Vechain: Wszystko, co musisz wiedzieć

Pojawienie się technologii i kryptowalut, takich jak Vechain, umożliwiło nam dziś korzystanie z wielu funkcji i korzyści. Doskonałym przykładem jest wykorzystanie internetu do usprawnienia procesów w naszym życiu lub udostępnienia większej ilości informacji na wyciągnięcie ręki.

Vechain wie, że Internet Rzeczy to jedna z najważniejszych innowacji, która wraz z Blockchain zmieni świat. Dlatego obiecują nam stworzenie unikalnej aplikacji, która pozwala nam prześledzić produkt z supermarketu do jego pochodzenia, po prostu go śledząc.

▶ Czym dokładnie jest Vechain?

Vechain można uznać za niemal osobliwy, ponieważ jest to kryptowaluta, aplikacja, a także aplikacja, która pozwala skanować produkty, aby prześledzić ich pochodzenie. Zasadniczo jest to platforma skoncentrowana na śledzeniu cyklu życia produktu, która zawiera 3 innowacyjne technologie:

 • Blockchain
 • RFID: identyfikacja radiowa (system przechowywania danych fal radiowych).
 • Internet rzeczy

Korzystając z tych trzech technologii Vechain tworzy platformę, która umożliwia śledzenie produktu od jego narodzin do końca, a także zarządzanie dodatkowymi funkcjami, takimi jak kryptowaluta.

Przeznaczenie Vechain jest bardzo szerokie. W pierwszej kolejności oferuje użytkownikowi, klientowi i firmom narzędzie, które pozwala im wiedzieć wszystko o produkcie. To pozwala im podnieść jakość poprzez bardziej rygorystyczne kontrole i selekcje.

Ponadto Vechain dąży do stworzenia zdecentralizowanej platformy komercyjnej, aby móc szybko i skutecznie przesyłać dane z większą identyfikowalnością. Wszystko to dzięki wykorzystaniu Blockchain, a także technologii Backend as a Service, która umożliwia łączenie aplikacji z pamięcią w chmurze.

vechain

▶ Funkcje Vechain, o których powinieneś wiedzieć

 • Połączenie technologii: Jeśli jest coś, co wyróżnia Vechain, to fakt, że pozwala łączyć technologię w unikalny sposób. I w przeciwieństwie do Bitcoina czy Ethereum, tutaj mamy Blockchaina w parze z Internetem Rzeczy i chipami RFID.
 • Przejrzyste informacje: Informacja to siła i transparentność zaufanie, dlatego that Vechain postawił sobie za cel jak największą przejrzystość informacji o produkcie. Dlatego właśnie ta platforma stworzyła rozwiązanie ID Digital.
 • Więcej niż waluta cyfrowa: Kolejnym punktem, który należy wziąć pod uwagę, jest fakt, że Vechain nie tylko służy jako kryptowaluta, ale idzie dalej. Posiada platformę usług i artykułów, która oferuje użytkownikom wiele funkcji i korzyści. Nie dzieje się tak na przykład w przypadku Bitcoina i Ethereum.
 • Maksymalna ilość monet: Wreszcie powinieneś wiedzieć, że Na przykład Vechain ma o wiele więcej wirtualnych walut niż Bitcoin. To dlatego, że Vechain oferuje ponad 800 milionóws vs 21 milionów Bitcoinów lub 84 miliony Litecoinów, żeby wymienić tylko kilka monet.

▶ Jak działa Vechain?

Mówiąc o funkcji śledzenia produktów, Vechain jest bardzo prosty do wyjaśnienia, ponieważ wystarczy otworzyć aplikację, wziąć produkt i użyć telefonu komórkowego do zeskanowania kodu kreskowego. W ten sposób Vechain będzie mógł uruchomić cały swój mechanizm technologiczny.

Niemal natychmiast Vechain przekaże Ci informacje o Twoim produkcie z danymi takimi jak data produkcji, pochodzenie, dane miejsca przetworzenia itp.. Podobnie właściciele magazynów pozwolą im poznać lokalizację na półce produktów, informacje o dostawcy i nie tylko.

▶ Technologia za 

Pracować, Vechain korzysta ze zdecentralizowanej platformy, która działa na Bitcoin Blockchain, co oznacza, że ​​do działania wykorzystuje również algorytm SHA-256. Z drugiej strony ma również pewne podobieństwo do Ethereum, ponieważ jego token VET działa poprzez standard Ethereum, token ERC20.

Można powiedzieć, że Vechain to także duża baza danych, chociaż nie jest to całkowicie, ponieważ aby uzyskać dostęp do informacji, stworzył środowisko, w którym informacje są zapisywane i weryfikowane. W ten sposób użytkownicy mają do niego bardzo łatwy dostęp.

Wszystkie dane są zapisywane na cyfrowej ścieżce lub księdze bitcoinów. Każdy z towarów lub usług otrzymuje identyfikator identyfikacyjny, który jest przechowywany za pomocą chipa NFC lub kodu QR szybkiej odpowiedzi. Dzięki temu transmisja danych jest bardziej wydajna.

Jeśli chodzi o token VET, działa on jako szkielet całego systemu Vechain, ponieważ wszystkie transakcje zależą od VET. Ten Token działa za każdym razem, gdy wykonywana jest inteligentna umowa, oprócz tego, że służy jako nagroda dla węzłów, a także jest używany jako forma płatności na platformie.

Vechain

▶ Jak mogę je zdobyć?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to VET nie może być wydobywany, ponieważ Vechain nie obsługuje kopania. Oczywiście możesz kupić własne monety za pośrednictwem jednego z domów wymiany, które je obsługują.

Pomimo tego, że są stosunkowo nowe, możemy znaleźć monety VET na niektórych z najważniejszych giełd na rynku. To dlatego, że Vechain jest chiński i ma ważnych sojuszników w Azji. Weź pod uwagę, że możesz kupić VET tylko za pomocą kryptowalut, ponieważ nie obsługuje on pieniędzy fiducjarnych.

▶ Czy warto korzystać?

Tak, odpowiedź brzmi, że warto korzystać z Vechain, ponieważ nie pozostaje on w większości kryptowalutą. Funkcje, które oferuje, sprawiają, że jest to doskonałe narzędzie dla niszowego rynku, który nie został wykorzystany przez kryptowaluty.

Kolejną cechą, dzięki której Vechain zyska na znaczeniu na świecie, jest sposób, w jaki obejmuje technologię. Tutaj mamy unikalną strukturę, która integruje przyszłość w jednym miejscu, transmisję danych, Blockchain, a także internet rzeczy.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Vechain: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Józef R odpowiedź

  Mam znajomego, który inwestuje, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub oszukali mnie. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć José R, dziękuję za komentarz na temat Vechain: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.