Komentarze na temat Errante

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Wędrowny (zwany także errante.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Wędrówka naprawdę jest zalecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzowaliśmy Wędrówkę. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Błędne Papiery Wartościowe Sp.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Seszelach.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest ona regulowana przez FSA.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker, to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Errante, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto standardowe, Konto Premium, Konto VIP i Konto Tailor Made. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50, spready od 1.5 pipsa, dźwignia do 1:500, minimalna wielkość kontraktu 0.01 lota, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 100%, stop out 20%, darmowy swap na żądanie.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, spready od 1 pipsa, dźwignia do 1:500, minimalna wielkość kontraktu 0.01 lota, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 100%, stop out 20%, darmowy swap na żądanie.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, spready od 0.6 pipsa, dźwignia do 1:500, minimalna wielkość kontraktu 0.01 lota, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 100%, stop out 20%, darmowy swap na żądanie.

Konto szyte na miarę: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 15.000, spready od 0.0 pipsów, dźwignia na żądanie, minimalna wielkość kontraktu 0.01 lota, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego na żądanie, stop out na żądanie, darmowy swap na żądanie.

Wędrujące typy kont
Wędrujące typy kont

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi które oferuje Errante to: platformy MT4 y MT5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Errante udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Wędrująca strona internetowa
Wędrująca strona internetowa

Errante zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalkulatory, kalendarz ekonomiczny, definicje ważnych pojęć, informacje o oferowanych usługach, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Wędrowny |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: wandering.com

Número de teléfono: + 44 203 519 4635

E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

>>> Ocena włączona Wędrowny <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Wędrowny jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań, ponadto szukając opinii o Errante znajdujemy wiele negatywnych i baw się dobrze na tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Errante? Jakie było twoje doświadczenie?

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Wędrówka: ocena i komentarze»

 1. Diego odpowiedź

  Witam, zainwestowałem z nimi i kiedy poprosiłem o wypłatę, wszystkie zniknęły. Są oszukani, nie daj się zwieść

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Diego, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Errante. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.