W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Equiti. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Equiti i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWEquiti-me.com – Equiti.com
🏠 spółka*Equiti Group Ltd, Equiti Capital UK Ltd i Equiti Brokerage (Seszele) Limited
⚖️. RozporządzenieJordania przez Komisję Papierów Wartościowych a także wspomina o regulacji FCA
📧 E-mail[email chroniony] | Sprzedaż: [email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 4
📌 AdresJordania, Seszele i Wielka Brytania

⚠️ Equiti jest własnością Equiti Group Ltd i Equiti Capital UK Ltd, spółki znajduje się w Jordanii i Wielkiej Brytanii, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje Equiti, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 2 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
wykonawczy$ 500
Premiere$ 20000

Informacje w sieci

Strona akcji

Equiti dostarcza podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych przez siebie produktów finansowych, niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, dział FAQ, aktualności, różne artykuły, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+962 6 550 8305

+44 203 519 2657

Sprzedaż: +962 6 550 8394

+ 44 203 519 2657.

???? Ostateczna wycena kapitału ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Equiti.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Equiti:

dataAktualizacja wiadomości
marzec 2022Skarga przeciwko Equiti Hiszpański regulator finansowy CNMV

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Equiti? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Equiti.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Equiti

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Equiti

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Equiti?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Equiti to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że Equiti to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy Equiti jest wiarygodne?

Nie. Equiti nie jest wiarygodne, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Equiti?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Equiti?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

56 komentarze do «Czy Equity to oszustwo? 2023 Recenzje»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mario, dzięki za komentarz na temat Equiti. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 1. Edgar odpowiedź

  W tej chwili komunikują się ze mną i bardzo mnie przekonali, ponieważ oferują spersonalizowaną pomoc w działaniu…a tym samym zapewniają zyski, jak mówią, dzięki za tę stronę, proszę, czy możesz mi odpowiedzieć, dlaczego nie jest to wystarczająca gwarancja, że są regulowane przez UK FCA?
  Obaj doradcy twierdzą, że pochodzą z Hiszpanii i obaj mają meksykański akcent. Dziewczyna dała mi nawet możliwość przeprowadzenia rozmowy wideo, aby uzyskać większą pewność siebie.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Edgar, nie mają żadnego regulaminu, próbują manipulować tobą na podstawie kłamstw, nie wierzą w nic, co mówią, szukają twoich pieniędzy i nie zwrócą ci ich.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.