Komentarze do EP GLOBED

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy EP GLOBED (zwany też nazwą: epglobed.com), jest pośrednikiem Kryptowaluty i CFD. Czy naprawdę polecamy EP GLOBED do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o EP GLOBED ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy EP GLOBED ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

PE GLOBED wspomina o byciu częścią: Epglobed Limited.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Australia według strony internetowej, ale nie ma ważne informacje aby to potwierdzić, uważamy, że jest to fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że EP GLOBED nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: EP GLOBED jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje PE GLOBED, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 3 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Plan dla dzieci: (10 dni) minimalny depozyt w wysokości $ 100, maksymalny depozyt 4.999 $.

Plan emerytalny: (15 dni) minimalny depozyt w wysokości $ 5.000, maksymalny depozyt 24.999 $.

Biznesmen plan: (20 dni) minimalny depozyt w wysokości $ 25.000, nieograniczony maksymalny depozyt.

Typy kont EP GLOBED
Typy kont EP GLOBED

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje EP GLOBED to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który PE GLOBED udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa EP GLOBED
Strona internetowa EP GLOBED

PE GLOBED zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, sekcja z często zadawanymi pytaniami, filmy informacyjne, wiadomości handlowe i kalkulator.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na PE GLOBED

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: epglobed.com

📞Numer telefonu: nie ma

📧 E-mail: kontakt z sieci

Może się zastanawiasz dlaczego zrecenzowaliśmy EP GLOBED. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na PE GLOBED

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma EP GLOBED jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, Cóż, prawie nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co sądzisz o EP GLOBED? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «EP GLOBED: ocena i komentarze»

 1. Emmanuel Chavarria Alfaro odpowiedź

  W piątek, 17 listopada 2021, dołączyłem do Ep Globed przez rzekomo Australijską damę o imieniu Daniella Matos.
  Opowiedziała mi o platformie, według niej, wspierany przez rząd australijski, zacząłem inwestować, próbując uzyskać to, na co mi nie pozwalali, pojawiła się inna osoba doradzająca mi zainwestowanie w plan urlopowy, zainwestowałem i po tydzień podobno powiedział mi personel EP Globed, że podwoiłem kwotę, aby wziąć udział, inaczej stracę wszystkie zainwestowane i wygenerowane pieniądze, do tego czasu osiągnąłem bardzo wysoką kwotę z poświęceniami i przejęciem mojego pojazdu, zainwestowałem, żądali mnie, zawsze pod radą Danielli Matos i radą jej składania obietnic, zgodnie z tym, że pożyczyła mi pieniądze, abym był zadowolony
  Nie dali mi pieniędzy i powiedzieli, że jest duża inwestycja na odpoczynek i trzeba wyrównać kwotę 50.000 9.941 $, dla mnie to niemożliwe, pod groźbą utraty pieniędzy Daniella Matos wyglądała jak anioł że chciała, żebym miał dużo pieniędzy, pożyczył mi pieniądze, żebym mógł odłożyć resztę, czego nie mógł, podobno wpłacił 1.500 $, a ja miałem resztę do wpłaty, wysłałem przez CoinBase, kwotę XNUMX dolarów, która została im dostarczona. Użyli Telegrana, który po zakończeniu zniknął.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Emmanuel, dziękuję za komentowanie EP GLOBED. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Irina Porras odpowiedź

  Zostałem oszukany przez tego brokera, pomóż

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Irina Porras, dziękuję za komentowanie EP GLOBED. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.