✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Endurance Enterprises. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na temat Endurance Enterprises oraz wyjaśniamy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWEndurancefx.com
🏠 spółkaPrzedsiębiorstwa wytrzymałościowe
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony] | [email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresDesconocido

⚠️ Endurance Enterprises nie wspomina o tym, kto jest jej właścicielem, o firmie nie wspomina, gdzie się znajduje. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Przechodzimy teraz do analizy rodzajów kont oferowanych przez Endurance Enterprises, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

Informacje w sieci

strona internetowa przedsiębiorstw wytrzymałościowych

Endurance Enterprises zapewnia podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych przez siebie produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, a tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • + 56956997938
 • + 541152357062
 • + 525589577136
 • + 61753489051

???? Wycena końcowa Endurance Enterprises ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Endurance Enterprises.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

Recenzja wideo przedsiębiorstw wytrzymałościowych

aktualizacje

Wiadomości o Endurance Enterprises:

data Aktualizacja wiadomości
lipiec 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Endurance Enterprises, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.
Wrzesień 2023W momencie pisania recenzji firma nie wspomniała o żadnych informacjach. W tym miesiącu strona została zaktualizowana o część danych, które po weryfikacji stwierdziliśmy, że są fałszywe.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”8191″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Endurance Enterprises.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez Endurance Enterprises

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić przedsiębiorstwa wytrzymałościowe

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Endurance Enterprises?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Endurance Enterprises to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Endurance Enterprises to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy firma Endurance Enterprises jest godna zaufania?

Nie. Endurance Enterprises nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Endurance Enterprises?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Endurance Enterprises?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

80 komentarze do «Czy Endurance Enterprises to oszustwo? opinie»

 1. ROBERTO CARLOS MONTOYA odpowiedź

  EFEKTYWNIE NIE, NIE WYMYŚLAJĄ W PRZEDSIĘBIORSTWACH WYTRZYMAŁOŚCIOWYCH https://endurancefx .com/es/
  Zainwestowałem kapitał i nie pozwalają na wycofanie zysków, wywierają presję, abyś zainwestował więcej kapitału, aby go pomnożyć, ale wolą, żebyś stracił kapitał, niż pozwolił ci go wycofać. Kiedy chcesz się wycofać, mówią ci, że to nie jest bank i że organy regulacyjne… bla bla… To diabelska firma skazana na zniknięcie. Nie inwestuj, bo stracisz pieniądze. Byłem ofiarą i zdecydowałem się opowiedzieć o tym, co wydarzyło się w każdej sieci. Znalazłem coś o wytrzymałości, ponieważ nie zasługują na dalsze istnienie.
  NIE INWESTUJ W PRZEDSIĘBIORSTWA WYTRZYMAŁOŚCIOWE.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ROBERTO, NIGDY NIE powinieneś płacić za nic, o co Cię proszą, pieniądze nigdy nie trafiają do żadnej operacji, są to konta fikcyjne i pieniędzy na nich nie ma, nie skrzyżowali ani jednej operacji z prawdziwym rynkiem, nie daj się nabrać na te kłamstwa, to wszystko jest oszustwem, manipulują Tobą, aby wyłudzić od Ciebie te pieniądze, jeśli Ci grożą, nie zwracaj uwagi i nie mów, że jest to w rękach Twoich prawników i policji, a rozmowa jest nagrywana, zablokuj także wszelkie rodzaj komunikacji z nimi. Dziękujemy za napisanie o firmie Endurance Enterprises. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Anonimowy odpowiedź

  SĄ GŁÓWNYMI OSZUSTAMI MARKI. Ukradli mi prawie dwadzieścia tysięcy dolarów. Analityk Roxanna Varela postawiła mnie pod ścianą, argumentując, że grożą mi sankcje prawne. Proszę tylko BOGA o boską sprawiedliwość, ponieważ wycofanie tych pieniędzy jest prawie niemożliwe. Popadłem w depresję i ledwo dochodzę do siebie, ale moje zdrowie emocjonalne i finansowe zostało zrujnowane. Mam nadzieję, że przeczytają komentarze i nie pomyślą o inwestowaniu czegokolwiek u tych złodziei. Mam nadzieję, że pewnego dnia cały ciężar prawa spadnie na nich, ponieważ nie tylko zostawili mnie na ulicy z moimi rodzicami i synem (który płaci za te szkody), ale także zostawili mnie bez ani dolara, aby chociaż kupić jedzenie. Są naprawdę obrzydliwi i niestety nie ma komu nic zrobić. Nie podaję mojego nazwiska, ponieważ grozili kilku osobom śmiercią. Po prostu udaj się na lokalną policję i zgłoś to swoim bankom i Interpolowi i przynajmniej poczekaj, aż otrzymają twoją skargę. Sposób działania jest dokładnie taki sam, jak ten, o którym mówili moi koledzy, gdy konto przynosiło zyski, operacje zostały utracone, a potem to ja nadal byłem im winien pieniądze. Zrobiłem to w złej wierze i intencji rzekomej analityk ROXANNY VARELI, ponieważ są to profesjonalni oszuści, dali mi 48 godzin na zdeponowanie kapitału, który sami stracili z mojego konta, a NIE zrobienie tego miałoby konsekwencje prawne. Nawet gorączkowo zadzwoniłem, żeby przerwali operację, a oni oddzwonili trzy dni później, gdy konto było całkowicie ujemne i jedynym sposobem na jego odzyskanie było dalsze wpłacanie pieniędzy.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Anonimowy, NIGDY NIE POWINIENEŚ PŁACIĆ ZA NIC, O CO PROSZĄ, pieniądze nigdy nie trafiają do żadnej operacji, są to konta fikcyjne i pieniędzy na nich nie ma, nie skrzyżowali ani jednej operacji z prawdziwym rynkiem, nie dajcie się nabrać na te kłamstwa, to wszystko jest oszustwem, manipulują Tobą, aby wyłudzić od Ciebie te pieniądze, jeśli Ci grożą, nie zwracaj uwagi i nie mów, że jest to w rękach Twoich prawników i policji, a rozmowa jest nagrywana, zablokuj także wszelkie rodzaj komunikacji z nimi. Dziękujemy za napisanie o firmie Endurance Enterprises. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *