Portfele kryptowalut: top 10


Broker Bux

Znane jako Portfele, Te portfele są podstawowym elementem umożliwiającym przeprowadzanie transakcji za pomocą kryptowalut. Bez nich w zasadzie nie mógłbyś zobaczyć swojego salda ani otrzymać nowych kryptowalut, a tym bardziej na przykład dokonać przelewu środków lub zapłacić za zakup.

Dlatego tutaj porozmawiamy o 10 najlepszych portfelach na kryptowaluty dostępnych na rynku. Ponadto udzielimy Ci kilku wskazówek i wskazówek, które pomogą Ci wybrać najlepsze opcje, abyś mógł w pełni wykorzystać wszystkie jego zalety. Więc lepiej czytaj dalej.

Top 10 najlepszych portfeli 2020

 1. Exodus: Dostępne zarówno dla Androida, jak i IOS w aplikacji oraz ze stroną internetową na komputer, Exodus Jest uważany za jeden z najlepszych portfeli dla kryptowalut. Tutaj możesz handlować dużą liczbą walut cyfrowych, między innymi Bitcoin i Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, EOS.
 2. Coinomi: Dzięki prostemu i przyjaznemu interfejsowi ten portfel jest świetną opcją, jeśli szukasz systemu, który jest bardzo łatwy w Internecie. Wiele walut, Ta opcja pozwala na obsługę wszystkich rodzajów kryptowalut w jednym miejscu. Ponadto posiada aplikację mobilną do korzystania z niej na urządzeniach mobilnych.
 3. Enjin: Kiedy to Portfel dostępny tylko w wersji cyfrowej, ponieważ obsługuje tylko strony internetowe i aplikacje. Tutaj możemy znaleźć tylko 3 kryptowaluty do działania, choć są to najpopularniejsze, Bitcoin, Ethereum i Litecoin, co nieco ogranicza ich zalety.
 4. Jax: En Jaxx możemy operować prawie wszystkimi kryptowalutami na rynku, ponieważ jest kompatybilny z Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin i Dash, co czyni go jednym z najbardziej kompletnych portfeli na rynku. Oczywiście jest dostępny tylko w aplikacji, sprzęcie i do pobrania, a nie w wersji internetowej.
 5. Binance: Dostępne tylko w aplikacji mobilnej zarówno na Androida i IOS, jak i w sieci, ta opcja oferuje możliwość handlu wszystkimi walutami cyfrowymi. Oznacza to, że możemy go używać z Bitcoinem, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Dash i z Ripple, co jest mało widoczne.
 6. Nieskończony portfel: Ten portfel Działa z 6 różnymi kryptowalutami, co daje nam dobry wybór opcji działania. Główną wadą tego portfela jest to, że można z niego korzystać tylko przez aplikację mobilną, choć dobrą rzeczą jest to, że mają wsparcie dla Androida i IOS.
 7. Trezor: Jeśli szukasz portfela, który jest kompletny, bez wątpienia ten portfel na kryptowaluty jest dobrą opcją. Tutaj masz wsparcie dla aplikacji IOS i Android, sprzętu i do pobrania. Co więcej, możesz handlować wszystkimi kryptowalutami, czyli jest kompatybilny z Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Dash oraz z Ripple.
 8. Księga główna: Portfel ten ma tę cechę, że podobnie jak poprzedni, obsługuje wszystkie kryptowaluty, czyli Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Dash oraz Ripple. W ten sam sposób jest podobny w swojej wieloplatformowej konstrukcji, ponieważ nie jest kompatybilny tylko z siecią.
 9. Coinbase: Podążając tą samą linią portfeli wielowalutowych, tutaj znajdziemy portfel kompatybilny z Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Dash oraz z Ripple. W rzeczy samej, Ma tylko wsparcie dostępne zarówno dla Internetu, jak i aplikacji na iOS i Androida.
 10. Blockchain: To ironia, że ​​portfel ma taką samą nazwę jak system, przez który działają kryptowaluty. W tym Portfelu znajdziemy możliwość zarządzania tylko 3 walutami, Bitcoinem, Bitcoin Cash i Ethereum, za pośrednictwem aplikacji na Androida i IOS, a także poprzez jej stronę internetową.

portfele

Portfele uniwersalne a jedna waluta, która wygrywa?

To normalne, że przy wyborze portfela zastanawiamy się, który portfel jest najlepszy. Dlatego tutaj postawiliśmy sobie zadanie opowiedzenia o 3 głównych różnicach. W ten sposób wybór najlepszego będzie znacznie łatwiejszy.

 1. Obsługa walut: Portfel, który działa z jedną kryptowalutą, nie będzie w stanie zaakceptować żadnej innej, to znaczy, jeśli portfele Bitcoin akceptują tylko Bitcoin, a nie Ethereum lub Litecoin. Zamiast, portfele wielowalutowe umożliwiają handel różnymi rodzajami kryptowalut co ułatwia jego obsługę.
 2. Wymiana walut: Kolejna wyraźna różnica dotyczy tzw. funkcji wymiany walut. I jest to, że portfel wielowalutowy pozwala na zmianę między różnymi kryptowalutami. Na przykład możesz użyć jednego, aby przekonwertować go na drugi, co pomoże ulepszyć twoje inwestycje.
 3. Pojemność: Jakby tego było mało, portfele wielowalutowe są zaprojektowane tak, aby mieć większą pojemność do ich przechowywania. Dzieje się tak dlatego, że będąc kompatybilnym z różnymi rodzajami wirtualnych walut, musi mieć więcej miejsca do ich przechowywania, ponieważ nie dzieje się tak w przypadku pojedynczych portfeli.

Zalety korzystania z portfeli do kryptowalut

Korzystanie z Portfela dla swoich walut daje takie korzyści, jak:

 • Aby móc sprawdzić swoje saldo, kiedy tylko chcesz: Wielokrotnie nie wiemy, jakie jest nasze saldo w kryptowalutach, ponieważ te prawie codziennie różnią się wartością. Portmonetka pozwala dokładnie wiedzieć, jaka jest wartość Twoich monet lub salda, jakby to były tradycyjne pieniądze.
 • Transakcje między walutami: Jeśli masz na przykład Ethereum i chcesz je przekonwertować na Litecoiny lub Bitcoiny, jest to możliwe dzięki portfelom. Jego funkcja wymiany walut umożliwia łatwe przełączanie się z jednej kryptowaluty na drugą.
 • Wysyłka i transakcje: Innym świetnym powodem posiadania portfela elektronicznego z kryptowalutami jest to, że umożliwia to łatwe wykonywanie różnych ruchów. Możesz na przykład wysłać saldo lub wykonać przelewy, co jest bardzo przydatne podczas inwestowania w kryptowaluty. Niektóre umożliwiają również dokonywanie transakcji, takich jak zakupy, jeśli masz podłączoną kartę.
 • Są łatwe i bezpieczne w użyciu: Powinieneś też o tym wiedzieć portfele są tak samo bezpieczne, jak każdy inny konwencjonalny portfel cyfrowy. Korzystanie z nich jest bardzo proste, ponieważ wyglądają jak aplikacja bankowa, bez zbytniej nauki i skomplikowanych procesów.

skraj


Broker Bux

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.