Broker Bux

Komentarze na temat rynków energii
 
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Rynki energii (zwany także energy-markets.io), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się inwestycję w rynki energii? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅
 
➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Rynkach Energii ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to rynki energii? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.
 
Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci
 
Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.
 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 
✅Pośrednik wspomina będąc częścią: 8 Kopthall.
 
✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dominika.
 
✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.
 
📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

 
Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez Rynki Energii, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Start, Konto Standardowe, Konto Tradera, Konto Premium, Konto Złote i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.
 
Załóż konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, dźwignia do 1:200, spread od 3 pipsów, bonus do 30%, ubezpieczenie konta do 10%, 5 darmowych sygnałów miesięcznie.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, dźwignia do 1:200, spread od 3 pipsów, bonus do 35%, ubezpieczenie konta do 35%, 10 darmowych sygnałów miesięcznie.

Konto tradera: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, dźwignia do 1:100, spread od 3 pipsów, bonus do 50%, ubezpieczenie konta do 40%, 15 darmowych sygnałów miesięcznie.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, dźwignia do 1:75, spread od 2.1 pipsa, bonus do 70%, ubezpieczenie konta do 55%, sygnały VIP.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 25.000, dźwignia do 1:50, spread od 1.5 pipsa, bonus do 85%, ubezpieczenie konta do 65%, sygnały VIP.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, dźwignia do 1:30, spread od 0.7 pipsa, bonus do 100%, ubezpieczenie konta do 75%, sygnały VIP.
 

Rodzaje rachunków rynków energii
Rodzaje rachunków rynków energii (1)

 

Rodzaje rachunków rynków energii
Rodzaje rachunków rynków energii (2)

 
Na poniższych obrazach możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze
 
Las platformy do obsługi jakie oferty Energy Markets to: platforma MT4.
 
Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Energy Markets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.
 

Strona internetowa Rynków Energii
Strona internetowa Rynków Energii

 
Energy Markets zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalendarz ekonomiczny, wiadomości rynkowe, sekcja FAQ, bonusy, naprawdę niewiele więcej.
 


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Rynki energii |

 
Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.
 
Witryna internetowa: rynki-energii.io
 
Número de teléfono: +4 (372) 014-50-44 (Niemcy) | +39 (028) 736-07-74 (Włochy) | +7 (495) 957-48-44 (Rosja)
 
E-mail: [email chroniony] (Hiszpania) | [email chroniony] (Niemcy) | [email chroniony] (Włochy) | [email chroniony] (Rosja)
 
Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu rynków energii. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.
 

 

>>> Ocena włączona Rynki energii <<

 
Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Rynki energii jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?
 
Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: mamy do czynienia z nieregulowanym brokerem, a jego siedziba znajduje się w bardzo niepewnym kraju (Dominika); szukam opinii na temat Rynki energii Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji i komentarzy. Sugerujemy zachowanie ostrożności.
 
⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano CNMV Rynki energii do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z listopada 2020 r
 
⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano CONSOB Rynki energii do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB ze stycznia 2021 r. ⚠️
 
⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano FMA Rynki energii do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z września 2021 r. ⚠️
 
⛔ Uwaga ⛔ : Rynki Energii wraz z System AB, Akcje brokera ofertowego, EuroFX, NeoTrade, OFXB, OnyxProfit y OptiMarkets Należą do niesławnej Donnybrook Consulting Ltd, firmy o bardzo złej reputacji, która została oskarżona o oszustwo i została potępiona przez różne europejskie organy nadzoru finansowego, bądź ostrożny. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
 
⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2022 CMF (Chile) dodał do Rynki energii do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CMF z kwietnia 2022 r
 
Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?
 
Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.
 
Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 
Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.
 

Co myślisz o Rynkach Energii? Jakie było twoje doświadczenie?
 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

30 komentarze do «Rynki energii: ocena i komentarze»

 1. Enrique odpowiedź

  DZIEŃ DZIEŃ WSZYSTKICH, ŻE RYNKÓW ENERGII TO CAŁKOWITE OSZUSTWO TO MNIE PRZYSZŁO, KIEDY OSZKODZILI MNIE PONAD 25 TYSIĘCY DOLARÓW SKONTAKTOWALI SIĘ ZE MNĄ POD TYM NUMEREM +44 7771 143207 BYŁBY ZNIŻKI Z FUNDUSZU, ALE W CHWILI POSTĘPOWANIA WSZYSTKO WYSYŁAŁEM DO BLOCKCHAIN, DO TAM WSZYSTKO NORMALNIE ALE TYLKO W MOMENCIE ROZPOCZĘCIA LIKWIDACJI ŻE MNIE NAZYWALI BLOCKCHAIN ​​ŻE NAZYWALI MNIE BLOCKCHAIN. ZA ZWOLNIENIE MOICH ŚRODKÓW, KIEDY BLOCKCHAIN ​​NIGDY NIE DZWONI DO KLIENTÓW Z WIEDZĘ POCZTOWĄ O KOORDYNACJI, PO OBECNYM POSTACI WSKAZUJĘ, ŻE WYŚLIJ MI E-MAILA Z POTWIERDZENIEM, ŻE BYŁO TO ZAMÓWIENIE CORRINO NA BLOCKUDAN CORIN CORIN BLOCKUD BLOCCHAN CORIN BLOCCHAN CORIN PROŚBA O ZAMÓWIENIE BLOCCHAN CORIN CORRINAL Z TYM SAMYM BLOCKCHAIN, KTÓRE BYŁY FAŁSZYWE E-MAILE.
  TO KIEDY ZDEJMOWAŁEM ICH I kazałem SPRAWDZIĆ E-MAILE I ŻE NIE BYŁO E-MAILA ANI WPŁATY, TO TAM, GDZIE ZABLOKOWALI MOJĄ CIĘCIE ENERGII I NIE ODPOWIADAJĄ NA MOJE KOMUNIKACJA.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć ENRIQUE, dziękuję za komentowanie rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Francisco odpowiedź

  Późni panowie, w listopadzie nic nie wkładałem, ale w grudniu mam zamiar włożyć.
  Aby nie opuszczać co miesiąc spotkania i ciągle przypominać o przeczytaniu komentarzy, a już można je zobaczyć w innych komentarzach z poprzednich miesięcy, które podawały nazwiska i numery telefonów.
  Przede wszystkim powiem, że jest bardzo prawdopodobne, że te mewy, oszuści i oszuści (to najmilsza rzecz, jaką mogę wam powiedzieć), zwykle zmieniają swoje nazwiska, a poza tym przekazują telefony i zwykle dzwonią z innymi nazwami firm, ale to to te same psy, ale z innym naszyjnikiem, już wiesz, że nie mam na myśli złodziei ENERGII, OK.
  Jeśli zadzwonią do ciebie pod innym imieniem lub przypadkiem, jeśli zadzwonią do ciebie mówiąc, że są z blockchain, to jest to totalne kłamstwo, jeśli zadzwonią do ciebie z Bitcoin całkowicie fałszywie, próbują cię oszukać za wszelką cenę, są potępiani przez kilka krajów włączając Hiszpanię przez CNMV, która jest odpowiedzialna za powiadamianie, że jest to nieuregulowany broker, są chiringuitos finansowymi, dlatego nie inwestuj ani jednego euro, ponieważ stracisz wszystko i nic nie zwrócą.
  Cóż, nic nie będę śledził co miesiąc z tym samym systemem, aby każdy, kto go przeczyta, nie postawił na nich ani na nikogo, zanim zapytam CNMV, czy są uregulowane i bezpieczne, pozdrawiam i dziękuję.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Francisco, dziękuję za komentarz na temat rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. José odpowiedź

  Dzień dobry: to oszustwo. Obecnie tworzymy grupę osób dotkniętych chorobą. Już 4 jesteśmy dotknięci denuncjacją, im więcej jesteśmy, tym lepiej.

  Skontaktuj się z tym FORUM, aby móc nas koordynować i odebrać nasze pieniądze oraz złapać oszustów.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć José, dziękuję za komentarz na temat rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Francisco odpowiedź

  B. Popołudnia, po pierwsze, przeczytałem komentarz mówiący, że poszło im bardzo dobrze i dobrze mu dają pieniądze.
  Zwróćcie uwagę na to, co wam powiem i postaram się nie wypowiadać żadnych przekleństw, ci panowie za powiedzenie czegoś są z firmy zajmującej się rynkiem energetycznym, przysłani sami, aby skomentować pochlebne, bo inaczej nikt by nie oszukiwał, te postacie są Najpiękniejszą rzeczą, jaką mogę ci powiedzieć, jest to, że są to RATERY z pierwszej ligi (jak piłka nożna), nie wysyłaj im euro, ponieważ nigdy ich nie odzyskasz, konta, które ci pokazuje, są całkowitym kłamstwem, to znaczy konto nie istnieje, warto Rozumiesz, co mówię, czyli zarówno ja, który ukradłem 15.501 3.000 euro, jak i ci z Was, którzy dokonali inwestycji, mogą ją uznać za utraconą i wiesz o tym wszystkim najbardziej obrzydliwą rzecz ŻE SĄ TYM SAMYMI, KTÓRZY DZWONIĄ DO CIEBIE MÓWIĄ, ŻE MOŻESZ ZWRÓCIĆ OK, BEZ PRZYPADKU, DLATEGO JEŚLI ZADZWONI DO CIEBIE Z TĄ HISTORIĄ NIC, PONIEWAŻ PIERWSZA POPROSZĄ, ABY ROZPOCZĄĆ PRACĘ NA MINIMALNE 15.501 ODZYSKIWANIA, ŻE JEŚLI JEST TRACIĆ , słuchaj, z rynków energii z doświadczenia mówię, że jest co stawiać tego typu com Na przykład, jeśli straciłem XNUMX XNUMX, stracą miliony, to po prostu by było dupkiem, gdyby po przeczytaniu tego zainwestowali, wstawię to, jeśli strona pozwala mi co miesiąc, pozdrawiam wszystkich i nie bądź głupi .

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Francisco, dziękuję za komentarz na temat rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Francisco odpowiedź

  Będę publikował ten sam komentarz co miesiąc mniej więcej, aby przypomnieć wszystkim inwestorom, którzy dzwonią do ciebie z rynków energii, że to wampirzy oszuści, którzy zabierają ostatnie euro, jeśli mogą, uważaj, że dzwonią do ciebie, mówiąc, że to z blockchain i że mają tak, jak mi powiedzieli, że mam 40.000 11.000 euro do wypłaty, ale że musiałem zapłacić 11.000 40.000 euro kosztów przelewu, wiesz, co powiedziałem dziwce, mam na imię: proszę pani, są dwie opcje, że pobierasz euro 11.000 15.500 i ja Ty wysyłasz resztę lub wysyłasz mi XNUMX XNUMX euro, a ja oddam ci tam, gdzie powiesz mi XNUMX XNUMX euro, a on odpowiada, że ​​nie ufamy i mówię mu, i jeśli mam ci ufać , przy okazji są tacy sami jak rynki energii, mówią Ci, że są z blockchaina, uważaj, że ci mówię i nie obchodzi mnie, czy wszyscy się dowiedzą, że są bez skrupułów mewy bez względu na największe złodzieje, których ja skontaktowałem się i od czasu do czasu umieszczę go na tej stronie i na wszystkich, które znajdziesz, spraw, abym c Straciłem więc XNUMX XNUMX euro, ale sprawię, że stracą miliony pieniędzy i oczywiście początkującym inwestorom, którzy gryzą, pozdrawiam wszystkich

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Francisco, dziękuję za komentarz na temat rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Francisco odpowiedź

  Rynki energii to złodzieje, nie inwestuj ani jednego euro, bo stracisz wszystko, to łotry, oszuści, moje doświadczenie było okropne, proszę rozpowszechniaj informacje na wszystkich forach, aby zobaczyć, czy stracą miliony euro i zostaną zrujnowani, pozdrawiam

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Francisco, dziękuję za informacje na temat rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 7. Francisco odpowiedź

  Jestem Francisco, tak przy okazji, mój doradca nazywa się Victoria i wszystkie podane przeze mnie numery telefonów można skontaktować się z wussa.Dziękuję

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Francisco, dziękuję za informacje na temat rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 8. Francisco odpowiedź

  Rynki energii to nie do zaprezentowania się oszuści, krok po kroku zabierali mi to, że kładłem pieniądze i zawsze, żeby wszystko wydobyć, byli wariatami, obwiniali się nawzajem, zabrali 15,500 47.400 € od tych złodziei, zablokowali moje konto i w końcu powiedzieli mi, że tam czy zrobiłem przelew blockchain do banku Barclays w imieniu mojej żony 3.300 447988579847 €, ale muszę zapłacić 447735598802 € prowizji, oczywiście nie zamierzam jej dać, podam nazwiska i numery telefonów złodziei: mój następca + 44785377039, Leonardo de Segundo Martínez, + 447735799633, to jest przepaść, Pablo + 35796490568, Angel Fuentes, + XNUMX, John Windows, + XNUMX, Israel Erazo, inny bandyta zablokował nam dostęp do wassa, panie i panowie, którzy to przeczytali, nie, przydarzy się wam, że nie włożycie euro do tych przepaści, które zbudowały imponującą sieć, pozdrowienia dla wszystkich.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Francisco, dziękuję za informacje na temat rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 9. Judith odpowiedź

  Zostałem oszukany przez rynki energii. A teraz kontaktuje się ze mną brytyjska kancelaria prawna, informując mnie, że mam udział w praniu brudnych pieniędzy przez tych oszustów. Mówią, że są pośrednikami dla rządu brytyjskiego i że muszę płacić podatki od moich zysków, zablokowane przez rząd, aby odzyskać moje pieniądze.
  Kontaktowali się ze mną kilkakrotnie, moja prawniczka mówi, że są częścią tego samego spisku i mówią, że popełnia przestępstwo kłamstwa, obrażając sprawdzoną i legalną firmę. Sidley Austin LLP
  Myślę, że zwariuję.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Judith, NIE WIERZ IM, SĄ SAMI, NIE RÓB ŻADNEJ SPRAWY, aby odzyskać, musisz porozmawiać z naszym CZATEM, to oszustwo, zawsze robią to samo, kłamią, że musisz płacić podatki lub prowizje wypłacić pieniądze, a potem nigdy Ci ich nie zwrócą. Dziękujemy za informacje na temat rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 10. Gal odpowiedź

  Zacząłem inwestować z brokerem, którego broker nazywa się Jorge Diaz i stroną Zaloguj się -Rynki-energii
  odkąd zacząłem raz mogłem się wycofać

  kiedy poprosiłem o wypłaty, nie pozwolił mi. W tym miesiącu poprosiłem o 2000 euro, zrobiłem rozliczenie na konto, na ekranie było 34000 166000 euro, rozliczył 60000 XNUMX euro i poprosił o kopię zapasową blokchain prawie XNUMX XNUMX euro z fałszywymi dokumentami

  Potrzebuję twojej pomocy, proszę

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Gal, aby odzyskać, musisz porozmawiać z naszym CZATEM, to oszustwo, zawsze robią to samo, kłamią, mówiąc, że musisz płacić podatki lub prowizje, aby wypłacić pieniądze, a potem nigdy ci ich nie zwrócą. Dziękujemy za informacje na temat rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 11. Rafa odpowiedź

  Witam, zostawiam nazwiska i numery telefonów oszustwa na rynkach energii, kazali mi włożyć 250 euro, obiecując mi wszystko ... teraz, aby zdobyć pieniądze, które już mnie uderzyli,
  Albo podają mi dawno podobno w ten czwartek musi mi pomóc w zapisaniu go na moim koncie..

  -Doradcy finansowi lub oszuści, jak chcesz do nich zadzwonić

  Leonardo Martinez +447861112120

  Leonardo Santander +35796949740

  Paolo Aguirre +447861112120
  + 447735701913

  Jose Gonzalez +35796949726

  -Dział Weryfikacji ..
  Paweł +447853770939

  Jeszcze nie jestem pewien, ale zgodnie z komentarzami, które widzę ... jeśli poproszą mnie o pieniądze, aby je zdobyć, nic im nie dam.

  Muszę wiedzieć, czy to oszustwo i czy mogę odzyskać pieniądze na inwestycje.

  Czy komuś udało się zdobyć pieniądze od tych Brokerów?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Rafa, aby odzyskać, musisz porozmawiać z naszym CZATEM, to oszustwo, zawsze robią to samo, kłamią, mówiąc, że musisz płacić podatki lub prowizje, aby wypłacić pieniądze, a potem nigdy ci ich nie zwrócą. Dziękujemy za informacje na temat rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 12. Ülle Lillepea odpowiedź

  Sergei Lebedev Energy Markets pod numerem +79095773368 powiedział, że jest finansistą i poprosił mnie o przelew pieniędzy, ponieważ zarobiłby ponad trzydzieści tysięcy euro. Umówiliśmy się, że wyślemy mu 1.200 euro, a oni przekażą mi 2400 XNUMX euro. ale nie został przeniesiony. Potem poprosili mnie o zapłacenie kolejnych XNUMX euro pełnego podatku dochodowego, po czym musiałem pobrać pełną kwotę. NIC NIE ZROBIŁ. Bądź grzeczny i zatrzymaj ten biznes.
  -------------------
  Sergei Lebedev Energy Markets telef +79095773368 ütles et ta on finantsist ja palus mul raha kanda, kuna oleksin investeeringuid saanud üle kolmekümne tuhande euro. Olime kokku leppinud, et saadan rozmiar 1200 € ja nemad kannavad mulle kümmetuhat eurot üle. aga seda ei kantud.Siis küsiti minult tervet tulumaksu veel juurde € 2400, siis pidin saama terve summa.Kuna sellist raha mul ei olnud .siis lubas ta mulle arve avada EMBORIIS SA VELA SAE EUROAN JA SA MA MUIDUGI EI TEINUD. Olge głowa ja torf patrz podpis.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ülle, oni zawsze robią to samo, kłamią mówiąc, że musisz płacić podatki lub prowizje, aby wypłacić pieniądze, a potem nigdy ci ich nie zwracają. Dziękujemy za informacje na temat rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 13. Chiva odpowiedź

  Są oszustami, aby skontaktować się z prawnikami lub ujść im na sucho, pożyczki lub cokolwiek, bez względu na to, jak wiele ci obiecują, to prawdziwe kłamstwo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Chiva, dziękuję za informacje na temat rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 14. Jorge odpowiedź

  FIRMA ENERGY-MARKETS.IO JEST OSZUSTWA TO JEST FIRMA NIEREGULOWANA… AMI ZOSTAŁA CAŁKOWICIE ZNISZCZONA I MF ECHO PROŚBA O KREDYT NIE POZWALA NIKOMU INNEMU CIERPIEĆ TĄ LACRĘ.. TE LUDZIE SĄ RAKIEM SPOŁECZEŃSTWA.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jorge, dziękuję za informacje na temat rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • Amira odpowiedź

    Rynki energii. io są oszustami. Proszę zwrócić uwagę, ponieważ są bardzo dobrze zorganizowaną siecią i przedstawiają się jako profesjonaliści w tej dziedzinie. Malują ci cuda i zarabiają jak najwięcej pieniędzy. Oszukali 3 moich krewnych i próbowali zdobyć jak najwięcej pieniędzy, twierdząc, że im więcej inwestujesz, tym więcej zarabiasz… Te błędy nie mają pogardy w krzywdzeniu nawet starszych.
    Nagrałem ich głosy i numery telefonów.
    Ci ludzie muszą iść do więzienia. Trzeba coś zrobić, aby więcej ludzi nie zostało skrzywdzonych.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Amira, całkowicie się zgadzam i dziękuję za informacje na temat rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.