Uwięź: Wszystko, co musisz wiedzieć

Podczas gdy kryptowaluty, takie jak Tether, mają wiele elementów, które klasyfikują je jako wielką innowację i zaawansowanie technologii. Możemy też znaleźć w nich pewne słabe punkty, takie jak niska skalowalność. Chociaż ze wszystkich, zmienność jest prawdopodobnie najsłabszą stroną walut cyfrowych.

I to tak, że pewnego dnia możemy zobaczyć handel kryptowalutą powyżej 10 dolarów i nagle spadła już np. do 2, a potem znów wzrosła do 30. Dlatego dzisiaj opowiemy o Tether, który obiecuje być najbardziej stabilną kryptowalutą na rynku.

▶ Co to jest Tether?

Tether to kryptowaluta, która została stworzona w celu ułatwienia transakcji między kryptowalutami i zmniejszenia ich zmienności. W tym celu wykorzystuje jako strategię tworzenie parytetu 1 do 1 z dolarem.

Dzięki wykorzystaniu technologii Blockchain możliwe jest, aby Tether działał dla transakcji i płatności. Wymiana USDT na inną wirtualną walutę nie jest konieczna, ponieważ ta waluta umożliwia bezpośrednią wymianę na pieniądze fiducjarne.

W ten sposób można powiedzieć, że Tether będzie równy dolarowi lub innej parze pieniędzy fiducjarnych. W ten sposób proces wymiany dolarów na waluty wirtualne będzie znacznie prostszy, działając jak kolejna konwencjonalna waluta, z własnym kursem wymiany.. Ponadto oczekuje się, że ta moneta będzie miała duże wsparcie pod względem par.

Ostatecznie oczekuje się, że Tether będzie jednym z najskuteczniejszych sposobów zakończenia niestabilności waluty. Parzystość jeden do jednego nie tylko zmniejszy zmienność, ale także zapewni użytkownikom pewność i bezpieczeństwo.

pęta

▶ Różnice między Tetherem a Bitcoinem

 • Stabilność Dzięki wsparciu pieniądza realnego lub fiducjarnego waluta zyskuje znacznie większą stabilność, ponieważ nie jest uzależniona od kodów i pracy użytkowników. W ten sposób można uniknąć zmienności, jaką mogą mieć na przykład waluty takie jak Bitcoin.
 • Pary: Kolejną kwestią, którą powinieneś wziąć pod uwagę, jest to, że Tether ma wszelkiego rodzaju pary, na przykład dolary lub euro. W ten sam sposób działa jak waluta na rynku wymiany, podlegając cenom rynkowym.. W przypadku Bitcoin tak się nie dzieje, ponieważ nie ma parytetu z prawdziwymi walutami.
 • Blockchain: Tether, podobnie jak większość kryptowalut, opiera się na technologii Blockchain. W tym przypadku okazuje się, że użyty blockchain nie jest naszym własnym, ale jest częścią łańcucha bloków Litecoin, który wykorzystuje najnowszą i najszybszą technologię.
 • Szybkość transakcji: Dzięki włączeniu Litecoin Blockchain w Tether, szybkość transakcji znacznie się poprawia. Oznacza to, że zdolność sieci do przetwarzania operacji staje się większa dzięki przenoszeniu większej liczby transakcji w znacznie krótszym czasie.
 • Prowizje: Jeśli chodzi o operacje między kryptowalutami lub w Twoim Portfelu, Tether nie pobiera za to prowizji, tak jak robi to Bitcoin.. Tam, gdzie możemy znaleźć koszty, choć są one niskie, to wymiana kryptowalut na pieniądze fiducjarne. To sprawia, że ​​USDT jest znacznie tańszy w użyciu niż inne waluty.
 • Przezroczystość: Dla wielu jest to jedna z najważniejszych różnic, jeśli chodzi o działanie Tethera. I to właśnie w porównaniu do wielu kryptowalut, Tether zapewnia przejrzyste miesięczne informacje o Twoim bilansie. Chociaż nadal konieczne jest ujawnienie informacji, takich jak rezerwy pieniężne dla jego parytetu.
 • Więcej Tokena niż kryptowaluty: Na koniec powinieneś wiedzieć, że Tether wcale nie jest kryptowalutą. Wynika to z faktu, że działa bardziej jako rodzaj wehikułu wymiany w transakcjach, dlatego wielu uważa go za Token.

▶ Technologia jako wsparcie 

Pracować, Tether narodził się pod Bitcoin Blockchain, co pozwoliło mu się rozwijać, aż osiągnął punkt, w którym wymagał większej pojemności, przechodząc na Litecoin Blockchain. Ta zmiana pozwoliła mu zrewolucjonizować szybkość transakcji poprzez zwiększenie jego zdolności.

Połączenie z Blockchain jest bardzo ważne, ponieważ umożliwia dokonywanie operacji, zmian, transakcji i nie tylko. Aby się połączyć, Tether używa oprogramowania open source znanego jako Omni. Ten protokół jest odpowiedzialny za łączenie użytkowników Tethera z łańcuchem bloków Litecoin.

Tokeny tether działają za pośrednictwem pewnego rodzaju posiadaczy lub aktywów cyfrowych, ponieważ przechowują wartości prawdziwych pieniędzy. Po włamaniu, którego doznała ta wirtualna waluta, wprowadzono pewien algorytm i zmianę Scrypt, która wykorzystywała Litecoin. Postanowiono również użyć Hardfork, aby tymczasowo rozwiązać ten problem.

Pęta

▶ Jak mogę zdobyć własne uwięzie?

Jeśli chcesz zdobyć monety Tether, powinieneś wiedzieć, że jedyną opcją jest ich zakup, ponieważ z natury tych monet nie można ich wydobywać. Chodzi o to, że nie przechowując wartości jako takiej, nie można ich otrzymać za wydobycie lub wykonanie jakiegokolwiek zadania.

Stosunkowo popularny i ze względu na swoją wartość jako kartę przetargową, Tether można znaleźć w wielu kantorach lub giełdach, nawet w najpopularniejszych na świecie. To sprawia, że ​​uzyskanie tych wirtualnych walut jest znacznie łatwiejsze, po prostu idziesz, kupujesz i to wszystko. Są również dostępne w wielu parach.

▶ Czy warto?

Chociaż informacje na temat pieniędzy i sposobu, w jaki Tether jest wspierany prawdziwymi walutami, nie są jeszcze tak jasne, ta moneta wydaje się mieć pewną popularność na rynku.. Mamy nadzieję, że położy to kres zmienności walut.

Ponadto jego działanie jako waluty wymiany jest bardzo efektywne, więc jest prawdopodobne, że wkrótce zyska znacznie większe znaczenie na rynkach globalnych i lokalnych. W ten sposób Tether może stać się istotną kryptowalutą na rynku ze względu na parytet 1 do 1 z fiducjarnymi pieniędzmi.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Uwięź: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Maria Alejandra odpowiedź

  Ta firma cię oszuka. Jeszcze nie dostałem zapłaty, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj María Alejandra, dziękuję za komentarz na temat Tether: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.