Komentarze EmperiumFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera EmperiumFX (zwany także emperiumfx.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się EmperiumFX do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję EmperiumFX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Gospodarstwo Emperium.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Mauricio.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest ona regulowana przez FSC.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker, to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez EmperiumFX, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Standardowe, Konto Uprzywilejowane i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy 100 $, dźwignia do 1:500, spread 1 pipsa.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy 500 $, dźwignia do 1: 300, spread 1 pips, z handlem telefonicznym, zarządzaniem funduszami.

Konto uprzywilejowane- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 1 $, dźwignia do 100: 0.6, spread XNUMX pipsa, z handlem telefonicznym, zarządzaniem funduszami.

Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 1 $, dźwignia do 100: 0.2, spread XNUMX pipsa, z handlem telefonicznym, zarządzaniem funduszami.

Rodzaje kont EmperiumFX
Rodzaje kont EmperiumFX

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania jakie EmperiumFX oferuje to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które EmperiumFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa EmperiumFX
Strona internetowa EmperiumFX

EmperiumFX zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat EmperiumFX |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: emperiumfx.com

Número de teléfono: nie ma

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona EmperiumFX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? EmperiumFX jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań, ponadto szukając opinii o EmperiumFX znajdujemy wiele negatywnych i zabawa na tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : udało nam się zweryfikować, że EmperiumFX jest ściśle powiązane z TOLTECH FXWOszukańczy broker, który oszukał wiele, wiele osób. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano CONSOB EmperiumFX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB ze stycznia 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o EmperiumFX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «EmperiumFX: Ocena i komentarze»

 1. Olga odpowiedź

  Moim błędem było to, że zaufałem tej kompanii szczurów i złodziei, zabrali mi wszystko, co miałem i nie odbierają moich telefonów, jestem bardzo przygnębiona, czy można odzyskać choć część tego, co straciłem?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Olga, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EmperiumFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.