Komentarze na temat equitytrade24

W tej sekcji przeanalizujemy brokera equitytrade24, jest brokerem opcji binarnych. Czy equitytrade24 naprawdę jest polecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Należy zauważyć, że strona equitytrade24 nie posiada wersji hiszpańsko-hiszpańskiej, ale zdecydowaliśmy się również zrecenzować tę firmę, ze względu na różne wiadomości otrzymywane od osób pytających o jej reputację.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: nieokreślony.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Arizonie, Stany Zjednoczone.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: skoro nic nie wspominają o jego regulacji, uważamy, że tak jest nieuregulowany broker.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez equitytrade24, zauważamy, że oferuje 4 rodzaje kont: Konto Starter, Konto Podstawowe, Konto Pro i Konto Kierownicze.

Konto startowe- Minimalny depozyt początkowy 250 $, 10% bonus od depozytu.

Konto podstawowe- Minimalny depozyt początkowy 2.000 $, 12,5% bonus od depozytu, 3 transakcje bez ryzyka, wstępne szkolenie, darmowe sygnały.

Konto PRO: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, 15% bonus od depozytu, 5 transakcji bez ryzyka, podstawowe szkolenie, sygnały ekspertów.

Ostatnim typem konta jest Konto wykonawcze: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 20 $, 10% bonus od depozytu, XNUMX transakcji bez ryzyka, pełne szkolenie, sygnały premium, broker i analityk.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera equitytrade24 (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje rachunków Equitytrade24
Rodzaje rachunków Equitytrade24

Te platformy do obsługi Jakie są oferty equitytrade24: nie precyzuje tego, ale wspominają o 24 różnych platformach, wow.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które equitytrade24 udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Equitytrade24
Strona internetowa Equitytrade24

equitytrade24 zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: naprawdę nic, nie zapewnia żadnej pomocy, zasobów ani narzędzi dla zainteresowanych stron.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje dotyczące equitytrade24

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: equitytrade24.com

Número de teléfono: + 1309030253

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma equitytrade24 jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, oferuje opcje binarne, nie wspomina, do której firmy należy… Kombinacja cech, które tak naprawdę nie czynią tego bardzo atrakcyjny.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o equitytrade24? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «handel udziałami24»

 1. Ariel Zarza odpowiedź

  Cześć! jestem z Paragwaju
  Znalazłem konto na Instagramie o nazwie Frederick Greenwood fx (dezaktywowałem je tydzień temu, zapytałem go, dlaczego to zrobił, a on odpowiedział, że to dlatego, że wiele osób do niego pisze)
  Oferował usługę depozytu inwestycyjnego 250uss z zyskiem 2000uss w ciągu jednego tygodnia.
  Złożyłem wpłatę za pośrednictwem Western Union u niejakiego Latha Evrarda w New DHELI. Po 4 dniach miałem 12.000uss (Frederick wysłał mi zrzut ekranu mojego konta)
  Nie zrobiłem nic, aby zarobić te pieniądze, po prostu wpłaciłem pieniądze, nawet nie poszedłem na mój e-mail, aby potwierdzić konto. Nie mam kontroli nad tym kontem, ale ono istnieje. Dzisiaj, trzy tygodnie po wpłacie, mam podobno 41.000 10 uss. Najpierw muszę zapłacić Lathowi Evrardowi 4000 procent (41.000 uss), aby firma wysłała mi 41.000 XNUMX uss. Prawda jest taka, że ​​waham się przed dokonaniem płatności, bardzo kusząca jest świadomość, że jeśli zapłacę ten procent, dostanę XNUMX XNUMX uss. ale co jeśli nie?
  dzisiaj poprosiłem go o zrzut ekranu mojego konta i spędziłem z 4000 nas. Zapytałem 4000? i powiedział mi, że się mylił, że zrzut ekranu przedstawiał moje pierwsze transakcje. a po minucie dał mi zrzut ekranu z napisem 41.000 XNUMX uss
  Moim zdaniem są działania, które są podejrzane. Jestem biznesmenem i w dzisiejszych czasach zamknę niektóre biznesy i będę miał aż nadto, aby spróbować zapłacić 4000uss i poinformuję Cię, czy strona Equitytrade24 jest legalna.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ariel, cóż, jeśli chcesz wysłać 4000 $ do nieuregulowanego brokera, za osobę, którą poznałeś na Instagramie i która nie jest już właścicielem konta, zrób to… Nie zrobilibyśmy tego szaleńczo. Jeśli tak, poinformuj nas o tym, jak poszło.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.