Telcoin: wszystko, co musisz wiedzieć

Telekomunikacja stała się jednym z najważniejszych filarów technologii, ponieważ większość innowacji, takich jak Telcoin, koncentruje się na tym obszarze. Dlatego nie powinno nas dziwić coraz więcej zmian w tym sektorze.

Jednym z najbardziej obiecujących wydaje się być pojawienie się wirtualnych walut lub kryptowalut w sektorze telekomunikacyjnym. Tak, chociaż wydaje się to niewiarygodne, Telcoin wydaje się być pierwszą wskazówką tej funkcji, która może być bardzo obiecująca. Są nawet tacy, którzy nazywają to kolejnym Western Union w wysyłaniu pieniędzy.

➡Poznaj Telcoin✨

Telcoin przedstawił jasną propozycję, aby stać się kolejną platformą i kryptowalutą w świecie firm telekomunikacyjnych. A to dlatego, że jego oferta skupia się na oferowaniu opcji łatwego i szybkiego dokonywania płatności, przelewów międzynarodowych i innych narzędzi za pomocą jego tokena i telefonu komórkowego.

W oparciu o technologię blockchain, Telcoin działa przy użyciu Ethereum Blockchain. Podobnie, Jej kryptowaluta ma token ERC20 jako główny system, który jest dobrze znany w świecie wirtualnych walut ze swojej skuteczności.

Moglibyśmy tak powiedzieć Celem Telcoina jest przede wszystkim umożliwienie działania kryptowalut z telefonu komórkowego poprzez wprowadzenie znaczących ulepszeń systemu. Chociaż tak nie jest, ponieważ Telcoin proponuje włączenie nowych narzędzi, takich jak możliwość dokonywania płatności, przelewów lub doładowań telefonów z jego Blockchain.

Zlokalizowany w Tokio Telcoin jest jedną z obietnic w świecie telekomunikacji, przynajmniej z punktu widzenia płatności. Dzieje się tak, ponieważ jest to jeden z pionierskich projektów łączących zarówno wykorzystanie kryptowaluty, jak i platformy płatności mobilnych.

Telcoin

➡Różnice między Telcoin a innymi walutami✨✨

 • Zastosowania w świecie rzeczywistym: Doskonały przykład tego, jak kryptowaluta musi znaleźć realne zastosowania w dzisiejszym świecie, widzimy w Telcoinie. Podczas gdy na przykład Bitcoin pozostaje abstrakcyjny i spekulacyjny, Telcoin ma już namacalne aplikacje, które sprawiają, że jego zastosowania są rzeczywiste.
 • Potężny konkurent: Poza tym wygląda obiecująco jako wirtualna waluta i procesor płatności z wieloma narzędziami mobilnymi. Telcoin wydaje się również być potężnym konkurentem dla dominujących platform na rynku przekazów pieniężnych, takich jak MoneyGram czy Western Union.
 • Bardzo niskie prowizje: Kolejną zaletą Telcoina jest fakt, że jego prowizje są naprawdę niskie. Jeśli porównamy tę walutę z innymi, możemy zobaczyć, jak jej koszty operacyjne okazują się korzystniejsze dla użytkowników, ponieważ pobierane prowizje są jeszcze bardziej konkurencyjne niż w przypadku Western Union.
 • Kontrola nad walutami: Aby zapewnić stabilność monet, platforma ta stworzyła ich progresywne wydawanie. W ten sposób oczekuje się, że stopniowo wszystkie TEL będą uwalniane w tempie 5% każdego roku przez okres 10 lat.
 • Zdolność transakcyjna: Ten punkt dotyczy bezpośrednio dwóch konkurentów, Ethereum i Bitcoin. Blockchain Ethereum, w porównaniu do Bitcoina, jest szybszy i ma większą pojemność, co pośrednio sprawia, że ​​Blockchain Telcoin jest znacznie szybszy, wydajny i przede wszystkim lepszy niż Bitcoin.
 • Wyjątkowe cechy: W porównaniu do innych kryptowalut, TEL oferuje ekskluzywne funkcje, ponieważ zawiera opcje takie jak Cryptosphere Roaming. Podobnie oczekuje się dodania narzędzi, takich jak płatności w wirtualnej walucie dla turystów z całego świata. Oczekuje się również wsparcia zwrotu pieniędzy dla użytkowników.

➡Jakie jest jego działanie?

Można powiedzieć, że działanie Telcoina jest podzielone na trzy części, pierwsza to Blockchain, druga to interfejsy API Telcoin, a trzecia część to infrastruktura zewnętrzna, gdzie wchodzą sojusznicy w telekomunikacji.

Dzięki Ethereum Blockchain i jego tokenowi mamy niezbędne podstawy do przeprowadzania transakcji i operacji finansowych. Telcoin API pozwala zintegrować różne części za pomocą serii kodów oprogramowania. W ten sposób Blockchain jest komunikowany z użytkownikami i resztą infrastruktury tworzącej tę platformę.

Z drugiej strony posiadamy infrastrukturę strony trzeciej, która odpowiada za świadczenie usług takich jak integracja z bankami i platformami mobilnymi. Podobnie infrastruktura wewnętrzna staje się filarem w poszukiwaniu skalowalności, a także integracji różnych operatorów komórkowych.

Model dystrybucji tokenów jest prosty. Telcoin wysyła tokeny lub wirtualne waluty do operatorów, podczas gdy oni są odpowiedzialni za ich dystrybucję do użytkowników. W ten sposób TEL polega na operatorach jako swego rodzaju pośrednikach między TEL a użytkownikiem.

➡Jak zostały wydane monety TEL?

Podobnie jak w przypadku wielu stosunkowo nowych walut wirtualnych, Telcoin nie jest dostępny do wydobywania. I chodzi o to, że pewien procent tych kryptowalut został wystawiony na sprzedaż podczas ich publicznego finansowania, podczas gdy kolejna część będzie stopniowo wypuszczana na rynek.

Aby mieć monety TEL, możesz skorzystać z głównych giełd na rynku. Dzieje się tak, ponieważ wiele głównych giełd na świecie ma ten rodzaj kryptowaluty. Dzięki temu posiadanie własnego TEL jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać.

telcoin

➡Czy warto stawiać na Telcoin?

Krótka i prosta odpowiedź brzmi: tak. To dlatego, że Telcoin i sposób, w jaki integruje komunikację, technologię i kryptowaluty, wydaje się być więcej niż obiecujący. Wystarczy pamiętać o znaczeniu, jakie te sektory mają w dzisiejszym świecie.

Zalecamy uważne śledzenie Telcoin, ponieważ ich plany są więcej niż ambitne i pełne obiecujących funkcji i korzyści dla użytkowników. Dlatego pozostawanie na uboczu i oczekiwanie może być świetną decyzją, aby w momencie, gdy ta kryptowaluta zostanie w 100% zwalidowana, idź na nią.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Telcoin: wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Thiago odpowiedź

  Chcą, żebym z nimi zainwestował, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub mnie oszukali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Thiago, dziękuję za komentarz na temat Telcoin: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.