W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Emporio Trading. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Emporio Trading i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWemporiotrading.com
🏠 spółka*Emporium Trading Limited
⚖️. RozporządzenieVFSC
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 5
📌 LokalizacjaVanuatu

⚠️ Emporio Trading jest własnością firmy Emporio Trading LTD znajduje się w Vanuatu, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje Emporio Trading, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Standardowy$ 1000
ECN$ 5000
ECN Złoto$ 25.000

Informacje w sieci

Witryna Emporium
Witryna Emporium

Emporio Trading zawiera wyjaśnienia niektórych podstawowych pojęć, takich jak forex, kontrakty CFD, platformy transakcyjne, specyfikacje par walutowych, specyfikacje kontraktów CFD oraz sekcję z często zadawanymi pytaniami, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+44 (20) 80-77-57-58

???? Ostateczna ocena Emporio Trading ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Emporio Trading.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Emporio Trading:

data Aktualizacja wiadomości
listopada 2022broker Emporio Trading jest powiązany Czarny rdzeń 1000extraGrupa aktywów AlfaUchwyt-GPNajpierw zorza polarnaBank tokenówBroker kryptonówEmporium handloweEuroobligacje PlusHispamarketyLivingTradeFXHandel MaximusemMakler MGrupa Inwestycyjna MMTMójTradeMMnovared, Jeden X globalnypoloinvestQSmart spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąSmartEnevitaSummapyUrustradeZarządzanie Apollo y Handel Vanki, brokerzy o fatalnej reputacji i skargach organów regulacyjnych

Opinie o los usuarios

Co myślisz o handlu Emporio? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Emporio Trading.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Emporio Trading

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić handel Emporio

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Emporio Trading?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Emporio Trading to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Emporio Trading to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy firma Emporio Trading jest godna zaufania?

Nie. Emporio Trading nie jest rzetelną, bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Emporio Trading?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Emporio Trading?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

269 komentarze do «Emporio Trading: Ocena i komentarze»

 1. FAUSTINO GOMEZ LOPEZ odpowiedź

  ZOSTAŁEM Oszukany I CHCĘ ODZYSKAĆ ​​MOJE PIENIĄDZE

  KIEROWNICY EMPORIO TRADING SKONTAKTOWALI SIĘ ZE MNĄ, ABY PRZEKONAĆ MNIE DO INWESTYCJI, ALE PO ZŁOŻENIU WPŁATY POPROSILI MNIE O WIĘCEJ PIENIĘDZY NA INWESTYCJĘ, WIĘC PRZEKONALI SIĘ, ŻE JEŚLI WIĘCEJ ZAINWESTOWAŁEM, MOJE PIENIĄDZE ZARABIAŁYBY WIĘCEJ. PIERWSZA LOKATA ROZPOCZYNA SIĘ W ROKU 2019 DO 2020 ROKU, DOKONUJĄC W RÓŻNYCH TERMINACH W TYCH LATACH. SUMA WPŁACONYCH KWOT WYNOSI 50,000.00 EURO. W KOŃCU JUŻ MI NIE ODPOWIADALI I MYŚLĘ, ŻE WYŁĄCZYLI MNIE Z SYSTEMU.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć FAUSTINO, czasami używają gróźb, to wszystko oszustwo, aby cię oszukać, nie wierz w ich słowo. Dziękujemy za napisanie o Emporio Trading, teraz wszyscy klienci i użytkownicy dotknięci oszustwami tych przestępców będą mogli udać się do swoich biur, aby odebrać pieniądze lub złożyć skargę na policję w Meksyku. Nazwa firmy: BeMomentum, adres: Avenida Nuevo León 257-int 3, code 2, Escandón II Secc, Miguel Hidalgo, 11800 Mexico City, CDMX. (kliknij, aby zobaczyć biura).

   . Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Apollo Management (invest-apollo), Eurobond Plus, Hispamarkets , LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal.uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 2. Ważna informacja odpowiedź

  Witajcie przyjaciele, pracowałem dla kilku z tych firm, mogę wam powiedzieć, że są one bardzo dużą grupą i że zmieniają brokerów, ponieważ mają problemy z prawem lub mają zbyt wiele skarg, grupa obejmuje przynajmniej wszystkich tych brokerów: 1000extra, Alfa Assets Group, Apollo Management ( invest-apollo .co ), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Rynki, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global ( one-xglobal.uk ), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading

  Jak widać, wszyscy są brokerami o tych samych cechach: brak regulacji, wiele skarg dotyczących oszustw. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę z większą ilością informacji od właścicieli, na razie mogę powiedzieć, żebyś trzymała się z daleka od którejkolwiek z tych firm, tak jak powiedziałem, że pracowałem dla tej grupy oszustów i są najgorsi, myślą tylko o złożenie klientowi jak największej wpłaty i kradzież wszystkiego. Nigdy niczego nie wygrasz. Pieniądze nie są nawet inwestowane, jest to całkowicie sfałszowana platforma inwestycyjna. Pracowałam z nimi, ale bardzo tego żałuję, zrobiłam to, bo w moim kraju jest mało pracy i potrzebowałam pieniędzy na wyżywienie rodziny. Ale po pracy z tą grupą złodziejskich robaków zdałem sobie sprawę, że nie mogę dalej wiązać się z tego rodzaju ludźmi. Mam nadzieję, że moja wiadomość Ci pomoże.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Informacja, dziękuję za pisanie o Emporio Trading. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management (invest-apollo .co), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading , Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal.uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Carlos odpowiedź

   Szanowni Państwo, chciałbym się z Tobą skontaktować, ponieważ mam informacje o tej pladze, byłbym wdzięczny, gdybyś napisał na poniższy e-mail

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Carlos, jeśli masz informacje o Emporio i chcesz pomóc się nimi podzielić, możesz napisać, aby każdy je miał i mógł odzyskać swoje pieniądze.

    Pozdrowienia.

 3. Yaki odpowiedź

  Jeśli ktoś chce je znaleźć wyślij mi maila lub lepiej napisz na to forum.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Yaki, myślę, że jeśli naprawdę zamierzasz pomóc, powinieneś otwarcie powiedzieć, gdzie się znajdują, a tym samym pomóc tym, którzy już zostali oszukani i uniknąć nowych oszustw.

   Pozdrowienia.

 4. David linares odpowiedź

  Emporio oszukał mojego brata dużą kwotą na początku 2018 roku, tutaj w Peru zostali już pozwani za oszustwo i zgłaszają, że jest kilka oszustw. Są bardzo natarczywi i manipulują, zapewniając, że wiedzą, że nadchodzi wejście na rynek. Zwykle spotykasz się z nimi przez telefon, który do Ciebie wykonują, są niezwykle przekonujący, przyjaźni i manipulujący, sprzedają ideę, że są ekspertami i wykonają operacje za Ciebie za Twoją zgodą, ale bez ryzyka (co jest fałszywe) . Przy pierwszym depozycie sprawiają, że wygrywasz raz lub dwa razy, a przy trzecim proszą Cię o wejście ze znacznie większym kapitałem, ponieważ według nich tracisz szanse. To tam klient ufa, deponuje więcej pieniędzy (znaczną kwotę) i autoryzuje wejście z dużą dźwignią do następnej operacji. Następnie powiedzą ci, że rynek poszedł przeciwko tobie, że to był po prostu pech, ale że jest to tymczasowe i że potrzebują, abyś wpłacił więcej pieniędzy (równowartość wszystkiego, co straciłeś), aby uratować transakcję, zwykle do tego momentu cały kapitał jest już stracone bardzo podejrzanie. Nie przestaną prosić Cię o wpłacenie większej ilości pieniędzy i wykonują niezwykle ryzykowne operacje bez stop loss, oczywiście to nie są ich pieniądze, ich praktyki są zbyt podejrzane, a ich naleganie na wpłatę większej ilości pieniędzy jest nękające, zdecydowanie nieetyczne i najprawdopodobniej oszustwo, w którym pieniądze nigdy nie były na rynku handlowym, ale w symulacji demonstracyjnej, w której kontrolują, co się dzieje. Jeśli jest jakiś sposób, aby ich zadenuncjować i odzyskać pieniądze, daj mi znać i miejmy nadzieję, że jak najwięcej osób zostanie ostrzeżony.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć David, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Emporio Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Pies Garcia

    Witam, pracuję z tą firmą, ponieważ jesteśmy doradcami finansowymi, ale zdałem sobie sprawę, że oszukują swoich klientów. Mam adres tych osób. Są w Meksyku i mam adres tych osób. Pracowali z nimi od ponad 4 lata, a zrezygnowałem tylko na 15 dni dlaczego nie czułem się i wszystko było bardzo dziwne bez wątpienia zdałem sobie sprawę, że są oszustami

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Pies, jeśli jesteś tak miły, pomóż wszystkim oszustom, podając wszystkie informacje, które możesz podać, adres miejsca pracy, nazwiska szefów ... itd.

    Dziękujemy!

 5. ŚWIATŁO MARCOSA odpowiedź

  EMPORIO TRADING MA SKARGA NA OSZUSTWO W PROKURATORZE W PERU, KLIENT ODSYŁA, ŻE ŻEBY ODZYSKAĆ ​​PIENIĄDZE, WYMAGA ŻEBY WIĘCEJ ZAPŁACIĆ I NIE STRACIĆ TEGO, CO WYGRAŁEŚ. UCZESTNICZYŁ IMIĘ DIEGO FERNANDEZ, PODPISY EMPORIO Z LEANDRO KOZIOL MANAGEMENTEM ZGODNOŚCI +44208775758 DOBIERANIE TEN TELEFON.
  REJESTRACJA FIRMY BEN: EMPORIO TRADING LTD ACC: 0161035001 BANK NATIONAL BANK OF VANUATU LIMITED SMIFT: NBOVVUVXX

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj LUZ, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Emporio Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Eduardo Cortijo odpowiedź

   Powstaje stowarzyszenie ofiar w Ameryce Łacińskiej, ponieważ istnieje ponad 30 brokerów, którzy należą do tej samej sieci oszustw i zorganizowanej przestępczości i że wszystko jest uzbrojone, by zbiorowo potępiać.

   pisz tutaj na tym FORUM, tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat.

   • ANDRES GERWASI

    CHCIAŁBYM BYĆ CZĘŚCIĄ TEGO STOWARZYSZENIA, CO MAM ZROBIĆ?

   • Yaki

    Jeśli ktoś chce je znaleźć wyślij mi maila lub napisz na to FORUM

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.