Siacoin: Wszystko, co musisz wiedzieć

W tych latach zobaczymy jeden z najbardziej uderzających trendów na rynku, fuzję gospodarek opartych na współpracy z narodzinami nowych kryptowalut, takich jak Siacoin. Dzieje się tak dlatego, że obie koncepcje okazują się więcej niż obiecujące, jeśli chodzi o uczynienie gospodarki bardziej dostępną, a także wydajniejszą.

Jedną z kryptowalut, na które stawiasz współpracę, jest Siacoin, waluta, o której będziemy z Tobą tutaj rozmawiać. Powiemy Ci, za czym stoi technologia, jakie korzyści oferują w porównaniu z innymi walutami, m.in. punkty, które należy wziąć pod uwagę. Możesz więc w pełni wykorzystać tę wirtualną walutę.

➡Co to jest Siacoin?✨✨

Moglibyśmy zdefiniować Siacoin jako platformę, która łączy zarówno Blockchain, jak i bazy danych, poprzez Peer to Peer i system open source. Wraz z tą platformą znajdziemy również token lub wirtualną walutę opracowaną z własnym blockchainem lub Blockchain.

Innym sposobem patrzenia na Siacoin jest duża zdecentralizowana platforma do przechowywania, która umożliwia użytkownikom wypożyczanie miejsca do przechowywania w systemie w zamian za zapłatę lub odpłatę. Celem jest, aby użytkownicy mogli wykorzystać nieużywane lub niewykorzystane miejsce na dysku twardym.

W porównaniu z innymi systemami przechowywania danych, takimi jak Dropbox czy Drive, które działają w chmurze, Siacoin działa poprzez Blockchain. Gwarantuje to bezpieczeństwo danych, ponieważ będą one chronione w tym samym środowisku sieciowym. Ponadto host jest chroniony w ten sam sposób, zapobiegając wyciekom informacji.

W skrócie, system składa się z użytkownika, który jest odpowiedzialny za przechowywanie informacji, platformy umożliwiającej przechowywanie informacji, a także z Hosta, który jest odpowiedzialny za wynajem ich przechowywania. Wszystko regulowane i chronione przez środowisko Siacoin.

Siacoin

➡Różnice między Siacoin a innymi kryptowalutami✨

 • Funkcja: Bitcoin ogranicza się do działania jako jeszcze jedna forma płatności, podczas gdy Siacoin ma cel, który idzie dalej. I czy to? Siacoin działa jako platforma do przechowywania danych, która wykorzystuje kryptowalutę do zarządzania hostami systemu współpracy.
 • Użycie waluty: Inną z najbardziej uderzających różnic jest to, że Siacoin działa jako waluta wymiany lub płatności dla platformy SIA. Dzieje się tak, ponieważ użytkownicy otrzymują płatność za hosting plików w tej kryptowalucie, więc jest ona używana bardziej jako płatność rachunków.
 • Czas walidacji: Jedną z wyraźnych różnic jest czas walidacji od Siacoin zachowuje ten sam czas co Bitcoin, który jest znacznie wolniejszy niż inne kryptowaluty. Zatwierdzenie każdego bloku zajmuje około 10 minut.
 • Waluta inflacyjna: Powinieneś również wziąć pod uwagę, że Siacoin nie ma pułapu, to znaczy ten altcoin nie ma czapki. Znajduje to odzwierciedlenie w fakcie, że ten token jest wirtualną walutą o tendencjach inflacyjnych. Dla niektórych jest to wada ze względu na zmienność i niską kontrolę nad walutą.
 • Prowizja dla twórców: Większość kryptowalut nie daje prowizji od jej twórców. Według twórców otrzymanie niewielkiej prowizji od każdej transakcji jest jednym ze sposobów, w jaki platforma generuje dochód na rozwój przyszłych aktualizacji.
 • Platforma: Wreszcie widzimy, że Siacoin działa w inny sposób w zakresie przechowywania danych, ponieważ tutaj każdy węzeł uczestniczy, oferując hosting lub hosting informacji. W ten sposób Sia wykorzystuje marnowaną przestrzeń na komputerach użytkowników, oferując za to nagrodę.

➡Technologia za✨

SIA, aby funkcjonować, łączy różne rodzaje technologii. Z jednej strony mamy Blockchain, który działa poprzez strukturę Peer to Peer i open source. Wraz z nim korzystamy z pamięci w chmurze, która jest połączona z blockchainem.

Korzystanie z technologii przechowywania danych w chmurze połączonej z łańcuchem bloków umożliwia użytkownikom wynajmowanie przestrzeni i mocy komputera innym użytkownikom. W ten sposób oferowane jest znacznie bardziej dostępne zakwaterowanie lub pamięć masowa niż duże serwery na rynku.

Podobnie, SIA opracowała własny Blockchain, aby zapewnić lepszą kontrolę nad blockchainem. W ten sposób gwarantuje się możliwość realizacji własnych inteligentnych kontraktów, aby móc łączyć użytkowników w poszukiwaniu informacji Hosting, a także użytkowników, którzy chcą być Hostem.

Wśród algorytmów wykorzystywanych przez SIA mamy algorytm Blake mining z wysoką funkcją Hash. Zostały one wykorzystane do opracowania tokena Siacoin, który jest używany jako forma płatności. Dodatkowo znajdziemy algorytm Twofish, który odpowiada za szyfrowanie danych użytkownika.

➡Górnictwo✨

Kopanie Siacoin odbywa się inaczej niż inne kryptowaluty ze względu na charakter waluty i zastosowanie algorytmu wydobywania Blake. Chociaż proces jest taki sam, dbając o walidację bloków i weryfikację transakcji, proces jest znacznie prostszy i lżejszy.

Do kopania własnego Siacoina nie potrzebujesz bardzo wydajnego sprzętu, wystarczy własny komputer i oprogramowanie nastawione na wydobywanie kryptowalut z SIA. W ten sposób więcej użytkowników może przejąć walidację bloków, a tym samym zarabiać prowizję w zamian za swoje usługi.

siacoin

➡Gdzie mogę je zdobyć?

Wielką zaletą Siacoin jest łatwość dostępu. Możesz mieć własne kryptowaluty Sia, wydobywające bloki, co jest proste, jak już wspomnieliśmy powyżej. Jeśli wiesz o kryptowalutach, to bez wątpienia jest to najlepsza opcja.

Z drugiej strony, jeśli nie chcesz kopać, możesz kupić Siacoin w Exchange lub wymieniać domy. Weź pod uwagę, że korzystanie z tej wirtualnej waluty nie jest tak powszechne, więc nie jest ona dostępna we wszystkich kantorach, chociaż jest w niektórych z najpopularniejszych. Weź również pod uwagę, że można je wymienić tylko na inne kryptowaluty.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Siacoin: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Daniela odpowiedź

  Ta firma nie płaci. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Daniela, dziękuję za komentowanie Siacoin: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.