Verge: Wszystko, co musisz wiedzieć

Verge, to platforma zaprojektowana do rozwiązywania zagrożeń bezpieczeństwa związanych z wykonywaniem operacji na różnych kryptowalutach, takich jak Bitcoin, ponieważ tyJedną z wad kryptowalut jest to, że w taki czy inny sposób informacje mogą zostać naruszone.

I to coraz częstsze są wycieki danych i kradzież prywatnych informacji z powodu hakerów i naruszeń bezpieczeństwa. . Aby zrekompensować tego rodzaju szkody i ryzyko związane z informacjami prywatnymi, zaczęły pojawiać się różnego rodzaju rozwiązania. 

✨Co to jest Pobocze?

Definiowanie Verge jest bardzo proste, ponieważ jest to zdecentralizowana platforma z własną kryptowalutą opartą na technologii Blockchain. Główną zaletą Verge jest to, że kładzie główny nacisk zarówno na bezpieczeństwo, jak i anonimowość użytkowników.

Ta kryptowaluta została uruchomiona w 2014 roku, choć jej nazwa brzmiała DogeCoinDark. W 2016 roku postanowiono zmodyfikować tę kryptowalutę, usprawniając tym samym jej działanie. Po takim ulepszeniu nazwa DogeCoinDark została zmieniona na obecną, to prawda, Verge.

Pracować, Ta kryptowaluta wykorzystuje system sieciowy, który gwarantuje prywatność, taką jak TOR i I2P wraz z prostą technologią TVS. Pozwala to na potwierdzenie transakcji w zaledwie 5 sekund, a także zachowanie anonimowości użytkowników. Spełnia to przesłankę prywatności Verge.

Oprócz poprawy kwestii bezpieczeństwa, wdrożenia nowych funkcji i metod ochrony danych. Verge umożliwia wykorzystanie dużej społeczności ludzi w celu zrównoważonej dystrybucji kryptowalut. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu wersji wieloalgorytmicznej podczas wydobywania.

Skraj

✨Prosy, które powinieneś wiedzieć o Verge

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka ważnych cech Verge, ponieważ mogą one bezpośrednio wpłynąć na twoje wrażenia. Dlatego tutaj powiemy Ci, jakie są główne zalety Verge, abyś mógł w pełni wykorzystać jego potencjał.

 • Ulepszone bezpieczeństwo: Jest to pierwszy punkt na korzyść, ponieważ Verge wykorzystuje ważne ulepszenia Blockchain, aby zagwarantować bezpieczeństwo platformy. Doskonałym przykładem jest korzystanie zarówno z sieci TOR, jak i I2P, co pozwala na ochronę adresu IP i informacji o transakcjach.
 • Wydajność i szybkość: Dzięki optymalizacji łańcucha Blockchain, a także wykorzystaniu technologii TVS, poprawia się wydajność i szybkość transakcji. To znaczy że transakcje dotrą w ułamek czasu niż na innych platformach, takich jak Bitcoin.
 • Różne portfele: Kolejną wielką zaletą jest to, że dzięki optymalizacji Verge platforma ta może działać z dużą liczbą bezpiecznych portfeli dla różnych typów systemów operacyjnych. Na przykład możesz użyć QT lub Electrum, czego nie można zrobić z innymi rodzajami wirtualnych walut.
 • Kontrola rynku: W przeciwieństwie do innych walut, które mają kontrolę rynkową i są finansowane z wcześniej wydobytych walut wirtualnych, nie ma to miejsca na Verge. Tutaj używany jest system otwartego rynku, ponieważ będąc Open Source nie ma kontroli nad walutami.
 • Generowanie monet: Na koniec powinieneś wiedzieć, że generowanie monet zależy od samej społeczności. I chodzi o to, że są Członkowie i programiści Verge, którzy budują waluty. Służy do tego innowacyjny system wieloalgorytmiczny znany jako Hash.

✨Dowiedz się więcej o tym, jak to działa

Pierwsza rzecz, o której powinieneś wiedzieć Granica jest taka, że ​​ta platforma walutowa wykorzystuje Bitcoin Blockchain jako swoją centralną bazę, choć oczywiście ulepszoną. Tutaj wykorzystywana jest moc śledzenia bloków łańcucha, ale temat informacji jest ulepszany, aby zachować anonimowość.

Składając transakcję, Verge wysyła dane do szeregu serwerów, które są odpowiedzialne za eliminację informacji po zakończeniu transakcji. W ten sposób zachowana jest anonimowość, ponieważ użytkownik jest odpowiedzialny za weryfikację transakcji.

Jeśli chodzi o proces kopania i działanie tokena XVG, stwierdzamy, że stoi za nim system wieloalgorytmowy. XVG obsługuje 5 różnych algorytmów: Scrypt, X17, Lyra2rev2, myr-groestl i blake2s. Jest to połączone, aby zapewnić znacznie większe bezpieczeństwo i ochronę podczas pracy.

Oprócz zabezpieczenia informacji dzięki wykorzystaniu ostatecznej transakcji zatwierdzonej przez użytkownika, usunięciu danych i 5 algorytmów, poprawiono również wydajność kryptowaluty. Nie tylko umożliwia szybsze wysyłanie transakcji, ale także usprawnia wydobycie.

✨ Proces wydobycia

Wielką zaletą procesu wydobycia jest to, że Verge i jego monetę XVG można wydobywać za pomocą dowolnego typu GPU. Zgadza się, w porównaniu z Bitcoinem, wymagany sprzęt jest znacznie mniej wydajny, a także bardziej dostępny. W ten sposób można wydobywać monety, rozwiązując algorytmy matematyczne za pomocą bardziej dostępnego sprzętu.

Górnicy, którzy biorą udział w procesie, otrzymują XVG jako nagrodę za użyczenie mocy komputera do wydobycia. W ten sposób wypuszczono około 16 milionów monet XVG. Oczekuje się, że za 10 lat zostanie osiągnięta maksymalna ilość monet.

skraj

✨Wniosek

Zmienność to jeden z powodów, dla których wiele osób zdecydowało się opuścić świat kryptowalut. By rozwiązać ten problem, Verge zaczął wprowadzać szereg rozwiązań, takich jak tworzenie portfela cyfrowego do przeprowadzania anonimowych transakcji za pośrednictwem sieci I2P.

Ponadto planowane jest usprawnienie integracji Verge z urządzeniami mobilnymi, np. poprzez tworzenie sieci TOR na Androidzie, co pozwala na prostsze i anonimowe operacje. To sprawia, że ​​przyszłość jest niezaprzeczalnie obiecująca dla Verge i jej otoczenia.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Verge: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Dana odpowiedź

  Mam znajomego, który inwestuje, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub oszukali mnie. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Dana, dziękuję za komentarz na Verge: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.