✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w maju 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Erzinex. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Erzinexie i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWerzinex.com
🏠 spółka*Firma TRD & MNY Sp
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailnie ma
📈 PlataformaMT4 i WEBTRADER
📌 Adresnie wspomina o tym

⚠️ Erzinex jest własnością firmy TRD & MNY Company LLC nie wspomina, gdzie się znajduje, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje Erzinex, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje rodzajów kont.

Informacje w sieci

stronie Erzinex

Erzinex zapewnia podstawowe wyjaśnienie oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, kalkulator aktywów, wykresy na żywo, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna ocena Erzinexu ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Erzinex.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Erzinexie:

data Aktualizacja wiadomości
czerwiec 2023Skarga przeciwko Erzinex z regulator finansowy FSMA
sierpnia 2023Skarga na Erzinex od organu nadzoru finansowego AMF.
październik 2023Skarga na Erzinex od organu nadzoru finansowego CNMV.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”7807″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Erzinex.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez Erzinex

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Erzinex

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Erzinex?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Erzinex to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Erzinex to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Erzinex jest niezawodny?

Nie. Erzinex nie jest rzetelny, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Erzinex?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją alternatywy (zalecane) dla Erzinex?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

8 komentarze do «Czy Erzinex to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Fernanda Aizpitarte odpowiedź

  Myślałam, że nigdy mi się to nie przydarzy, a oni oszukali mnie na kwotę 24.000 XNUMX euro, czyli całe moje oszczędności. Pozostawiając wstyd na kiedy indziej, żałuję tylko, że nie nauczyliśmy się walczyć z tymi oszustwami. W moim przypadku Alexis z Erzinex, muzułmanin z własnej definicji, zwiódł mnie swoją życzliwością i ładnym głosem.
  Muszę wziąć na siebie odpowiedzialność, ale także dopilnować, aby ci oszuści nie kontynuowali swojej działalności.
  Dużo szkód, bo jest za dużo przestępców.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Fernando, dziękuję, że napisałaś o Erzinex. Ten broker jest uważany za oszustwo. AMF (francuski organ nadzoru finansowego) wystosował do nich zawiadomienie za brak regulacji i wprowadzanie klientów w błąd (Zobacz link AMF).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Martín, dziękuję za napisanie o Erzinex. Ten broker jest uważany za oszustwo. AMF (francuski organ nadzoru finansowego) wystosował do nich zawiadomienie za brak regulacji i wprowadzanie klientów w błąd (Zobacz link AMF).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Czukri odpowiedź

  Arnaque et blokage de mes czcionki

  Madame Monsieur bonjour je permets de vous contacter suite à un Investment de ma part dans la société boursière ERZINEX, Qui m'a été recommandé par une recommandé recommandé par une autre, bref vu mon état de santé et psychologique je le reconnais je me suis Laissez -uczciwy influencer, który może otrzymać pieniądze w euro, aby uzyskać poradę od menedżera konta Monsieur Maxa Harrisa, wypłacić 50 000 EUR, aby pomóc rodzicom, dziewczynom itp. tout fonctionnait bien w komunikacji przez WhatsApp, telefon itp. mail, dziękuję za spotkanie samolotowe o 15:700, a potem plus aucune nouvelle plus moyen de Joindre ce Monsieur, Qu'en est-il je ne sais pas j'ai numer telefonu i adres, mais qu'il m' komunikat, Le désespoir rozpocząć à montrer le bout de son nez, pourriez-vous m'aider me conseiller, m'aider à récupérer mes fonds juste avant vous j'ai envoyé un mail a la FSMA, pour les informer également et requester de l'aide j'en ai vraiment całsin là, Étant en validité devons upload encore des opérations supplémentaires tu dois en plus rembourser XNUMX € par mois, ofiara ma bonne foi de ma crédubilité, Et naïveté. Aidez-moi je vous en supplie.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Choukri, dziękuję za napisanie o Erzinexie. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Ian odpowiedź

  Ta firma nie płaci. Zapewniam, że nie pozwolili mi się wycofać, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ian, dzięki za napisanie o Erzinex. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *