W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Epentomię. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Epentomii i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWeptfx.exchange
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformaepentomia
📌 Adres72 Broad St, Reading RG1 2AF, Wielka Brytania
327 N Beverly Dr, Beverly Hills, CA 90210, Stany Zjednoczone (fałszywe)

⚠️ Epentomia nie wymienia nazwy firmy, która ją obsługuje, a opublikowane adresy nie odpowiadają żadnemu podmiotowi finansowemu. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowane przez Epentomię, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Rozrusznik$ 500
Podstawowy$ 3.000
Brąz$ 10.000
Srebrny$ 100.000

Informacje w sieci

Strona internetowa Epentomii

Epentomia zapewnia podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, kalendarz ekonomiczny, sekcję FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna ocena Epentomii ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Epentomię.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o Epentomii:

data Aktualizacja wiadomości
listopada 2022Skarga na Epentomię z FCA.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Epentomii? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Epentomią.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Epentomia

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić epentomię

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Epentomię?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Epentomia to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Epentomia to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Epentomia jest niezawodna?

Nie. Epentomia nie jest wiarygodna, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Epentomii?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Epentomii?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Czy Epentomia to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Anioł odpowiedź

  Ta firma nie jest godna zaufania. Mówię ci z własnego doświadczenia, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Angel, dzięki za napisanie o Epentomii. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Jerry'ego Greena odpowiedź

  Ta firma ma wiele skarg i została już ujawniona przez FCA

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jerry Green, dziękuję za napisanie o domenie . Ten broker jest uważany za oszustwo. FCA (Financial Regulator of the United Kingdom) umieścił na nich zawiadomienie za brak regulacji i oszukiwanie swoich klientów (Zobacz link FCA).

   Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują to i na końcu cię oznaczają i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, poproszą cię o więcej, aby zapłacić prowizje, podatki, opłaty, legalizacje itp. Nigdy tego nie rób! Jest to wyraźne ostrzeżenie, że jesteś klientem oszusta i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym przez tego brokera, szczegółowo wyjaśnią, jak to wszystko się stało, jakie reklamy widziałeś, nazwiska twojego doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowałeś itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.