Portfele kryptowalut: top 10

portfele kryptowalut

Znane jako Portfele, Te portfele są podstawowym elementem umożliwiającym przeprowadzanie transakcji za pomocą kryptowalut. Bez nich w zasadzie nie mógłbyś zobaczyć swojego salda ani otrzymać nowych kryptowalut, a tym bardziej na przykład dokonać przelewu środków lub zapłacić za zakup.

Dlatego tutaj porozmawiamy o 10 najlepszych portfelach na kryptowaluty dostępnych na rynku. Ponadto udzielimy Ci kilku wskazówek i wskazówek, które pomogą Ci wybrać najlepsze opcje, abyś mógł w pełni wykorzystać wszystkie jego zalety. Więc lepiej czytaj dalej.

Top 10 najlepszych portfeli 2020

 1. Exodus: Dostępne zarówno dla Androida, jak i IOS w aplikacji oraz ze stroną internetową na komputer, Exodus Jest uważany za jeden z najlepszych portfeli dla kryptowalut. Tutaj możesz handlować dużą liczbą walut cyfrowych, między innymi Bitcoin i Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, EOS.
 2. Coinomi: Dzięki prostemu i przyjaznemu interfejsowi ten portfel jest świetną opcją, jeśli szukasz systemu, który jest bardzo łatwy w Internecie. Wiele walut, Ta opcja pozwala na obsługę wszystkich rodzajów kryptowalut w jednym miejscu. Ponadto posiada aplikację mobilną do korzystania z niej na urządzeniach mobilnych.
 3. Enjin: Kiedy to Portfel dostępny tylko w wersji cyfrowej, ponieważ obsługuje tylko strony internetowe i aplikacje. Tutaj możemy znaleźć tylko 3 kryptowaluty do działania, choć są to najpopularniejsze, Bitcoin, Ethereum i Litecoin, co nieco ogranicza ich zalety.
 4. Jax: En Jaxx możemy operować prawie wszystkimi kryptowalutami na rynku, ponieważ jest kompatybilny z Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin i Dash, co czyni go jednym z najbardziej kompletnych portfeli na rynku. Oczywiście jest dostępny tylko w aplikacji, sprzęcie i do pobrania, a nie w wersji internetowej.
 5. Binance: Dostępne tylko w aplikacji mobilnej zarówno na Androida i IOS, jak i w sieci, ta opcja oferuje możliwość handlu wszystkimi walutami cyfrowymi. Oznacza to, że możemy go używać z Bitcoinem, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Dash i z Ripple, co jest mało widoczne.
 6. Nieskończony portfel: Ten portfel Działa z 6 różnymi kryptowalutami, co daje nam dobry wybór opcji działania. Główną wadą tego portfela jest to, że można z niego korzystać tylko przez aplikację mobilną, choć dobrą rzeczą jest to, że mają wsparcie dla Androida i IOS.
 7. Trezor: Jeśli szukasz portfela, który jest kompletny, bez wątpienia ten portfel na kryptowaluty jest dobrą opcją. Tutaj masz wsparcie dla aplikacji IOS i Android, sprzętu i do pobrania. Co więcej, możesz handlować wszystkimi kryptowalutami, czyli jest kompatybilny z Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Dash oraz z Ripple.
 8. Księga główna: Portfel ten ma tę cechę, że podobnie jak poprzedni, obsługuje wszystkie kryptowaluty, czyli Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Dash oraz Ripple. W ten sam sposób jest podobny w swojej wieloplatformowej konstrukcji, ponieważ nie jest kompatybilny tylko z siecią.
 9. Coinbase: Podążając tą samą linią portfeli wielowalutowych, tutaj znajdziemy portfel kompatybilny z Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Dash oraz z Ripple. W rzeczy samej, Ma tylko wsparcie dostępne zarówno dla Internetu, jak i aplikacji na iOS i Androida.
 10. Blockchain: To ironia, że ​​portfel ma taką samą nazwę jak system, przez który działają kryptowaluty. W tym Portfelu znajdziemy możliwość zarządzania tylko 3 walutami, Bitcoinem, Bitcoin Cash i Ethereum, za pośrednictwem aplikacji na Androida i IOS, a także poprzez jej stronę internetową.

portfele

Portfele uniwersalne a jedna waluta, która wygrywa?

To normalne, że przy wyborze portfela zastanawiamy się, który portfel jest najlepszy. Dlatego tutaj postawiliśmy sobie zadanie opowiedzenia o 3 głównych różnicach. W ten sposób wybór najlepszego będzie znacznie łatwiejszy.

 1. Obsługa walut: Portfel, który działa z jedną kryptowalutą, nie będzie w stanie zaakceptować żadnej innej, to znaczy, jeśli portfele Bitcoin akceptują tylko Bitcoin, a nie Ethereum lub Litecoin. Zamiast, portfele wielowalutowe umożliwiają handel różnymi rodzajami kryptowalut co ułatwia jego obsługę.
 2. Wymiana walut: Kolejna wyraźna różnica dotyczy tzw. funkcji wymiany walut. I jest to, że portfel wielowalutowy pozwala na zmianę między różnymi kryptowalutami. Na przykład możesz użyć jednego, aby przekonwertować go na drugi, co pomoże ulepszyć twoje inwestycje.
 3. Pojemność: Jakby tego było mało, portfele wielowalutowe są zaprojektowane tak, aby mieć większą pojemność do ich przechowywania. Dzieje się tak dlatego, że będąc kompatybilnym z różnymi rodzajami wirtualnych walut, musi mieć więcej miejsca do ich przechowywania, ponieważ nie dzieje się tak w przypadku pojedynczych portfeli.

Zalety korzystania z portfeli do kryptowalut

Korzystanie z Portfela dla swoich walut daje takie korzyści, jak:

 • Aby móc sprawdzić swoje saldo, kiedy tylko chcesz: Wielokrotnie nie wiemy, jakie jest nasze saldo w kryptowalutach, ponieważ te prawie codziennie różnią się wartością. Portmonetka pozwala dokładnie wiedzieć, jaka jest wartość Twoich monet lub salda, jakby to były tradycyjne pieniądze.
 • Transakcje między walutami: Jeśli masz na przykład Ethereum i chcesz je przekonwertować na Litecoiny lub Bitcoiny, jest to możliwe dzięki portfelom. Jego funkcja wymiany walut umożliwia łatwe przełączanie się z jednej kryptowaluty na drugą.
 • Wysyłka i transakcje: Innym świetnym powodem posiadania portfela elektronicznego z kryptowalutami jest to, że umożliwia to łatwe wykonywanie różnych ruchów. Możesz na przykład wysłać saldo lub wykonać przelewy, co jest bardzo przydatne podczas inwestowania w kryptowaluty. Niektóre umożliwiają również dokonywanie transakcji, takich jak zakupy, jeśli masz podłączoną kartę.
 • Są łatwe i bezpieczne w użyciu: Powinieneś też o tym wiedzieć portfele są tak samo bezpieczne, jak każdy inny konwencjonalny portfel cyfrowy. Korzystanie z nich jest bardzo proste, ponieważ wyglądają jak aplikacja bankowa, bez zbytniej nauki i skomplikowanych procesów.

skraj

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Portfele kryptowalut: top 10»

 1. Liam odpowiedź

  Chcą, żebym z nimi zainwestował, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub mnie oszukali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Liam, dziękuję za komentowanie portfeli kryptowalut: Top 10. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.