Komentarze Emextrade
 
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Emextrade (zwany także nazwą: emextrade.io), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy naprawdę polecamy Emextrade do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅
 
➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Emextrade ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy Emextrade ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.
 
Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci
 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 
✅ Emextrade wspomina o byciu część: Sequoia Group LTD.

 
❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Dominika.
 
❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.
 

UWAGA: Emextrade jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 
Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Emextrade, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont: Konto standardowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250, bonus powitalny, seminaria i webinaria, dźwignia do 1:200, platforma handlowa, konto zarządzane, konto częściowo zarządzane, całodobowa obsługa klienta, wiadomości i sygnały SMS.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000, bonus powitalny, seminaria i webinaria, dźwignia do 1:200, platforma handlowa, konto zarządzane, konto częściowo zarządzane, całodobowa obsługa klienta, wiadomości i sygnały SMS.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 25.000, bonus powitalny, seminaria i webinaria, dźwignia do 1:200, platforma handlowa, konto zarządzane, konto częściowo zarządzane, całodobowa obsługa klienta, wiadomości i sygnały SMS.

Konto VIP:minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, bonus powitalny, seminaria i webinaria, dźwignia do 1:200, platforma handlowa, konto zarządzane, konto częściowo zarządzane, całodobowa obsługa klienta, wiadomości i sygnały SMS.

Rodzaje kont EExtrade
Rodzaje kont EExtrade

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.
 
La platforma do działania które oferuje Emextrade to: Platforma Emextrade Webtrader.
 

Zasoby | Stronie internetowej

 
Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Emextrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.
 

Strona internetowa Emextrade
Strona internetowa Emextrade

 
Emextrade zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: samouczki, analiza techniczna i fundamentalna, strategie handlowe, wyjaśnienia dotyczące oferowanych produktów, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Emextrade 🌐

 
🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: emextrade.io

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]
 

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Emextrade. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

 

➡️ Ocena włączona Emextrade

 
Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Emextrade jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 
❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o Emextrade znajdujemy wiele negatywnych i ostrzegających o tym brokerze. ❌

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 
⛔ Uwaga ⛔ : Emextrade wraz z Grupa Qicmarket, są własnością Sequoia Group LTD, firmy, która ma przeciwko niej kilka skarg, oskarżonych o oszukanie jej użytkowników. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 
📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌
 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Emextrade? Jakie było twoje doświadczenie?
 

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «Emextrade: ocena i komentarze»

 1. Gusti odpowiedź

  Dzień dobry,

  Pozdrawiam Gustavo, dzięki za analizę bo po zarejestrowaniu się w inwestycjach w bitcoin zapraszali mnie do inwestowania z emextrade ale już czytając te wszystkie komentarze, lepiej je przekażę. Jakiego brokera możesz polecić, który jest wiarygodny?

  Błogosławieństwa dla wszystkich.

 2. Dario odpowiedź

  Nigdy nie pozwolili się wycofać, w końcu zatrzymali wszystkie moje pieniądze, które zostały oszukane

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Dario, dziękuję za komentowanie Emextrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *