Komentarze o Elcomercio24

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Handel24 (zwany także elcomercio24.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Elcomercio24 do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Elcomercio24 ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy Elcomercio24 ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: 8 DOTS LTD.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Elcomercio24, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Diamentowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 500, całodobowe wsparcie, podstawowe szkolenie 24 na 7, podstawowe centrum edukacyjne, nieograniczony pulpit handlowy.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 2.000, wsparcie 24/7, podstawowe szkolenie 1-do-1, podstawowe centrum edukacyjne, nieograniczony pulpit handlowy, sygnały transakcyjne, osobisty menedżer konta.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 10.000, wsparcie 24/7, podstawowe szkolenie 1-do-1, pełne centrum edukacyjne, nieograniczony pulpit handlowy, sygnały transakcyjne, osobisty menedżer konta.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 50.000, wsparcie 24/7, podstawowe szkolenie 1 do 1, pełne centrum edukacyjne, nieograniczony pulpit handlowy, sygnały transakcyjne, osobisty menedżer konta, szkolenie 1 do 1 z profesjonalnym traderem.

Rodzaje kont Elcomercio24
Rodzaje kont Elcomercio24

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Elcomercio24 to: platforma Handel24.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Elcomercio24 udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Elcomercio24
Strona internetowa Elcomercio24

Elcomercio24 zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, promocje, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Handel24 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: elcomercio24.pl

📞Numer telefonu: + 441518081012

📧 E-mail: [email chroniony]

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Elcomercio24. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

 

>>> Ocena włączona Handel24 <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Handel24 jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tego typu działań (Saint Vincent i Grenadyny), dodatkowo szukając opinii o Elcomercio24 znajdujemy wielu, którzy są negatywnie nastawieni i dobrze się bawią z tym brokerem. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano BCSC (Kolumbia Brytyjska) ElCommerce24 do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BCSC z lipca 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 FI.SE (szwedzki organ regulacyjny) dodany do ElCommerce24 do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FI.SE z września 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano CNMV ElCommerce24 do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do CNMV z października 2021 r. ⚠️ ostrzeżenie

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Elcomercio24? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

21 komentarze do «Elcomercio24: Ocena i komentarze»

 1. Luis odpowiedź

  Muszę mieć na koncie 21000 11000 eu z łączną inwestycją 196000 4000 eu. Kiedy kazałem im wypłacić moje pieniądze, wszyscy przepraszali. Faktem jest, że po dwóch dniach moje konto pojawia się z negatywem – 25000 eu. Mój broker (Leticia) mówi mi, że wymknęło się to spod kontroli, ale jeśli zdeponuję kolejne 4000 eu, odzyskam to, co straciłem plus 250000 45000 eu. Wysłałem ich do piekła widząc, że to oszustwo.Później przydarzyła mi się inna historia z firmą, która twierdzi, że mogą odzyskać twoje pieniądze. Więcej tego samego, kolejne oszustwo, więc uważaj, kogo twierdziłem, aby dobrze przyjrzeć się, z kim to robi. Myślę, że niektórzy z nich są tacy sami jak Solutions Law Limited, gang oszustów, który również oszukał mnie XNUMX eu za rzekome uiszczenie opłat za proces, który nigdy się nie odbył, chociaż byli dobrymi profesjonalistami, podążali za wszystkimi sądowymi kroki do końca Wszystko udokumentowane, z pieczęciami Sądu Najwyższego, z prawdziwymi sędziami tego sądu, ale wszystkie sfałszowane. Udało im się zdobyć XNUMX XNUMX eu w drodze mediacji z tą firmą, ale najpierw musiałem wysłać XNUMX XNUMX eu na konto, które zostało zamrożone na mocy postanowienia sądu. Sąd Najwyższy potwierdził próbę oszustwa. Prawnik, który zabrał mnie w sprawie, niejaka Rebecca Taylor jest oszustką, która używa nazwiska i numeru SRA prawdziwej, która oczywiście nic nie wiedziała o tej sprawie, ponieważ udało mi się z nią skontaktować.Cała dokumentacja tego wszystkiego jest w rękach Sąd Najwyższy oraz policja angielska i hiszpańska. Teraz czas poczekać i zobaczyć, co się stanie, chociaż myślę o ponownym podjęciu tematu, teraz z prawnikami, którym ufam.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luis, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Elcomercio24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tego na początku, ani tego, co wyślesz później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać przez nasz czat.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Filar odpowiedź

  Wszystko jest kłamstwem, nawet ci, którzy twierdzą, że ci pomagają, nie pomagają, najlepiej zapomnieć

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Pilar, jesteśmy do Twojej dyspozycji na wszystko, czego potrzebujesz. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Elcomercio24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tego na początku, ani tego, co wyślesz później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać przez nasz czat.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Hanane odpowiedź

  Cześć, jestem Hanane, 10 marca też mnie oszukano. Zadzwonili do mnie, żebym przesłał więcej pieniędzy na opłacenie zysków Hacienda de Riaño.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Hanane, nie wierz im, wszystko o finansach to kłamstwo. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Elcomercio24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tego na początku, ani tego, co wyślesz później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać przez nasz czat.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Ferney Restrupo Galindo. odpowiedź

  Witam, nie wiem, co mam zrobić, aby odzyskać pieniądze, ostatni dzień, w którym mieliśmy kontakt to 23, a potem alparacer zablokowali mnie przez wassapp numer, który do mnie zadzwonił to +12, dzwoniono do Brokera Włodzimierza de El Comercio 2021

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ferney, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Elcomercio24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tych początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Filar odpowiedź

   Witam, Vladimir Biro też mnie oszukał, chciał mi wysłać pieniądze, a od dawna do mnie nie dzwonił.

 5. Ferney Restrupo Galindo. odpowiedź

  Witam, nie wiem, co mam zrobić, aby odzyskać pieniądze ostatniego dnia, kiedy mieliśmy kontakt, to był 23, a potem alparacer zablokowali mnie przez wassapp

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ferney, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Elcomercio24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tych początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Teresa odpowiedź

  Zainwestowałem w trade 24, próbuję wypłacić pieniądze, ale dają mi dużo czasu, panikuję, kazałem też inwestować mojemu bratu i jestem bardzo zdenerwowany, bo dni mijają i nic się nie robi w sprawie przelew, nie wiem co zrobić !!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj TeresA, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Elcomercio24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tych początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Yvonne odpowiedź

  Nie wysyłaj im żadnych pieniędzy, to oszustwo. Najpierw chcą minimum 250 euro, potem w ciągu tygodnia ta kwota wzrosła do 1 euro. Po tygodniu mój Account Manager, Nick (prawdopodobnie nie jego prawdziwe nazwisko) bardzo się starał, abym zainwestował 469 1 euro, obiecując, że będzie to 20,000 64,000 euro po miesiącu w programie gwarantowanym. KUPA ŚMIECHU.
  Kiedy powiedziałem mu, że już nie inwestuję, nie był tak przyjazny i ostatecznie rozmowa została zakończona.
  Poprosiłem o wycofanie 18 sierpnia i wciąż czekam. Numer telefonu na stronie nie działa, a wiadomość e-mail została zwrócona niedostarczona. Mają formularz online, ale nie można stwierdzić, czy moja wiadomość została odebrana. Numer WhatsApp dla Nicka to +436508173965, lub inny numer, który mam to +43 720145115

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Yvonne, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Elcomercio24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Batista Carmen Rosa Diaz odpowiedź

  dzień dobry
  Chcę odzyskać pieniądze z tej platformy elcomercio24 i nie wiem jak to zrobić. . Ponieważ mój broker nie kontaktuje się ze mną... Jakie kroki muszę wykonać, skoro nie chcą wyjaśniać.
  Przez który portfel mam to zrobić bez blokowania mojego konta?
  Serdecznie dziękuję

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Carmen, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Elcomercio24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Uwielbia odpowiedź

  Są to profesjonalni oszuści, trade24 dzwoni do Ciebie codziennie tylko z prośbą o więcej pieniędzy i więcej pieniędzy i więcej pieniędzy, i że powinieneś wpłacać coraz więcej i więcej

  Ale jeśli chcesz się wycofać, robią się głupie, nie szanują cię, a jeśli nie mogą cię przekonać, żebyś się nie wycofywał, po prostu blokują twoje połączenia i nigdy więcej nie odbierają, nie odbierałem telefonu od ponad 1 miesiąca, próbowałem od nowy numer, leczyli mnie, ale kiedy zauważyli, że to ja, już nigdy mnie nie leczyli

  To nędzni złodzieje, którzy zasługują na spędzenie lat w więzieniu, ukradli mi dużo pieniędzy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Mistress, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Elcomercio24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. Juan G. odpowiedź

  Nie chcą mi oddać pieniędzy, na początku mówili mi cuda, ale widzę, jakie one są

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Elcomercio24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.