Stratis: Wszystko, co musisz wiedzieć

Technologia Blockchain to bez wątpienia jeden z najważniejszych skoków, jakie świat dokonał w ostatnim czasie. Ten łańcuch bloków wypełnionych informacjami i jeden po drugim jest zintegrowany, tworząc ekosystem taki jak Stratis, który może mieć ogromny zasięg.

I chodzi o to, że poza kryptowalutami, w Blockchain znajdujemy obiecującą technologię z możliwością dostosowania się do oferowania wszelkiego rodzaju rozwiązań na rynku. Dziś porozmawiamy o Stratis, platformie, która wydaje się stanowić jeden z pierwszych kamieni do wykorzystania blockchain jako rozwiązania biznesowego.

 ➡Co to jest Stratis?✨✨

Stratis możemy zdefiniować jako platformę, która łączy zarówno kryptowalutę, jak i system open source. W ten sposób można zaoferować środowisko ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami, aby firmy mogły łatwo realizować rozwiązania Blockchain.

Stratis posiada własny blockchain, który pozwala na tworzenie niestandardowych rozwiązań dla każdej firmy. Oferuje również opcję tworzenia łańcuchów bocznych lub prywatnych łańcuchów bloków, które są połączone z głównym, dzięki czemu możesz tworzyć własne łańcuchy prywatne za pomocą linków do Stratis.

Dodatkowo możliwość przechowywania danych w chmurze jest oferowana dzięki wykorzystaniu technologii Cloud Hosting. Dzięki dostępowi Microsoft .NET Framework, odkąd Stratis ma powiązanie z tą firmą, można tworzyć aplikacje napisane w C#. A gdyby tego było mało, Stratis wykorzystuje Backend jako usługę lub funkcję BaaS do łączenia chmury z aplikacjami.

Kolejną zaletą jest to, że priorytetowo potraktowano rozwój technologii, która pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa systemu. Jakby tego było mało, struktura została zaprojektowana tak, aby w przyszłych aktualizacjach dostosować się do tak zwanego internetu rzeczy.

Stratis

➡Prosy Stratis✨

 • Mniejsze ryzyko transakcji: Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to Stratis ma wyższy algorytm bezpieczeństwa, który oferuje lepsze filtry, aby uniknąć zduplikowanych transakcji. Jest to wielka korzyść, aby uniknąć wszelkiego rodzaju błędów lub podwójnych informacji.
 • Zmiana algorytmu: Zamiast znaleźć konwencjonalny algorytm, jak widzimy w innym typie kryptowaluty, tutaj mamy zmodyfikowany algorytm. Zamiast korzystać z Proof of Work, używany jest Proof of Stake, który pozwala na tworzenie konsensusu między sieciami Peer to Peer z większą precyzją.
 • Język programowania: Kolejną ważną zmianę widzimy w języku programowania, który różni się od innych wirtualnych walut. Tutaj struktura została zbudowana na języku C#, podczas gdy w Ethereum użyto na przykład Javy. Zaletą języka C# jest to, że jest on szeroko stosowany i praktycznie uniwersalny.
 • Własny łańcuch bloków: Większość platform, ekosystemów, a także kryptowalut wykorzystuje Blockchain innych do budowania się. Tak jest w przypadku Ethereum, platformy, która pożycza swój Blockchain wielu innym walutom i firmom. Stratis ma własny Blockchain i nie używa ani Bitcoina, ani Ethereum.
 • Ilość kryptowalut: Warto również wiedzieć, że ilość kryptowalut emitowanych przez Stratis jest znacznie wyższa niż w przypadku innych walut wirtualnych. Jest to korzyść, ponieważ zachęca do znacznie większej liczby transakcji i niejako rozwiązuje pewne problemy ze skalowalnością.
 • Focus: Wreszcie stwierdzamy, że ta platforma oferuje nam dobrą opcję skupienia się na dwóch rynkach. Firmy są głównym celem Stratis i jego Blockchain do tworzenia rozwiązań opartych na blockchain. Inwestorzy są kolejnym celem tej platformy, ponieważ jej sojusz z Microsoftem nadał jej wartość.

➡Ekskluzywna technologia✨

Posiadanie własnego Blockchaina nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Stratis postanowił opracować unikalną strategię, łącząc wiele technologii w celu stworzenia własnej platformy z wbudowaną kryptowalutą. W ten sposób ma swój własny Blockchain, chociaż wykorzystuje również węzły Bitcoin.

Zbudowany na języku programowania C #, Blockchain of Stratis pozwala na wykonywanie inteligentnych kontraktów na Twoim blockchainie. Aby przeprowadzić transakcję, Stratis dodał widelec oprogramowania znany jako SegWit, który jest unikalnym soft forkiem. Działa to tylko z formatem transakcji Bitcoin.

W celu połączenia Stratis Blockchain i wygenerowanych rozwiązań, wbudowane są wywołania API, które umożliwiają łączenie aplikacji. W ten sposób możliwe jest stworzenie własnego łańcucha danych przy użyciu Blockchain jako podstawy wszystkiego i łatwe łączenie go za pomocą API.

W celu ulepszenia technologii i działania Blockchain, Stratis wykorzystuje język C#, który został stworzony przez Microsoft. Dodatkowo Stratis jest zintegrowany z programem Microsoft Azure BaaS. Dodano również nowe algorytmy, podkreślając wykorzystanie algorytmu nStratis do konsensusu.

Stratis

➡Górnictwo✨

Możliwe jest wydobycie Stratis, chociaż do tego konieczne jest uwzględnienie niektórych punktów, takich jak proces wydobycia. I tutaj rozproszony konsensus jest używany jako główny sposób kopania, więc aby uczestniczyć w tym procesie, musisz być w bezpiecznej sieci.

Powinieneś również wiedzieć, że waluta Stratis działa zgodnie z koncepcją „Staking”, oznacza to, że ta sieć generuje wydajność, zapisując Twoje monety w portfelu. Oznacza to, że im więcej masz w magazynie, tym wyższy zwrot otrzymasz w postaci odsetek od 1 do 4%.

➡Gdzie to kupić?

Jedną z opcji posiadania monet Stratis jest ich wydobycie, chociaż nie jest to tak łatwe, jak się wydaje. Biorąc pod uwagę, że poprzez wydajność lub Staking ta platforma stara się przyciągnąć użytkowników, logiczne jest, że zakup monet i ich przechowywanie w Twoim Portfelu jest najlepszą opcją.

Z pewnym wsparciem ze strony Microsoftu, korzystanie z wirtualnych walut Stratis stało się powszechne. Dlatego w niektórych głównych kantorach możemy znaleźć tego typu waluty wirtualne. Ponadto na tych giełdach mamy pary zarówno w kryptowalutach, jak i pieniądzach fiducjarnych.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Stratis: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Trzciny cukrowej odpowiedź

  Ta firma nie płaci. Jeszcze nie dostałem zapłaty, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mia, dziękuję za komentarz na temat Stratis: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.