W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w ELITE-BONDS.COM. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o ELITE-BONDS.COM i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWelite-bonds.com
🏠 spółkaElite-bonds.com
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresZjednoczone Królestwo

⚠️ ELITE-BONDS.COM jest własnością firmy Elite-bonds.com znajduje się w Wielkiej Brytanii, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w wątpliwym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont, które oferuje ELITE-BONDS.COM, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 4 różne typy kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Podstawowy$ 50
Premia$ 1.000
Diament$ 5.000
Złoto$ 50.000

Informacje w sieci

Strona internetowa ELITE-BONDS.COM

ELITE-BONDS.COM zawiera podstawowe informacje na temat oferowanych produktów finansowych, sekcję edukacyjną, wykresy na żywo, wiadomości rynkowe w języku angielskim, kalendarz ekonomiczny również w języku angielskim, filmy, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • + 447405710500

???? Ocena końcowa ELITE-BONDS.COM ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z ELITE-BONDS.COM.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o ELITE-BONDS.COM:

dataAktualizacja wiadomości
Wrzesień 2022Skarga przeciwko ELITE-BONDS.COM od organu nadzoru finansowego: FCA.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o ELITE-BONDS.COM? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z ELITE-BONDS.COM.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez ELITE-BONDS.COM

Jak zgłosić ELITE-BONDS.COM

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić ELITE-BONDS.COM?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy ELITE-BONDS.COM to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że ELITE-BONDS.COM to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o niemożności wycofania swojego kapitału, co dodało innym bardzo negatywnym cechom firmy.

Czy ELITE-BONDS.COM jest godny zaufania?

Nie. ELITE-BONDS.COM nie jest wiarygodna, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z ELITE-BONDS.COM?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla ELITE-BONDS.COM?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Czy ELITE-BONDS.COM to oszustwo? 2022 Recenzje»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luca, dziękuję za pisanie o ELITE-BONDS.COM. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.