Informacje zwrotne od Empire Money

W tej sekcji przeanalizujemy brokera o nazwie Empire Money, to serwis afiliacyjny, którego celem jest skierowanie klientów m.in. do Empire Option, brokera opcji binarnych. Tutaj możesz przeczytać recenzja o brokerze opcji Empire.

Chociaż zwykle robimy recenzje na brokerze, ze względu na otrzymane komentarze zdecydowaliśmy się zrobić również na Empire Money.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Teraz zwykle w tej części sekcji analizujemy różne typy kont Empire Money, ale niestety nie dostarczają one tego typu informacji.

Jeśli chodzi o firmę, której częścią jest Empire Money, to na swojej stronie internetowej prawie nie podają informacji na ten temat (punkt ujemny), wówczas założymy, że podobnie jak broker Empire Option, są one częścią Baumann and Kraus Enterprises Ltd.

Wspominają na swojej stronie internetowej, że mają siedzibę w Montevideo w Urugwaju.

Teraz przejdziemy do analizy różnych zasobów i pomocy, które broker oferuje swoim klientom i handlowcom na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Empire Money
Strona internetowa Empire Money

Teraz, jeśli przeanalizujemy stronę internetową „platformy afiliacyjnej” w poszukiwaniu zasobów lub pomocy przedsiębiorcy, zauważymy, że nie zapewniają one żadnych.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Empire Money

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.empiremoney.com

Número de teléfono: -

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Empire Money jest godne zaufania, ale sugerujemy ostrożność. Dlaczego? Ponieważ znaleźliśmy zarówno pozytywne, jak i negatywne doświadczenia.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

Co myślisz o Empire Money? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Pieniądze Imperium»

 1. Luis odpowiedź

  Ta firma cię oszuka. Zapewniam, że nie pozwolili mi się wycofać, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luis, dzięki za napisanie o Empire Money. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.