeśli przeanalizujemy Twojerozporządzenie, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.
 

UWAGA: EU Investings jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔.

 
📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 
Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez EU Investings, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont: Konto standardowe, konto Prime i konto Pro. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 500, ochrona, obligacje handlowe, pokrycie.

Konto Prime: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000, ochrona, obligacje handlowe, pokrycie.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, ochrona, obligacje handlowe, pokrycie.

Rodzaje rachunków inwestycyjnych UE
Rodzaje rachunków inwestycyjnych UE

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez EU Investings to: własna platforma.
 

Zasoby | Stronie internetowej

 
Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla inwestorów, które EU Investings udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa o inwestycjach UE
Strona internetowa o inwestycjach UE

Inwestycje UE zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: trochę informacji o oferowanych produktach, nowościach, analizach, kalendarzu ekonomicznym, kalkulatorze, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Inwestycje UE 🌐

 
🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: eu-investings.com | inwestycje-eu.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mailkontakt z formularza strony internetowej.
 

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu inwestycji UE. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Inwestycje UE ⬅️

 
Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Inwestycje UE jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

 
❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy ostrożność, ponieważ jest to bardzo nieprzejrzysta firma typu offshore, która nie oferuje informacji prawnych, nie jest zarejestrowana tam, gdzie jest wymieniona (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym), a także nie regulacja (firma nieregulowana). ❌
 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

 
⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano CNMV Inwestycje UE do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z września 2021 r.
 
⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano CONSOB Inwestycje UE do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z września 2021 r. ⚠️
 
Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 
📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co sądzisz o inwestycjach UE? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

8 komentarze do «Inwestycje UE: ocena i komentarze»

 1. anon2 odpowiedź

  Witam mnie, ci złodzieje inwestycji ue lub inwestycji ue również mnie oszukali, jak to normalne, że zmieniają nazwę, aby kontynuować swoje oszustwo.

  Korzystają z tych z nas, którzy nie wiedzą o tego rodzaju oszustwach internetowych, normalnych ludzi, którzy marzą o poprawie swojej osobistej ekonomii, jestem uczciwą osobą i ci sukinsyni oszukali mnie dużo pieniędzy.

  Używają też nazwy apollo management singapore, zablokowali mi dostęp do swojej cholernej platformy i nie odbierają mi więcej wiadomości ani telefonów.

  Proszę nie zgłaszać się z tego typu oszustwami, są one oszustwem, nie ma więcej do oddania, jest to tak proste, że wszystkie pieniądze, które im wyślesz i rzekome zyski, NIGDY nie będziesz w stanie ich odzyskać, NIGDY.

  Gdy twoje konto jest otwarte, dzwonią do ciebie wiele razy dziennie, aby powiedzieć ci, abyś zainwestował i wpłacił więcej, dzwonili do mnie co najmniej 50 razy w tygodniu, przynajmniej po to, aby zwiększyć mój depozyt, i im się udało.

  Dziękuję za umożliwienie mi podzielenia się tutaj moim przesłaniem i moim doświadczeniem z tymi kłamliwymi złodziejami i przypominam wszystkim, którzy szukają informacji o inwestycjach ue lub inwestycjach ue, TO JEST OSZUST, NIE WYSYŁAJ PIENIĘDZY, NIE MARNUJ CZASU ODPOWIADAJĄC NA ICH TELEFONY LUB NA SWOJEJ PLATFORMIE OSZUSZAJĄ ZŁODZIEJÓW.

  DZIEŃ DOBRY.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Anon2, dziękuję za komentarz na temat inwestycji UE. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać jego recenzję TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Stephen Ayala odpowiedź

  Zostałem oszukany w tym tygodniu

  Cóż, dni, które ostatnio ciężko oszukały, potrzebuję pomocy w odzyskaniu pieniędzy, jestem bardzo uważny, że możesz mi pomóc tak szybko, jak to możliwe, ponieważ to było niedawno, już kilka razy próbowałem się z tobą skontaktować i wypełnić formularz czatu, ale nadal nie skontaktowałem się ...

  Pomóż mi proszę

  Brokerem jest eu- investing.com i mam dowód na wszystko

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Esteban, dziękuję za komentarz na temat inwestycji UE. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać jego recenzję TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Stephen Ayala odpowiedź

  Właśnie zostałem oszukany na dużą sumę pieniędzy, strona to http s: // investings-eu. com / # podobno są regulowanym brokerem, pracowałem już przy inwestycjach i wydawali się bardzo wiarygodni, nic podejrzanego ale w momencie wycofania kapitału, który wszedłem zdałem sobie sprawę, że to rabunek.

  Czy możesz mi pomóc, każda pomoc, której mi udzielisz, pomogłaby mi za bardzo.

  Dziękuję bardzo

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Esteban, dziękuję za komentarz na temat inwestycji UE. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać jego recenzję TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Horacio odpowiedź

  Ta firma nie obsługuje mnie ani telefonicznie, ani pocztą, aby zwrócić pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Horacio, dziękuję za komentarz na temat inwestycji UE. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.