Broker Bux

Komentarze na temat Emporio Global

Analiza globalnego imperium

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Globalne Emporium (zwany także imieniem: emporioglobal.net), jest to firma Zarządzanie funduszami. Czy Emporio Global naprawdę poleca się dokonać inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Emporio Global ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Emporio Global jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Emporio Global wspomina, że ​​jest częścią nie wspomina o tym.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma nie podaje, gdzie ma swoją siedzibę.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Emporio Global nie wspomina o żadnych przepisach.

UWAGA: Emporio Global jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje kont oferowanych przez Emporio GlobalW tym przypadku zauważamy, że oferuje 8 różne rodzaje kont:

Konto podstawowe: minimalny depozyt $ 250.

Konto przedsiębiorcy: minimalny depozyt $ 500.

Konto wykonawcze: minimalny depozyt $ 1.000.

Konto przedsiębiorcyminimalny depozyt $ 2.500.

Konto prezydenckie: minimalny depozyt $ 5.000.

Konto magnackie: minimalny depozyt $ 10.000.

Konto imperialne: minimalny depozyt $ 20.000.

Konto VIP: minimalny depozyt $ 50.000.

La platforma do działania Emporio Global używa: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Emporio Global udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Globalna witryna Emporio
Globalna witryna Emporio

Emporio Global zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tylko trochę informacji o oferowanych usługach, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Globalne Emporium

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: emporioglobal.net/esp | emporioglobal.com (aktualizacja 2022)
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: nie ma

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Emporio Global. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Globalne Emporium

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Emporio Global jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

UWAGA!: w kwietniu 2022 CNMV dodane do Emporium Global do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2022 r.

UWAGA⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Emporio Global utrzymuje bliskie relacje z Moneta, broker o złej reputacji i mający przeciwko niemu kilka skarg, oskarżony o oszukanie swoich użytkowników. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Emporio Global? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

19 komentarze do «Globalne Emporium: ocena i komentarze»

 1. UWAGA odpowiedź

  UWAGA

  OSZUSTRZY: Emporio Global – Medal Coin – D5 to OSZUSCI, BĄDŹ BARDZO OSTROŻNY z nimi!!!
  Liderzy i przywódcy wielkiego oszustwa:

  Lider 1: Marco Vinicio Rodriguez Ordoñez (Rodriguez Ordoñez Marco Vinicio: Dowód osobisty: 1716756794 (Ekwadorczyk)

  Lider 2: Elian Perez (Kolumbijczyk)

  Ekwadorski – Quito: Eduardo Javier Pazmiño Monar (Pazmiño Monar Eduardo Javier) z numerem CI: 1715636112

  Ekwadorski – Quito: Edison Patricio Bonito Guano (Nice Guano Edison Patricio) z CI: 1717253858

  Ekwadorski – Quito i Hiszpania: Carlos Heriberto Morales Pulupa (Morales Pulupa Carlos Heriberto) z numerem CI: 1719185926

  Proszę o rozpowszechnienie informacji.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam UWAGA Bardzo dziękuję!Masz stronę D5?Masz adres jej siedziby? Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Emporio Global. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: Globalne Emporium

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Uważaj! odpowiedź

  Emporio Global – Medal Coin – D5 to nielegalna zbiórka pieniędzy, to OSZUST, PROSZĘ UWAŻAJ!

  Jej przywódcy, wielcy oszuści:

  Lider: Marco Vinicio Rodriguez Ordonez: 1716756794
  Lider 2: Elian Perez (Kolumbijczyk)
  Ekwadorski - Quito: Eduardo Javier Pazmiño Monar z CI: 1715636112
  Ekwadorski - Quito: Edison Patricio Bonito Guano z CI: 1717253858

  Proszę o rozpowszechnienie informacji.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Care, bardzo dziękuję!!!, masz adres ich biura? Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Emporio Global. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: Globalne Emporium

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. DIANA KAROLINA odpowiedź

  Witam, jestem z Kolumbii i 28 marca 2021 r. Zainwestowałem w globalne emporium prawie rok, na dźwięk dnia dzisiejszego nie zwrócili pieniędzy, usprawiedliwiając się po wymówce, najpierw że firma została zamknięta i że pieniądze zostały przelane na medalcoin, a po drugie, że byli na aktualizacji systemu i że zajęłoby to kilka tygodni, podczas gdy stworzyli system, który chroniłby konta przed hakerami.

  Co powinienem zrobić, aby odzyskać pieniądze, jestem zdesperowany

  Liderzy EMPORIO GLOBAL
  Elian Perez
  Darío Ascanio Rodríguez
  Leonel Contreras Manosalva
  Francy Paola Marroquin
  Symbol zastępczy dla Mikey Miguel Gonzalez

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj DIANA, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Emporio Global. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: Globalne Emporium

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Milena Sarmiento odpowiedź

  15 / 12 / 2021
  Zostałem oszukany przez globalne imporio
  Nigdy niczego nie otrzymałem
  Są złodziejami
  Usprawiedliwiają się, że nie zwracają pieniędzy
  Jestem z Bogoty w Kolumbii

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Milena, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Emporio Global. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: Globalne Emporium

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. OSZUKANY odpowiedź

  WIELKIE OSZUSTWO

  Niestety prawie rok temu wszedłem na platformę EMPORIO GLOBAL, która oferowała miesięczne, kwartalne i półroczne zyski, teraz mówią nam, że firma została zamknięta i nigdy nie odzyskałem pieniędzy, nawet z mojej inwestycji. Ci ludzie wiedzą, jak przekonać, a potem bezwstydnie dają wymówki, aby nie zwracać pieniędzy, proszę nie daj się nabrać na ich kłamstwa, teraz promują nowe oszustwo MEDAL COIN-D5, uważaj, nie wierz we wszystko, co oferują, ponieważ są nie zamierzają się do tego stosować, są to ludzie przyzwyczajeni do tego i mają duże doświadczenie. UWAŻAJ!!

  ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ, JEŚLI UDERZASZ LUB ROZMAWIASZ Z TYMI OSOBAMI:
  Lider: Marco Vinicio Rodriguez Ordonez: 1716756794
  Lider 2: Elian Perez (Kolumbijczyk)
  Ekwadorski – Quito: Eduardo Javier Pazmiño Monar z CI: 1715636112
  Ekwadorski – Quito: Edison Patricio Bonito Guano z CI: 1717253858

  Proszę, jeśli ktoś inny został skrzywdzony, nie zamykaj się, zawiadom prokuraturę, abyśmy przynajmniej mogli powstrzymać tę siatkę przekrętów wobec innych osób.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj SCAM, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Emporio Global. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: Globalne Emporium

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Anonimo 2 odpowiedź

   Zostałem przez nich oszukany, więc mogę potwierdzić to, co mówi. Ostrożnie bądź bardzo ostrożny, aby więcej rodzin upadło lub upadło

 6. globalne emporium to oszustwo odpowiedź

  Zainwestowałem w platformę o nazwie EMPORIO GLOBAL 1.000 dolarów zaoferowało mi zyski

  10% miesięcznie
  42% kwartalnie
  108% półrocznie

  Czyje pakiety inwestycyjne obejmują od

  Dolarów 250
  Dolarów 500
  Dolarów 1.000
  Dolarów 2.500
  Dolarów 5.000
  Dolarów 10.000
  Dolarów 20.000
  Dolarów 50.000

  Wspomniane zarobki wyrażone przez EMPORIO GLOBAL są wypłacane w aktywach cyfrowych

  Bitcoin
  ETHEREUM

  Na początku pandemii zmienili sposób płacenia na rzecz EMPORIO TOKEN, ale nie za pomocą BITCOIN lub ETHEREUM, TOKEN, który zarobili na EMPORIO GLOBAL, musiała zostać sprzedana przez każdą OSOBY lub, że oni, liderzy EMPORIO GLOBAL, sprzedali je nowi inwestorzy

  Teraz zmienili schemat i nie możesz zarabiać na Bitcoinie, a ethereum musi poczekać na 3 daty, które włączają, gdy wydaje mi się, że wydaje mi się to oszustwem, ponieważ mówią, że EMPORIO GLOBAL wykorzystuje nasze inwestycje kapitałowe w ponad 20 modelach biznesowych. Widzę, że nigdy nie zainwestowali z kapitału, który przekazaliśmy, płacą starymi użytkownikami nowymi użytkownikami i to, co zarabiają, to liderzy, ponieważ gdy wchodzą ludzie, zarabiają procenty i punkty, które później podsumowują za wspomniane tokeny że sprzedają nowym.

  Czuję się oszukany Minął już ponad miesiąc od wypełnienia wspomnianego półrocznego kontraktu, który z nimi nabyłem i jest to czas, w którym nie jestem w stanie wypłacić ani zysków, ani kapitału, bo nie ma kapitału do opłacenia użytkownikom

  Potępiam to z przysługą, aby pomóc mi zrobić coś, aby przestali przyciągać pieniądze od ludzi za pomocą oszustwa na platformie

  Liderzy EMPORIO GLOBAL
  Elian Perez
  Darío Ascanio Rodríguez
  Leonel Contreras Manosalva
  Francy Paola Marroquin
  Symbol zastępczy dla Mikey Miguel Gonzalez

  Wspomniane wyżej i jest więcej liderów, którzy promują wspomnianą nielegalną działalność, taką jak EMPORIO GLOBAL w sieci społecznościowej Facebook nie tylko w Kolumbii, ale także w Ekwadorze Peru Boliwia Meksyk Stany Zjednoczone

  Mam nadzieję, że pomogą mi przyjaciele z nadleśnictwa finansowego, robię to, aby więcej niedoświadczonych osób wpadało w sieci tych oszustów

  Chcą tylko, abyś dał im swoje fizyczne pieniądze lub walutę Bitcoin eye nie daj się nabrać na to oszustwo piramidowe EMPORIO GLOBAL

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, korzyści są przez nich manipulowane z platformy, są fikcyjne. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Emporio Global. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: https://brokersrecomendados.com/emporio-global-comentarios

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Ricardo odpowiedź

  Moja sąsiadka zainwestowała w globalne emporium i musiała zebrać swoje odsetki po 6 miesiącach, a oni powiedzieli jej, że aby zebrać, musi sprzedać swoje Bitcoiny, ponieważ nie dają dolarów, a to, co zrobiła, to sprzedała mężowi, który również wszedł z pieniądze żeby mąż kupił mu Bitcoina i oddałem mu pieniądze w dolarach bo nie widzisz dolarów z firmy która nie ma sensu a tak samo jest aby wypłacić kapitał musisz znaleźć inną kaczkę która kupi ci twoją monety w końcu firma wypłaca pieniądze tylko tym, którym ludzie wkładają resztę, która nie robi, że jest słona

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ricardo, korzyści są przez nich manipulowane z platformy, są fikcyjne. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Emporio Global. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: https://brokersrecomendados.com/emporio-global-comentarios

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Marcos odpowiedź

  także, że w globalnym emporium mówią ci, że generują zyski i korzyści, ale jeśli naprawdę się nad tym zastanowisz, nigdy nie powiedzą ci, w co naprawdę inwestują, mówią niejasno

  Chciałbym mi wytłumaczyć, w co należy inwestować i jak powstają korzyści

  dzięki za wyjaśnienia i opinie na temat emporio global

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Marcos, korzyści są przez nich manipulowane z platformy, są fikcyjne. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Emporio Global. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Cecilia odpowiedź

  Dałem im pieniądze, a teraz nie chcą dawać mi zysków, używali bardzo wyszukanych exucsa i teraz nie mówią mi wprost, co mogę zrobić

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Cecilia, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Emporio Global. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.