Steem: Wszystko, co musisz wiedzieć💰

Przyszłość jest cyfrowa, nie ma co do tego wątpliwości. I jest to, że pojawienie się Internetu pozwoliło nam stworzyć wiele ulepszeń na co dzień jako Steem. Dziś jednym kliknięciem możemy komunikować się, kupować, a nawet zarabiać. Niesamowite, prawda?

Pojawienie się internetu pozwoliło również na pojawienie się tak zwanych kryptowalut, walut cyfrowych, które działają dzięki wykorzystaniu Blockchain. Tutaj porozmawiamy o jednej z tych walut, która wyróżnia się połączeniem tego, co najlepsze z obu światów. Z jednej strony mamy portal społecznościowy, a z drugiej wirtualną walutę.

▶ Czym jest Steem?

Można powiedzieć, że Steem to platforma, która łączy zarówno kryptowaluty, jak i koncepcję sieci społecznościowej. Zasadniczo jest to społeczność, która pozwala użytkownikom na interakcję i otrzymywanie nagród za generowanie treści lub ich ocenę.

Budowa Steema odbywa się w technologii Blockchain lub łańcuchu bloków opisujących go w bardziej techniczny sposób jako bazę danych na Blockchain. Jego interfejs jest bardzo podobny do sieci społecznościowej, ponieważ umożliwia tworzenie profilu, dodawanie znajomych, a także generowanie treści.

Chociaż celem Steem nie jest bycie siecią społecznościową, raczej dąży do stania się platformą do obsługi wirtualnych walut bez pośredników. Jego narodziny wykorzystują część tego, co było głównymi filarami sieci, takich jak Facebook, obstawiających generowanie treści, a także użytkownika.

Według danych z platformy autor otrzymuje 75% nagrody, a oceniający 25%. Wpływa to również na prestiż obu stron, ponieważ może to sprawić, że nagroda będzie bardziej soczysta. Nagroda ta jest przyznawana w wirtualnych walutach platformy o tej samej nazwie.

steem

▶ Steem punkty do rozważenia

Jeśli porównamy Steema z innymi platformami kryptowalutowymi, takimi jak Bitcoin czy Ethereum, zauważymy pewne znaczące różnice, takie jak:

 • 3 kryptowaluty na 1 platformie: Ten punkt jest dość ciekawy do oceny, ponieważ Steem obsługuje 3 wirtualne waluty. Steem to darmowa moneta, którą wszyscy handlują, Steem Power to rodzaj lokaty terminowej, jak w banku i Steem Dollar, które mają parytet 1 do 1 z dolarem i są nagrodą, którą otrzymują twórcy treści.
 • Anty inflacja: Używając Steem Power jako depozytariusza monet Steem, możliwe jest stworzenie efektu, który sprawi, że moneta będzie bardziej stabilna i mniej lotna. Co więcej, Steem używa swoich 3 monet do kontrolowania inflacji. A jeśli to nie wystarczy, Steem Power zapewnia wydajność 1% dziennie.
 • Brak prowizji: Kolejną zaletą, o której powinieneś wiedzieć o Steem, jest to, że działa on bez prowizji, co oznacza, że ​​mikropłatności między członkami są bezpłatne. Dla wielu jest to przewaga nad innymi walutami, które pobierają prowizje za ich użycie lub obsługę.
 • Szybkość transakcji: Na przykład w porównaniu z Bitcoinem szybkość transakcji na Steemie jest znacznie wyższa. Jeśli porównamy liczby, Bitcoin wykonuje 1 pojedynczą transakcję na każde 50 do 100 dokonane przez system Steem. Jest to możliwe dzięki temu, że system Steema jest ulepszony w porównaniu do starego Bitcoin Blockchain.
 • Interaktywność: Wreszcie, powinieneś wiedzieć, że interakcja między użytkownikami jest znacznie wyższa w Steem. Dzieje się tak, ponieważ im więcej treści wygenerujesz i ocenisz, tym więcej otrzymasz nagród. Na kilku platformach kryptowalut przeprowadza się podobny proces i jest tak duża interakcja między użytkownikami.

▶ Technologia w działaniu 

Pracować, Steem wykorzystuje dwie technologie na jednej platformie. Z jednej strony mamy bazę danych, a z drugiej Blockchain. Dzieje się tak dlatego, że będąc systemem otwartym, każdy może się zarejestrować, zobaczyć generowane treści i wiedzieć, ile za to zarobiłeś.

Jego blockchain, znany jako ChainBase9, ma znaczne ulepszenia w stosunku do swojego poprzednika, Graphene10, a także innych Chainblocks. Do ChainBase9 dodano ulepszenia, które umożliwiają znacznie szybsze ładowanie i wyprowadzanie. Obsługuje również dostęp równoległy i zawiera lepsze zapory.

Kolejną bardzo wyróżniającą się cechą tej platformy jest fakt, że moduluje ona bloki łańcucha, czyli dzieli je i dystrybuuje wśród społeczności. Dzięki temu sama społeczność może być odpowiedzialna za zarządzanie siecią blokową. W ten sposób osiąga się większe bezpieczeństwo, wydajność i interakcję.

Wykorzystanie najlepszej technologii w Blockchain pozwala na pełnienie funkcji swego rodzaju konta oszczędnościowego. Tutaj możesz zostawić swoje Steemy przechowywane, aby uniknąć ich marnowania przez określony czas. Ponadto zawiera nowe środki bezpieczeństwa zapobiegające włamaniom i cyberatakom.

▶ Górnictwo 

Wielką zaletą Steema jest to, że można go wydobywać, co pozwala na łatwy dostęp do korzyści płynących z monet. Proces jest prosty i jest znany jako 63 × 21, czyli rundy 63 sekundy z obecnością 21 świadków lub 21 górników, czyli tak samo.

Algorytm Proof-of-Work odpowiada za umożliwienie procesu wydobywania Steema. 90% nagród trafia do funduszu, którego celem jest nagradzanie górników za ich pracę. Pozostałe 10% jest dystrybuowane za pośrednictwem twórców treści.

steem

▶ Czy warto?

Ta platforma ma kilka zalet. Pierwszym jest to, że dzień, w którym został wprowadzony na rynek był sukcesem, użytkownicy bardzo dobrze go odebrali. Drugi to jego koncepcja, która jest wyjątkowa, połączenie sieci społecznościowej i kryptowaluty.

Posiadanie 3 cyfrowych walut lub monet to kolejny powód, dla którego wniosek jest uderzający, ponieważ jest to rzadkie. Ponadto mamy fakt, że system 3 monet i jego konta oszczędnościowe oznaczają, że inflacja nie wpływa na Steema tak, jak ma to miejsce w przypadku innych walut.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Steem: Wszystko, co musisz wiedzieć💰»

 1. Józef R odpowiedź

  Ta firma to oszustwo. Zapewniam, że nie pozwolili mi się wycofać, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj José R, dziękuję za komentarz na temat Steema: Wszystko, co musisz wiedzieć💰. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.