Komentarze na temat Emporio Global

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Globalne Emporium (zwany także emporioglobal.net), jest brokerem zarządzającym funduszami. Czy Emporio Global naprawdę poleca się dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Emporio Global ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy Emporio jest globalne? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, wzmianki brokera na podstawie: nie wymienione.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że Emporio Global oferuje, zauważamy, że oferuje 8 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Przedsiębiorcy, Konto Kierownicze, Konto Przedsiębiorcy, Konto Prezydenckie, Konto Magnata, Konto Imperialne i Konto VIP.

Konto podstawowe: minimalny depozyt $ 250, tygodniowa wypłata 1.000 $.

Konto przedsiębiorcy: minimalny depozyt $ 500, tygodniowa wypłata 2.000 $.

Konto wykonawcze: minimalny depozyt $ 1.000, tygodniowa wypłata 4.000 $.

Konto przedsiębiorcy: minimalny depozyt $ 2.500, tygodniowa wypłata 10.000 $.

Konto prezydenckie: minimalny depozyt $ 5.000, tygodniowa wypłata 20.000 $.

Konto magnackie: minimalny depozyt $ 10.000, tygodniowa wypłata 30.000 $.

Konto imperialne: minimalny depozyt $ 20.000, tygodniowa wypłata 40.000 $.

Konto VIP: minimalny depozyt $ 50.000, tygodniowa wypłata 50.000 $.

 • La platforma do działania jakie Emporio Global oferuje: nie wspomniany, najwyraźniej używają a własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Emporio Global udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Globalna witryna Emporio
Globalna witryna Emporio

Emporio Global zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tylko trochę informacji o oferowanych usługach, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat Globalne Emporium 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: emporioglobal.net/esp | emporioglobal.com (aktualizacja 2021)

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: nie ma.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Emporio Global. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Globalne Emporium <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Globalne Emporium jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

Po jej przeanalizowaniu zalecamy ostrożność, ponieważ jest to firma całkowicie nielegalna, nie zarejestrowana ani regulowana przez żaden organ, w dodatku oferują tak wysokie zwroty, że naprawdę nie można ich uzyskać, ma to cechy piramidy. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CNMV Globalne Emporium do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Emporio Global utrzymuje bliskie relacje z Medalcoin, broker o złej reputacji i mający przeciwko niemu kilka skarg, oskarżony o oszukanie swoich użytkowników. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Emporio Global? Jakie było twoje doświadczenie?

Reklamuj się z nami

10 komentarze do «Globalne Emporium: ocena i komentarze»

 1. OSZUKANY odpowiedź

  WIELKIE OSZUSTWO

  Niestety prawie rok temu wszedłem na platformę EMPORIO GLOBAL, która oferowała miesięczne, kwartalne i półroczne zyski, teraz mówią nam, że firma została zamknięta i nigdy nie odzyskałem pieniędzy, nawet z mojej inwestycji. Ci ludzie wiedzą, jak przekonać, a potem bezwstydnie dają wymówki, aby nie zwracać pieniędzy, proszę nie daj się nabrać na ich kłamstwa, teraz promują nowe oszustwo MEDAL COIN-D5, uważaj, nie wierz we wszystko, co oferują, ponieważ są nie zamierzają się do tego stosować, są to ludzie przyzwyczajeni do tego i mają duże doświadczenie. UWAŻAJ!!

  ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ, JEŚLI UDERZASZ LUB ROZMAWIASZ Z TYMI OSOBAMI:
  Lider: Marco Vinicio Rodriguez Ordoñez: 1716756794
  Lider 2: Elian Perez (Kolumbijczyk)
  Ekwadorski - Quito: Eduardo Javier Pazmiño Monar z CI: 1715636112
  Ekwadorski - Quito: Edison Patricio Bonito Guano z CI: 1717253858

  Proszę, jeśli ktoś inny został skrzywdzony, nie zamykaj się, zawiadom prokuraturę, abyśmy przynajmniej mogli powstrzymać tę siatkę przekrętów wobec innych osób.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj SCAM, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Emporio Global. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: Globalne Emporium

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. globalne emporium to oszustwo odpowiedź

  Zainwestowałem w platformę o nazwie EMPORIO GLOBAL 1.000 dolarów zaoferowało mi zyski

  10% miesięcznie
  42% kwartalnie
  108% półrocznie

  Czyje pakiety inwestycyjne obejmują od

  Dolarów 250
  Dolarów 500
  Dolarów 1.000
  Dolarów 2.500
  Dolarów 5.000
  Dolarów 10.000
  Dolarów 20.000
  Dolarów 50.000

  Wspomniane zarobki wyrażone przez EMPORIO GLOBAL są wypłacane w aktywach cyfrowych

  Bitcoin
  ETHEREUM

  Na początku pandemii zmienili sposób płacenia na rzecz EMPORIO TOKEN, ale nie za pomocą BITCOIN lub ETHEREUM, TOKEN, który zarobili na EMPORIO GLOBAL, musiała zostać sprzedana przez każdą OSOBY lub, że oni, liderzy EMPORIO GLOBAL, sprzedali je nowi inwestorzy

  Teraz zmienili schemat i nie możesz zarabiać na Bitcoinie, a ethereum musi poczekać na 3 daty, które włączają, gdy wydaje mi się, że wydaje mi się to oszustwem, ponieważ mówią, że EMPORIO GLOBAL wykorzystuje nasze inwestycje kapitałowe w ponad 20 modelach biznesowych. Widzę, że nigdy nie zainwestowali z kapitału, który przekazaliśmy, płacą starymi użytkownikami nowymi użytkownikami i to, co zarabiają, to liderzy, ponieważ gdy wchodzą ludzie, zarabiają procenty i punkty, które później podsumowują za wspomniane tokeny że sprzedają nowym.

  Czuję się oszukany Minął już ponad miesiąc od wypełnienia wspomnianego półrocznego kontraktu, który z nimi nabyłem i jest to czas, w którym nie jestem w stanie wypłacić ani zysków, ani kapitału, bo nie ma kapitału do opłacenia użytkownikom

  Potępiam to z przysługą, aby pomóc mi zrobić coś, aby przestali przyciągać pieniądze od ludzi za pomocą oszustwa na platformie

  Liderzy EMPORIO GLOBAL
  Elian Perez
  Darío Ascanio Rodríguez
  Leonel Contreras Manosalva
  Francy Paola Marroquin
  Symbol zastępczy dla Mikey Miguel Gonzalez

  Wspomniane wyżej i jest więcej liderów, którzy promują wspomnianą nielegalną działalność, taką jak EMPORIO GLOBAL w sieci społecznościowej Facebook nie tylko w Kolumbii, ale także w Ekwadorze Peru Boliwia Meksyk Stany Zjednoczone

  Mam nadzieję, że pomogą mi przyjaciele z nadleśnictwa finansowego, robię to, aby więcej niedoświadczonych osób wpadało w sieci tych oszustów

  Chcą tylko, abyś dał im swoje fizyczne pieniądze lub walutę Bitcoin eye nie daj się nabrać na to oszustwo piramidowe EMPORIO GLOBAL

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, korzyści są przez nich manipulowane z platformy, są fikcyjne. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Emporio Global. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: https://brokersrecomendados.com/emporio-global-comentarios

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 3. Ricardo odpowiedź

  Moja sąsiadka zainwestowała w globalne emporium i musiała zebrać swoje odsetki po 6 miesiącach, a oni powiedzieli jej, że aby zebrać, musi sprzedać swoje Bitcoiny, ponieważ nie dają dolarów, a to, co zrobiła, to sprzedała mężowi, który również wszedł z pieniądze żeby mąż kupił mu Bitcoina i oddałem mu pieniądze w dolarach bo nie widzisz dolarów z firmy która nie ma sensu a tak samo jest aby wypłacić kapitał musisz znaleźć inną kaczkę która kupi ci twoją monety w końcu firma wypłaca pieniądze tylko tym, którym ludzie wkładają resztę, która nie robi, że jest słona

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ricardo, korzyści są przez nich manipulowane z platformy, są fikcyjne. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Emporio Global. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: https://brokersrecomendados.com/emporio-global-comentarios

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 4. Marcos odpowiedź

  także, że w globalnym emporium mówią ci, że generują zyski i korzyści, ale jeśli naprawdę się nad tym zastanowisz, nigdy nie powiedzą ci, w co naprawdę inwestują, mówią niejasno

  Chciałbym mi wytłumaczyć, w co należy inwestować i jak powstają korzyści

  dzięki za wyjaśnienia i opinie na temat emporio global

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Marcos, korzyści są przez nich manipulowane z platformy, są fikcyjne. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Emporio Global. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 5. Cecilia odpowiedź

  Dałem im pieniądze, a teraz nie chcą dawać mi zysków, używali bardzo wyszukanych exucsa i teraz nie mówią mi wprost, co mogę zrobić

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Cecilia, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Emporio Global. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *