Komentarze grupy Eiro
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Grupa Eiro (zwany również nazwą: eiro-group.com), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy naprawdę poleca się Eiro-group do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o grupie Eiro ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to grupa eiro? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Eiro-group wspomina o byciu część: brak danych na ten temat.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Saint Vincent i Grenadyny.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: Eiro-group jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Eiro-group, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont: Konto Podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Diamentowe i Konto Klubu Millioner. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100, alert handlowy, premia 10%, sygnały raz dziennie, ubezpieczenie 10%, codzienny przegląd rynku.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000, alert handlowy, premia 20%, sygnały raz dziennie, ubezpieczenie 20%, codzienny przegląd rynku.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, Trade Alert, 30% Bonus, Dwa razy dziennie Sygnały, 30% Ubezpieczenie, Codzienny przegląd rynku.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250.000, alert handlowy, premia 60%, sygnały trzy razy dziennie, ubezpieczenie 60%, codzienny przegląd rynku.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 500.000, alert handlowy, 80% premii, nielimitowane sygnały, 80% ubezpieczenia, codzienny przegląd rynku, grupa analityków.

Konto Klubu Milionera: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 1.000.000, alert handlowy, 100% premii, nielimitowane sygnały, 100% ubezpieczenia, codzienny przegląd rynku, grupa analityków.

Rodzaje kont Eiro-group
Rodzaje kont Eiro-group

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Eiro-group to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Eiro-group udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa grupy Eiro
Strona internetowa grupy Eiro

Grupa Eiro zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: trochę informacji o produktach, które oferujesz, wyjaśnienie niektórych pojęć, analiza, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Grupa Eiro 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: eiro-group.com

📞Numer telefonu: + 44 2039877700

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję grupy Eiro. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Grupa Eiro ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Grupa Eiro jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o grupie Eiro znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano FSMA Grupa Eiro do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FSMA z lipca 2021 r. ⚠️

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o grupie Eiro? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «Grupa Eiro: Ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ivanna, dziękuję za komentowanie EIRO-GROUP. Ten broker to oszustwo. Bafin (niemiecki regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (https://www.fsma.be/en/warnings/fraudulent-online-trading-platforms-fsma-updates-its-list-suspicious-sites-7).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Andres, dziękuję za komentowanie Eiro-Group. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Jeśli chcesz ocenić inne opcje, sprawdź ten link: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *