Etor Global Komentarze

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Etor Global (zwany także imieniem: etorefinancial.com), jest pośrednikiem CFD. Czy naprawdę polecamy Etore Global do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Etor Global ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Etore Global ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Etor Global wspomina o byciu częścią: Etor Financial Limited.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma nie podaje, gdzie ma swoją siedzibę.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Etore Global nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Etore Global jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Etor Global, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 1 rodzaj planu. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto standardowe: maksymalna dźwignia 1000, różne waluty (USD, EUR, GBP).

La platforma do działania że Etore Global oferuje: MT5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Etor Global udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Globalna strona internetowa Etor
Globalna strona internetowa Etor

Etor Global zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, filmy informacyjne i niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Etor Global

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: www.etorefinancial.com | etore-finan.com

📞Numer telefonu: nie ma

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego zrobiliśmy recenzję na Etore Global. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Etor Global

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Etore Global jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Etore Global? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «Etore Global: ocena i komentarze»

 1. Robert odpowiedź

  Witam mam problem z firmą Etore Financial Limited.

  Pracowałem z ta firma przez MetaTrader5 z człowiekiem oszczepiono przez WhatsApp każdego dnia do mnie pisał co mam obstawić trzy razy dziennie. Uzbierała się sumka i powiedziałem ze chce wy pieniądze zarobione, a było $39,000.

  każe Ze musisz Za weep 20% ProWizji na 7,800 $ Mam Za weep 18% Podatku na $7,000 Mam Za Aktywacje $2000 Za Aktywacje Konta I Na Wszystko Zapolidację, I Tak Się Kontaktwał den Odzywał Się Miesią Miesią Wiec napisałem do MetaTrader5 skarga pisałem codziennie i Alan się odezwał ze chce mi firma wypłacić pieniądze bo dostali skargę od MetaTrader5, ale muszę napisać rezygnacje skarg do MetaTrader5 wwtedy mi wypłacić pieniadze, na pisałem ze dogadałem się z Alan ze firma mi wypłatdze jak cos to się odezwę jak bede miał problem.

  Ok fajnie Alan do mnie mówi ze mam konto konto Trust Portfel dla mi wyślą pieniądze czekam tydzień pieniędzy nie ma napisałem do Alana jak sprawa z pieniędzmi a napisałem ze pieniądze wyszłali mi podał mi jakiegoś linka związek definiują ze pieniądze tam Ok widzę moje niby pieniądze ale ja nie mogę ich wybrać oni piszą zapłać 2000$ za aktywacje konta Ok zapłaciłem a oni mi napisali przepraszam konto nie pomyślnie odblokowane, zapłać kolejne 2000$ Ok za odblokowałem to już 4000$ piszą znowu się nie powiodło zapłać kolejne 2000$ to już 6000$, ja powiedziałem że nie zapłacę już oszustwo… i chce już pieniądze kontakt się ur.

  Napisałem do Alana tydzień temu ze ma mi załatwić żeby te pieniądze wypłacili a Alan powiedział ze to nie jego sprawa. Wiec znowu pisze skargę do MetaTrader5, znowu mnie oszukała ta firma i pieniadze nie została już wypłacone nawet centa nie dostałem.

  A MetaTrader5 zablokowała mi maila ze niemożliwymi graczami do takich wiadomości bo zwrotto napisałem z innego maila, aby wysłało bez problemu. Proszę o pomoc firma mi już jest wygrana 39,000 5000 zł zarobione, 4000 zł wkład własny i 48,649.00 za aktywacje na wychodzi XNUMX XNUMX zł

  Pozdrawiam Kapusta

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Robert, Alan okłamywał Cię od samego początku i na pewno nie jest to jego prawdziwe imię. Prawie 95% brokerów pracuje z Metatraderem 4 lub 5, nie oszukują cię, ten, który cię oszukuje, to broker, który przechowuje pieniądze w momencie, gdy nadchodzą, pieniądze nigdy nie są wprowadzane na rynek, nie przeprowadzają operacje, które widzisz, są fikcyjnymi operacjami i są manipulowane przez siebie, platforma Metatrader może być manipulowana, jak chcesz. Musisz skontaktować się z naszym CZATEM, aby mogli ocenić Twoją sprawę i znaleźć rozwiązania. Wszelkie informacje, które możesz podać, będą bardzo pomocne. Dziękujemy za komentowanie Etore Global. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Viviana Eraso odpowiedź

  Mam dwa numery, z których się ze mną kontaktowali. Dziś obrabowano mnie z prawie 3 tysięcy dolarów!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Viviano, wszystkie informacje, które możesz podać, będą bardzo pomocne. Dziękujemy za komentowanie Etore Global. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Bernata Correi odpowiedź

  Firma oszukała mnie i nie mogę odzyskać pieniędzy, czy ktoś wie, co mogę zrobić?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Bernat Correa, dziękuję za komentowanie Etore Global. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.