✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na temat elitefxltd.club

W tej sekcji przeanalizujemy brokera elitefxltd.klub: jest brokerem Forex i kryptowalut. Czy naprawdę poleca się elitefxltd.club do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy elitefxltd.club. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Elite FX Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wielkiej Brytanii (uważamy, że jest to nieprawdziwa informacja, co do prawdy, tam powinna być uregulowana, a tak nie jest).

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez elitefxltd.club, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Plan podstawowy, plan premium, plan wykonawczy, plan przedstawicielski i plan regionalny. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Plan podstawowy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $100, 10% zwrot w 24h.

Abonament premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $500, 15% zwrot w 24h.

Plan wykonawczy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $5.000, 3% zwrotu codziennie przez 14 dni.

Plan przedstawiciela: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000,  zwrot 40% w ciągu 24 godzin.

Plan regionalny: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000, zwrot 40% w ciągu 24 godzin.

Rodzaje kont Elitefxltd.club
Rodzaje kont Elitefxltd.club (1)
Rodzaje kont Elitefxltd.club
Rodzaje kont Elitefxltd.club (2)
Rodzaje kont Elitefxltd.club
Rodzaje kont Elitefxltd.club (3)

Na poniższych obrazach możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze, Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 3 w pełnym rozmiarze

La platforma do działania że elitefxltd.club oferuje: a własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które elitefxltd.club udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Elitefxltd.club
Strona internetowa Elitefxltd.club

elitefxltd.club zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o firmie, często zadawane pytania, wiadomości, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat elitefxltd.klub |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: Elitefxltd.club

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona elitefxltd.klub <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? elitefxltd.klub jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to broker nieuregulowany i nie wiemy, skąd tak naprawdę działa; ich stopy zwrotu są śmieszne i niemożliwe do kupienia; szukając opinii na temat elitefxltd.klub Znaleźliśmy kilka negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano CNMV elitefxltd.klub do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z listopada 2020 r

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o elitefxltd.club? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «elitefxltd.club: Ocena i komentarze»

 1. Ashley odpowiedź

  Ta firma to oszustwo. Jeszcze nie dostałem zapłaty, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ashley, dzięki za napisanie o elitefxltd.club. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *