Komentarze na temat rynków energii

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Rynki energii (zwany także energy-markets.io), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się inwestycję w rynki energii? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Rynkach Energii ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to rynki energii? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: 8 Kopthall.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dominika.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez Rynki Energii, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Start, Konto Standardowe, Konto Tradera, Konto Premium, Konto Złote i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Załóż konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, dźwignia do 1:200, spread od 3 pipsów, bonus do 30%, ubezpieczenie konta do 10%, 5 darmowych sygnałów miesięcznie.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, dźwignia do 1:200, spread od 3 pipsów, bonus do 35%, ubezpieczenie konta do 35%, 10 darmowych sygnałów miesięcznie.

Konto tradera: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, dźwignia do 1:100, spread od 3 pipsów, bonus do 50%, ubezpieczenie konta do 40%, 15 darmowych sygnałów miesięcznie.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, dźwignia do 1:75, spread od 2.1 pipsa, bonus do 70%, ubezpieczenie konta do 55%, sygnały VIP.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 25.000, dźwignia do 1:50, spread od 1.5 pipsa, bonus do 85%, ubezpieczenie konta do 65%, sygnały VIP.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, dźwignia do 1:30, spread od 0.7 pipsa, bonus do 100%, ubezpieczenie konta do 75%, sygnały VIP.

Rodzaje rachunków rynków energii
Rodzaje rachunków rynków energii (1)
Rodzaje rachunków rynków energii
Rodzaje rachunków rynków energii (2)

Na poniższych obrazach możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze

Las platformy do obsługi jakie oferty Energy Markets to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Energy Markets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Rynków Energii
Strona internetowa Rynków Energii

Energy Markets zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalendarz ekonomiczny, wiadomości rynkowe, sekcja FAQ, bonusy, naprawdę niewiele więcej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Rynki energii |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: energy-markets.io

Número de teléfono: +4 (372) 014-50-44 (Niemcy) | +39 (028) 736-07-74 (Włochy) | +7 (495) 957-48-44 (Rosja)

E-mail: [email chroniony] (Hiszpania) | [email chroniony] (Niemcy) | [email chroniony]rkets.io (Italia) | [email chroniony] (Rosja)

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu rynków energii. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Rynki energii <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Rynki energii jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: mamy do czynienia z nieregulowanym brokerem, a jego siedziba znajduje się w bardzo niepewnym kraju (Dominika); szukam opinii na temat Rynki energii Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji i komentarzy. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano CNMV Rynki energii do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z listopada 2020 r

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano CONSOB Rynki energii do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB ze stycznia 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano FMA Rynki energii do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z września 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : Rynki Energii wraz z System AB, Akcje brokera ofertowego, EuroFX, NeoTrade, OFXB, OnyxProfit y OptiMarkets Należą do niesławnej Donnybrook Consulting Ltd, firmy o bardzo złej reputacji, która została oskarżona o oszustwo i została potępiona przez różne europejskie organy nadzoru finansowego, bądź ostrożny. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2022 CMF (Chile) dodał do Rynki energii do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CMF z kwietnia 2022 r

Uwaga ⛔: wygląda na to, że pośrednik Rynki energii jest połączony z InFluxFinanse, broker o złej reputacji. SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ!

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Rynkach Energii? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

33 komentarze do «Rynki energii: ocena i komentarze»

 1. Simon odpowiedź

  Witam ! zmarł mój ojciec, a ja próbuję wycofać jego pieniądze z rynków energetycznych, proszą mnie o zapłacenie podatku za
  że rząd Wielkiej Brytanii może uwolnić kapitał i zostać zalegalizowany.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Simón, przepraszamy za Twoją stratę, ale niestety, aby odzyskać pieniądze, musisz wypróbować nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Dani odpowiedź

   Nic nie płać, nie zobaczysz

 2. Enrique odpowiedź

  DZIEŃ DZIEŃ WSZYSTKICH, ŻE RYNKÓW ENERGII TO CAŁKOWITE OSZUSTWO TO MNIE PRZYSZŁO, KIEDY OSZKODZILI MNIE PONAD 25 TYSIĘCY DOLARÓW SKONTAKTOWALI SIĘ ZE MNĄ POD TYM NUMEREM +44 7771 143207 BYŁBY ZNIŻKI Z FUNDUSZU, ALE W CHWILI POSTĘPOWANIA WSZYSTKO WYSYŁAŁEM DO BLOCKCHAIN, DO TAM WSZYSTKO NORMALNIE ALE TYLKO W MOMENCIE ROZPOCZĘCIA LIKWIDACJI ŻE MNIE NAZYWALI BLOCKCHAIN ​​ŻE NAZYWALI MNIE BLOCKCHAIN. ZA ZWOLNIENIE MOICH ŚRODKÓW, KIEDY BLOCKCHAIN ​​NIGDY NIE DZWONI DO KLIENTÓW Z WIEDZĘ POCZTOWĄ O KOORDYNACJI, PO OBECNYM POSTACI WSKAZUJĘ, ŻE WYŚLIJ MI E-MAILA Z POTWIERDZENIEM, ŻE BYŁO TO ZAMÓWIENIE CORRINO NA BLOCKUDAN CORIN CORIN BLOCKUD BLOCCHAN CORIN BLOCCHAN CORIN PROŚBA O ZAMÓWIENIE BLOCCHAN CORIN CORRINAL Z TYM SAMYM BLOCKCHAIN, KTÓRE BYŁY FAŁSZYWE E-MAILE.
  TO KIEDY ZDEJMOWAŁEM ICH I kazałem SPRAWDZIĆ E-MAILE I ŻE NIE BYŁO E-MAILA ANI WPŁATY, TO TAM, GDZIE ZABLOKOWALI MOJĄ CIĘCIE ENERGII I NIE ODPOWIADAJĄ NA MOJE KOMUNIKACJA.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć ENRIQUE, dziękuję za komentowanie rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Francisco odpowiedź

  Późni panowie, w listopadzie nic nie wkładałem, ale w grudniu mam zamiar włożyć.
  Aby nie opuszczać co miesiąc spotkania i ciągle przypominać o przeczytaniu komentarzy, a już można je zobaczyć w innych komentarzach z poprzednich miesięcy, które podawały nazwiska i numery telefonów.
  Przede wszystkim powiem, że jest bardzo prawdopodobne, że te mewy, oszuści i oszuści (to najmilsza rzecz, jaką mogę wam powiedzieć), zwykle zmieniają swoje nazwiska, a poza tym przekazują telefony i zwykle dzwonią z innymi nazwami firm, ale to to te same psy, ale z innym naszyjnikiem, już wiesz, że nie mam na myśli złodziei ENERGII, OK.
  Jeśli zadzwonią do ciebie pod innym imieniem lub przypadkiem, jeśli zadzwonią do ciebie mówiąc, że są z blockchain, to jest to totalne kłamstwo, jeśli zadzwonią do ciebie z Bitcoin całkowicie fałszywie, próbują cię oszukać za wszelką cenę, są potępiani przez kilka krajów włączając Hiszpanię przez CNMV, która jest odpowiedzialna za powiadamianie, że jest to nieuregulowany broker, są chiringuitos finansowymi, dlatego nie inwestuj ani jednego euro, ponieważ stracisz wszystko i nic nie zwrócą.
  Cóż, nic nie będę śledził co miesiąc z tym samym systemem, aby każdy, kto go przeczyta, nie postawił na nich ani na nikogo, zanim zapytam CNMV, czy są uregulowane i bezpieczne, pozdrawiam i dziękuję.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Francisco, dziękuję za komentarz na temat rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. José odpowiedź

  Dzień dobry: to oszustwo. Obecnie tworzymy grupę osób dotkniętych chorobą. Już 4 jesteśmy dotknięci denuncjacją, im więcej jesteśmy, tym lepiej.

  Skontaktuj się z tym FORUM, aby móc nas koordynować i odebrać nasze pieniądze oraz złapać oszustów.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć José, dziękuję za komentarz na temat rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Francisco odpowiedź

  B. Popołudnia, po pierwsze, przeczytałem komentarz mówiący, że poszło im bardzo dobrze i dobrze mu dają pieniądze.
  Zwróćcie uwagę na to, co wam powiem i postaram się nie wypowiadać żadnych przekleństw, ci panowie za powiedzenie czegoś są z firmy zajmującej się rynkiem energetycznym, przysłani sami, aby skomentować pochlebne, bo inaczej nikt by nie oszukiwał, te postacie są Najpiękniejszą rzeczą, jaką mogę ci powiedzieć, jest to, że są to RATERY z pierwszej ligi (jak piłka nożna), nie wysyłaj im euro, ponieważ nigdy ich nie odzyskasz, konta, które ci pokazuje, są całkowitym kłamstwem, to znaczy konto nie istnieje, warto Rozumiesz, co mówię, czyli zarówno ja, który ukradłem 15.501 3.000 euro, jak i ci z Was, którzy dokonali inwestycji, mogą ją uznać za utraconą i wiesz o tym wszystkim najbardziej obrzydliwą rzecz ŻE SĄ TYM SAMYMI, KTÓRZY DZWONIĄ DO CIEBIE MÓWIĄ, ŻE MOŻESZ ZWRÓCIĆ OK, BEZ PRZYPADKU, DLATEGO JEŚLI ZADZWONI DO CIEBIE Z TĄ HISTORIĄ NIC, PONIEWAŻ PIERWSZA POPROSZĄ, ABY ROZPOCZĄĆ PRACĘ NA MINIMALNE 15.501 ODZYSKIWANIA, ŻE JEŚLI JEST TRACIĆ , słuchaj, z rynków energii z doświadczenia mówię, że jest co stawiać tego typu com Na przykład, jeśli straciłem XNUMX XNUMX, stracą miliony, to po prostu by było dupkiem, gdyby po przeczytaniu tego zainwestowali, wstawię to, jeśli strona pozwala mi co miesiąc, pozdrawiam wszystkich i nie bądź głupi .

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Francisco, dziękuję za komentarz na temat rynków energii. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.