Ameryka Łacińska: najlepsi brokerzy

Aby uzyskać dostęp do różnych instrumentów finansowych, należy to zrobić za pośrednictwem platformy usługodawcy zwanej brokerem. Obecnie na rynku Ameryki Łacińskiej jest wielu brokerów, więc wiedza o tym, jak wybrać jednego, może być skomplikowana, gdy jest tak wiele do wyboru.

Wśród wielu istniejących brokerów możemy znaleźć tych, którzy koncentrują się na rynku Ameryki Łacińskiej. Dlatego tutaj powiemy Ci, które są najlepsze platformy handlowe w Ameryce Łacińskiej. Powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o tych operatorach, abyś miał jak najlepsze doświadczenie inwestycyjne.

✨Top 5 najlepszych brokerów w Ameryce Łacińskiej✨

▶Plus500

 • Koszt roczny 0.
 • Dźwignia 1:30.
 • Żadnych ukrytych opłat.
 • Wąskie spready.
 • Sponsor Atlético Madryt.

▶ Etoro

 • Brak ukrytych kosztów.
 • Najlepszy broker handlu społecznościowego.
 • Funkcje do skopiowania do innych traderów.
 • 49 par walutowych.

▶ XTB

 • Koszt roczny 0.
 • Broker STP.
 • Brak minimalnego depozytu.
 • Platforma XStation.

▶XM

 • Koszt roczny 0.
 • 16 platform.
 • Sygnały Forex.

✨ Dlaczego w Ameryce Łacińskiej nie ma brokera?

Powodem, dla którego nie ma brokera w Ameryce Łacińskiej, jest to, że nie ma organów regulacyjnych, które gwarantują funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowników na swoich platformach.

otwórz konto brokera

✨A organy regulacyjne w Ameryce Łacińskiej?

Ze wszystkich krajów wchodzących w skład Ameryki Łacińskiej tylko dwa kraje mają odpowiednie organy regulacyjne. Brytyjskie Wyspy Dziewicze i Belize są jedynymi, które mają te agencje: Komisja ds. Usług Finansowych Brytyjskich Wysp Dziewiczych oraz Komisja ds. Międzynarodowych Usług Finansowych.

Chociaż wiadomo, że kraje te zezwalają na działanie nieuczciwych brokerów lub skanerów, ponieważ są to raje podatkowe, są to nieliczne kraje, które działają w ten sposób.. Procedury są jedynie biurokratyczne, ponieważ są wykorzystywane wyłącznie jako regulacyjny i reprezentatywny charakter dla operatorów brokerskich.

Ameryka Łacińska

✨ Jak to jest w pozostałych krajach?

Ponadto W Chile możemy zauważyć, że chociaż istnieje organ regulacyjny, Nadzór ds. Papierów Wartościowych i Ubezpieczeń, zmieniają się dane prawne i finansowe. CFD nie są zgodne z prawem, ponieważ nie są uważane za papiery wartościowe. Ci brokerzy regulują tylko akcje, ETFS i fundusze.

W Meksyku organem odpowiedzialnym za regulację jest Narodowa Komisja Bankowości i Papierów Wartościowych, która odpowiada za dbanie o świat finansów i inwestycji. Oczywiście handel w Meksyku jest uważany za prywatną umowę między dwiema stronami, w którą CNBV nie angażuje się w przypadku strat.

Argentyna ma zupełnie inne przepisy, ponieważ działalność brokera nie jest tutaj dozwolona, ​​ponieważ nie jest dozwolona. Aby działać w Argentynie, musisz otworzyć konto bankowe w Urugwaju, nawet z bitcoinami.

W przypadku Kolumbii istnieją dwa organy regulacyjne CFD, które są odpowiedzialne za regulację brokera. Organami tymi są Nadzór Finansowy Spółek (SFS) i Samoregulator Rynku Papierów Wartościowych (AMV). W ten sposób gwarantuje się, że klienci lub inwestorzy są objęci ochroną dla większego bezpieczeństwa.

✨ Jak inwestować z Ameryki Łacińskiej?

 • Zatrudnij pośrednika na Wyspach Dziewiczych lub Belize: Jest to jedna z opcji, które możesz wybrać, jeśli chcesz pracować z brokerem w 100% z Ameryki Łacińskiej, ale to Nie polecamy, ponieważ oba kraje to raje podatkowe, a przepisy są bardzo luźne.

otwórz konto brokera

 • Regulowany broker, który upoważnia latynoskich traderów: Jeśli szukasz bezpieczeństwa, powinieneś poszukać międzynarodowego brokera, który jest regulowany, ale który umożliwia również działalność w krajach Ameryki Łacińskiej. Najlepiej sprawdzić przepisy i warunki, aby sprawdzić, czy można działać z Twojego kraju.
 • Broker z ograniczonymi funkcjami: W ten sam sposób można znaleźć brokera, który pozwala na działalność w Ameryce Łacińskiej, ale z ograniczonymi funkcjami. Doskonałym przykładem są te, które pozwalają na handel, ale w gotówce, akcjami, funduszami ETF i innymi rodzajami instrumentów. Ci brokerzy są zwykle nieco bardziej ograniczeni lub nieliczni.
 • Amerykański broker: Wreszcie, Możesz działać za pośrednictwem brokera w Stanach Zjednoczonych, który ma lokalizację geograficzną w pobliżu Ameryki Łacińskiej, co pozwala na operacje na tych rynkach. Musisz wziąć pod uwagę, że proces w tego typu brokerze jest bardziej złożony niż w innych ze względu na procedury.

✨Jak otworzyć konto u tych brokerów?✨

Proces otwierania rachunku u brokera zależy od Twojej lokalizacji lub kraju zamieszkania. Na przykład u brokerów w Australii i Europie (proces jest taki sam) musisz się zarejestrować, dodać swoje dane, przesłać oficjalny dowód tożsamości i dowód zamieszkania.

otwórz konto brokera

Zarówno twoja oficjalna identyfikacja, jak i dowód zamieszkania są wymagane przez prawo zgodnie z przepisami międzynarodowymi. Musisz sprawdzić, które dokumenty są wymagane lub dozwolone, ponieważ mogą się one różnić w zależności od kraju, zwłaszcza jeśli chodzi o potwierdzenie adresu.

W przypadku brokera ze Stanów Zjednoczonych musisz przeprowadzić podobny proces, chociaż wymagana dokumentacja jest inna. Tutaj poproszą o Twój numer ubezpieczenia społecznego, a jeśli jesteś rezydentem, o wizę lub kartę pobytu. Będą również prosić o informacje dotyczące płacenia podatków.

W obu przypadkach, jeśli jesteś obcokrajowcem, zostaniesz poproszony o podanie innych informacji, aby móc się zarejestrować.. Na przykład dla brokerów w Stanach Zjednoczonych, jeśli jesteś obcokrajowcem, proces będzie znacznie bardziej uciążliwy i skomplikowany, z bardziej złożonymi procedurami, ponieważ zgodnie z prawem musisz płacić podatki.

Ameryka Łacińska

✨Czy wygodnie jest działać u brokera z Ameryki Łacińskiej?

Chociaż istnieje bardzo niewielu brokerów w 100% z Ameryki Łacińskiej, w rzeczywistości istnieją opcje łatwego działania na rynku łacińskim. Opcje, o których wspomnieliśmy wcześniej, to dobry sposób na rozpoczęcie handlu bez konieczności komplikowania się z zagranicznymi platformami.

Najlepszym powodem, dla którego wygodnie jest działać u brokera latynoamerykańskiego, jest to, że będziesz mógł znaleźć wsparcie w swoim języku, a także dostęp do lokalnych rynków. W ten sposób proces inwestycyjny jest znacznie prostszy, ponieważ będziesz mógł wejść na rynek, który znasz. Są nawet brokerzy, którzy oferują dostęp do rynków globalnych.

otwórz konto brokera


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Ameryka Łacińska: najlepsi brokerzy»

 1. Paweł odpowiedź

  Dobry wieczór, chciałbym wiedzieć, czy w Argentynie istnieje regulowany i rekomendowany broker?
  Od już bardzo dziękuję
  Paweł

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.