W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w EU FX Bank. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o EU FX Bank i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWeufxbank.com
🏠 spółka*CryptoPay OGRANICZONE
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformaamerykański bank walutowy
📌 AdresDesconocido

⚠️ EU FX Bank nie podaje, gdzie firma jest zarejestrowana. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowanych przez EU FX Bank, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Standard$ 250
profesjonalny$ 10000
Business$ 30000
Biznes +$ 100000

Informacje w sieci

stronie internetowej EufxBanku

EU FX Bank zapewnia podstawowe informacje na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, kalendarza ekonomicznego, wykresów, kalkulatora aktywów, osobistych doświadczeń, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 442086385353

???? Ostateczna wycena banku walutowego UE ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ W EU FX Bank.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o EU FX Bank:

data Aktualizacja wiadomości
październik 2022EU FX Bank zostaje wypowiedziany przez podmiot Francuski regulator AMF.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o EU FX Bank? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić opinię na temat swoich doświadczeń z EU FX Bank.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez bank walutowy UE?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić bank walutowy UE

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić EU FX Bank?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy EU FX Bank to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że EU FX Bank to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy EU FX Bank jest godny zaufania?

Nie. EU FX Bank nie jest wiarygodny, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z EU FX Bank?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla EU FX Bank?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Czy EU FX Bank to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. Luke odpowiedź

  AMF ich potępiła. bądź bardzo ostrożny.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luca, dziękuję za komentarz na temat EU FX Bank. Ten broker to oszustwo. AMF (francuski organ nadzoru finansowego) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link AMF). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Alvaro Marino odpowiedź

  Witam, zostałem oszukany przez eu fx bank, co mogę zrobić?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Álvaro Mariño, dziękuję za komentarz na temat EU FX Bank, wszelkie informacje są bardzo pomocne dla naszych użytkowników.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.