✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Equitiz. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Equitiz oraz wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWEkwitiz.com | Equitiz.co
🏠 spółka*nie wspomina o tym
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony] | [email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresBahnhofstrasse 52, 8001 Zurych, Szwajcaria (prawdopodobnie fałszywe)

⚠️ Equitiz nie wspomina, kto jest jego właścicielem, firma znajduje się (POPULARNIE) w Szwajcarii, . Uważamy, że firma kłamie na temat swojej lokalizacji. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w nieznanym miejscu. ⚠️

Gdyby Equitiz rzeczywiście znajdował się w Szwajcarii, musiałby być regulowany przez organ regulacyjny tego kraju, a tak się nie dzieje, sprawia to, że myślimy, że tam nie mają siedziby.

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowane przez Equitiz, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Podstawowy€250
srebrny€5.000
złoto€15.000
Platyna€100.000
VIP€250.000

Informacje w sieci

Strona akcji

Equitiz zapewnia podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, kalkulatora aktywów, wykresów na żywo, tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena Equitiz ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Equitiz.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

Recenzja wideo Equitiz

aktualizacje

Wiadomości o Equitiz:

data Aktualizacja wiadomości
sierpnia 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Equitiz, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.
Wrzesień 2023Skarga na Equitiz CNMV.
Wrzesień 2023W dalszym ciągu otrzymujemy coraz więcej skarg od klientów Equitiz.
Wrzesień 2023Skarga na Equitiz FCA.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”8275″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Equitiz.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Equitiz

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Equitiz

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Equitiz?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Equitiz to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Equitiz to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Equitiz jest godny zaufania?

Nie. Equitiz nie jest wiarygodną, ​​bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Equitiz?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Equitiz?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

37 komentarze do «Czy Equitiz to oszustwo? opinie»

 1. Sonia odpowiedź

  Witam, dobry wieczór. Jestem jedną z osób, które w październiku padły ofiarą kilku oszustw, wśród nich Equitiz pochodzącego z reklamy TikTok o nazwie Quantum Open AI,

  Te same osoby, które polecały Equitiz, najpierw chodziło o inwestycję 250 euro, wszystkie oszustwa dotyczyły przelewu bankowego, od razu chciały ode mnie wyłudzić 2000 euro, twierdząc, że rynki są bardzo dobre i że będzie dużo zysków, odmówiłem, nie komunikowali się przez 3 tygodnie, przez cały ten czas próbowałem komunikować się między innymi przez 1 z numerów telefonów, aby wiedzieć, co dzieje się z moimi pieniędzmi i nie mogłem się w żaden sposób skontaktować, ponieważ e-maile zawsze zwracały moje wiadomości, a numery telefonów komórkowych mi nie odpowiadały lub mówiono mi, że nie istnieje

  potem, och, niespodzianka, telefon wznowił się, tracąc wszystkie informacje i dane, mam coś, co zapisałem osobno (915467816) Strefa obsługi klienta, e-mail:[email chroniony]) inny o tym samym nazwisku Pablo z tą samą końcówką, dzwonili do mnie setki razy z różnych numerów telefonów i nie udało mi się odebrać, aż do momentu, w którym pewnie już wydawało mi się to niemożliwe i zagubione, bo nie mogli nic się dowiedzieć już ode mnie; Zadzwonili już do mnie z innym #telefonem identyfikującym się z Blockchain, pokazali mi swoją rzekomą licencję (Kolumbia), kiedy ich zapytałem, powiedzieli mi, że stamtąd kontrolują wszystkich z rzekomymi blokami Bitcoin, prosząc mnie o 500 euro na odblokowanie konta i mogą mnie przenieść do Banku

  potem rzekomo, kiedy musieli mnie zdeponować, poprosili mnie o więcej pieniędzy, tych samych, o których im powiedziałem, że nie mam (+31687656899) ​​rzekomego systemu finansowego Blockchain, to z pewnością głupio zakochałem się w 5 platformach z 250 € z pod warunkiem i obiecują, że pomogą mi wraz ze swoimi doradcami odzyskać pieniądze, ale większość z nich zniknęła, a ostatni z nich na dodatek nie miał już „pomagania mi”. Dostałem 1 pieniądze od Moneyman 300 €, które zostały zdeponowane w moim banku i kazali mi je natychmiast zdeponować, och, niespodzianka, telefon wznowił się dopiero do stanu fabrycznego, w którym straciłem wszystkie dane i jedyne, co mogę poświadczyć bez przelewów bankowych,

  Przed tym wszystkim zapisałem się na 1 handel, który powiedział mi wyraźnie, że to 1 rejestracja, a teraz zmuszają mnie do zapłacenia im za rzekome roczne szkolenie w wysokości 1 € miesięcznie, które pobrali po mojej rejestracji już 170 miesiące bez mojej zgody i że nie mogę się wycofać, ponieważ już się podpisałem i powiedziałem im, że w reklamie wyraźnie jest napisane, że to tylko 3 rejestracja i że działają nielegalnie, że powinni mi przedstawić nagranie, które zamierzam zgłaszaj im wszystkie te sytuacje

  To niewiele, co miałem, straciłem przez tych oszustów, a na dodatek to ostatnie, że nie mam danych innych niż przelewy bankowe i na dodatek to, że wzięli pożyczkę bez mojej zgody, na pewno zrestartowałem telefon usunięcia danych swoich i swoich wspólników, abym nie mógł się bronić i domagać się oszustwa,

  Mam kolejny dług w MoneyGram, który niedługo będę musiał spłacić z własnej kieszeni i zostałem bez 1 dolara, mam dopiero teraz 1 platformę, na którą zainwestowałem 250€ i udało mi się zdobyć 1200€, to nie pozwala Kontroluję swoje konto na platformie rzekomo dlatego, że to on prowadzi i mogę je otworzyć tylko wtedy, gdy ona je otworzy, wszyscy otworzyli i zapłacili za pośrednictwem AnyDesk, a kiedy zapytałem ją, co się dzieje z zdeponowanymi przeze mnie 1200 euro, odpowiedziała że badają moją sytuację i że dołożą 30000 XNUMX euro więcej, abym lepiej zarabiał na inwestycjach, których nie kupiłem i widziałem, że on też zachowuje się dość dziwnie i kiedy uznają to za stosowne, zablokują Ja,

  Wraz ze wznowieniem telefonu komórkowego otworzyłem kolejny taki sam, na pewno ślad został utracony, ponieważ działał z innym,

  Mam nadzieję i mam nadzieję, że da się coś zrobić, aby móc odzyskać pieniądze.W tych wszystkich sytuacjach znalazłem się w delikatnej sytuacji z tą odrobiną, która mi została, ale że mogłem się utrzymać, postawili mnie załamanego i wydźwigniętego na wierzch z długami, których nie mam gdzie spłacić.

  Zatem biorąc pod uwagę wszystko, co zostało wspomniane i inne osoby, proszę uważać na tych złodziei umysłowych, którzy starają się nie zostawiać śladów, aby nie dać się złapać, najpierw upewnij się i poznaj historię tych ludzi za półtora miesiąca tego, co mi się przydarzyło, z wyjątkiem handlu (1 miesiące)

  Mam nadzieję, że macie nadzieję na odzyskanie kapitału zainwestowanego w tych przewrotnych ludzi, którzy wykorzystują ludzką bezbronność, desperację i ignorancję. Dziękuję bardzo za uwagę. Wszystkiego najlepszego

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Soniu, dziękuję, że napisałaś o Equitiz. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Złoty T odpowiedź

  Bardzo niebezpieczne
  Bardzo niebezpieczne, totalne oszustwo! Również w przypadku instrumentów pochodnych straciłem cały spadek (ostatnio otrzymany), oszczędności, a także powstał dobry dług, w sumie straciłem ponad 100000 XNUMX euro, które obiecali mi spłacić, ale w momencie wypłaty zadają ci cios, a oni nie są już tak czarujący, profesjonalni i przyjaźni. Maria Aviles i Marco Copola bardzo się starali, aby wycisnąć moje pieniądze i wpakować mnie w kłopoty, których nigdy nie zapomnę, poza tym, że zniszczyli mnie moralnie, fizycznie i oczywiście finansowo.
  Proszę, bądź ostrożny i zgłoś ten gang przestępców, którzy naprawdę mnie oszukali, ale byli bardzo dobrzy. To także moja wina, że ​​nie zwróciłem uwagi na wielokrotne powiadomienia o oszustwach, ale oni są naprawdę bardzo dobrzy w utwierdzaniu Cię w przekonaniu, że jest to szansa.
  Zniszczyli mnie i jestem załamany. To mafia umysłowa. Mam nadzieję, że wkrótce ich złapią, bo to naprawdę najbardziej nieszczęsna i podła rzecz, o jakiej kiedykolwiek myślano. Podają się również za pracowników blockchain, tworząc fałszywe konta Koinly, aby wycisnąć z Ciebie jak najwięcej.
  Bądź bardzo ostrożny
  PS: jak powiedziała mi moja menadżerka María, są one jak film Leonarda Dicaprio „Wilki z Wall Street”, ale mniej przesadzone, moim zdaniem są znacznie bardziej przesadzone, ponieważ to nie jest film, to jest prawdziwe, to jest prawdziwe, oni zrujnują cię, a oni z ciebie kpią.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Áurea, dziękuję, że napisałaś o Equitiz. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Lindsey odpowiedź

  Oszukany przez Equitiz.co

  Kazano mi się z Tobą skontaktować na Facebooku

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Lindsey, dziękuję za napisanie o Equitiz. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 4. Rafał Heras odpowiedź

  Chcę wyrazić wdzięczność za analizę i odzyskanie mojej inwestycji.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Rafaelu, FANTASTYCZNIE!!!, jak bardzo nas uszczęśliwiasz, jeszcze jedna osoba, której się to udało, od teraz, jeśli zdecydujesz się na inwestycję, sprawdź brokerów przed zapłaceniem kartą, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj recenzję i znalezione komentarze.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 5. ALBERTO odpowiedź

  UWAGA, CNMV HISZPANII I FCA ANGLII JUŻ ZGŁOSZYŁY CIEBIE, DZIAŁAŁO TO PONIEWAŻ OSZUKALI TYSIĄCE HISZPAŃSTW ORAZ OSÓB Z RÓŻNYCH KRAJÓW ŚWIATA. BĘDZIE DOBRZE, GDYBY JAKIŚ BYŁY PRACOWNIK NAPRAWDĘ NAM POWIEDZIAŁ, KTO PRACUJE I SKĄD DZWONI..

  DOTYCZY PRACOWNIKÓW EQUITIZ: WIĘC WIECIE, ŻE MÓJ OJCIEC (MA PRAWIE 80 LAT) ZOSTAŁ OSZUSZONY NA PONAD 20.000 XNUMX EURO W CIĄGU KILKU TYGODNI. ABYŚ WIEDZIAŁ, JAKIE SZKODY WYrządZASZ LUDZIOM.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ALBERTO, dziękuję za napisanie o Equitiz. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   • Carlos

    Zainwestowałem, nie ufając sobie od początku, wpłaciłem 250 € i nie miałem nawet czasu, aby podnieść ich telefon, aby kontynuować oszustwo. Kilka miesięcy później udało mi się odebrać telefon i powiedziano mi, że pieniądze zostały przekazane do funduszu inwestycyjnego i że wygenerowały one ponad 8000 XNUMX euro (wow, jakie mam szczęście). Ale powiedziano mi już, że będę musiał złożyć deklarację podatkową w Anglii, ponieważ w przeciwnym razie narażałbym się na ryzyko ukarania grzywną za oszustwa podatkowe i pranie pieniędzy. Zadzwonią do mnie, żebym to rozwiązał, i przypuszczam, że zażądają ode mnie więcej pieniędzy za procedury i zwolnienia, albo kto wie, co wymyślą. Co najgorsze, osoby te mają zdjęcie mojego dowodu osobistego, moje dane itp. I obawiam się, że dokonają kradzieży tożsamości.

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Carlos, dziękuję za napisanie o Equitiz. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

    Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

    Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

    Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

    Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

  • Andres odpowiedź

   Jestem z nimi od 23 sierpnia, zaczynałem od 250 euro i zainwestowałem w kolejne dwa etapy, aż do ukończenia 4.000 euro, a wszystko to z innych kont, które byłyby pod ich nadzorem z dowolnego biurka. Teraz próbuję odzyskać moją inwestycję, wypłaciłem 800 $, na razie wszystko w porządku. Na koncie były wzloty i upadki, ale kiedy chciałem dokonać całkowitej wypłaty, poprosili mnie o zapłacenie rachunku w wysokości 21% kapitału, jaki osiągnęło konto, według nich 0,78 BTC. Mówią mi, że jeśli im zapłacę, nie przekażą tej kwoty do mojego portfela plus 83% z 21%, które im zapłaciłem, to całkowite oszustwo. Nie zamierzam im nic płacić. Mam zrzuty ekranu wielu ruchów i nagrania rozmów. Kontakty, które do mnie zadzwoniły, to: Daniel Benavente (Peru) Susy, Alejandro García, Miguel Ortiz i ostatnia Maria Aviles, która zablokowała mój dostęp do mojego konta. Mam zamiar ich odwiedzić w Zurychu, Bahnhoffstr. 52, choć jest to centrum biznesowe, nie spodziewam się tam nikogo zastać. NIE wpłacaj € w tę firmę, rozpowszechniaj tę wiadomość w sieciach społecznościowych, aby zapobiec oszukiwaniu większej liczby osób, które są podekscytowane inwestowaniem swoich oszczędności. Jestem w Geronie

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Andres, dziękuję za napisanie o Equitiz. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

    Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

    Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

    Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

    Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

 6. J. perez odpowiedź

  Myślę, że to totalne oszustwo

  Obiecują, że starają się zdobyć pieniądze imponującą twarzą
  i wtedy wycofanie się jest niemożliwe

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć,, j. perez, dziękuję za napisanie o Equitiz. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 7. Juan Miguel odpowiedź

  Witam, dzień dobry, mnie też oszukano, ukradli mi 2500 euro i oprócz tego, że powinni mi oddać pieniądze, zagrali i zostawili mnie z długiem w wysokości 3500 euro. Poszedłem i zdałem raport zgłoś to policji, oni wszyscy to banda łajdaków

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Juanie Miguel, dziękuję za napisanie o Equitiz. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *