Sól: Wszystko, co musisz wiedzieć

Kryptowaluty, takie jak oferują ogromny potencjał wzrostu, ponieważ ich technologia sprawia, że ​​ich wszechstronność jest ogromna. Nie tylko mamy możliwość wykorzystania ich jako waluty płatności, ale także platformy takie jak Salt. Które stanowią całkowitą zmianę obecnych paradygmatów finansowych.

Sól to platforma, która zapowiada się na rewolucję w sposobie pożyczania pieniędzy. A chodzi o to, że dzięki wykorzystaniu technologii Blockchain, kryptowalut i innych funkcji dąży się do tego, aby pożyczki były znacznie bardziej dostępne dla ludzi.

▶ Czym dokładnie jest sól?

SALT to kolejny krok w ofercie finansowej, oznaczający Secured Automated Lending Technology. Platforma ta stara się być pierwszą na świecie oferującą pożyczki pieniężne z wykorzystaniem kryptowalut jako zabezpieczenia w celu zapewnienia wypłacalności użytkownika.

Chociaż istnieje wiele platform, które proszą o zabezpieczenie aktywów lub nieruchomości, może to być weksel lub dokument płatności, nieruchomość, pojazd itp. Nikt nie prosił o kryptowaluty jako kopię zapasową. W ten sposób dąży się do stworzenia alternatywy dla ocen kredytowych jako formy wniosku kredytowego.

W ten sposób firma z siedzibą w Denver w stanie Kolorado w Stanach Zjednoczonych poszukuje alternatywy dla tradycyjnych metod finansowania. Możesz zapomnieć o konieczności udowadniania dochodów lub posiadania poparcia, ponieważ tutaj twoim wsparciem będą kryptowaluty, które są Salt Coins, kryptowalutami domu.

Zdobywanie Salt Coins jest łatwiejsze niż myślisz, ponieważ można je wymienić na ETH lub BTC. W ten sposób, w razie nagłej sytuacji, możesz pobiec do Salt, umieścić swoje kryptowaluty jako zabezpieczenie i dzięki temu łatwo otrzymać pożyczkę pieniężną.

▶ Jak działa sól?

Załóżmy, że chcesz kupić pojazd i nie masz pieniędzy na wpłatę zaliczki, wtedy decydujesz się poprosić o pożyczkę. Bank zdecyduje się odrzucić Cię za Twoje dochody, w takim razie idziesz do Salt. Tutaj wszystko, co musisz zrobić, to umieścić pewną ilość kryptowalut jako zabezpieczenie.

Na przykład wyobraź sobie, że łamiesz rękę i musisz zapłacić za operację. Nie masz kredytu w banku, ale masz X Bitcoinów. Więc idziesz do Salt, wymieniasz te monety na Salt Coins, a następnie stawiasz je jako zabezpieczenie i składasz wniosek o pożyczkę. Gotowy, możesz zapłacić za opiekę medyczną.

Sól

▶ Różnica między Saltem a innymi kryptowalutami

 • Konstrukcja: Struktura Salt jest wykonana z blockchainu Ethereum, co gwarantuje stabilność ruchów. Oprócz tego łańcucha bloków mamy tu natywną matrycę, która odpowiada za zagwarantowanie zwrotu pieniędzy.
 • Zdolność transakcyjna: Kolejną zaletą, jaką oferuje konstrukcja tej platformy, jest to, że ma strukturę i łańcuch bloków zaprojektowany tak, aby był wydajny. Pozwala to na większą szybkość transakcji, a także większą wydajność przetwarzania w tych operacjach w porównaniu z Bitcoinem.
 • bezpieczeństwo: W porównaniu na przykład z Bitcoinem, Salt zwiększa bezpieczeństwo platformy, ponieważ wykorzystuje system podwójnej walidacji lub dwuetapowej weryfikacji. Zapobiega to wtargnięciu nieznajomych lub nieuczciwych użytkowników na platformę. Weryfikacja dwuetapowa jest łatwa do spełnienia, ale trudna do złamania.
 • Zaszyfrowane: Ponadto, aby poprawić jakość systemów bezpieczeństwa na tej platformie pożyczkowej kryptowalut, znaleźliśmy zastosowanie lepszego systemu szyfrowania który bazuje na systemie AES-256. W ten sposób zapobiega się włamaniom hakerów, a także wyciekom danych.
 • Ilość monet: Inną z najwyraźniejszych różnic, które możemy znaleźć, porównując Bitcoin z Saltem, jest liczba dostępnych monet. Bitcoin ma w obiegu 21 milionów monet. Z drugiej strony stwierdzamy, że Limit soli wynosi 120 milionów, a w obiegu znajduje się nieco ponad 53 miliony.
 • Zaminowany: Na koniec powinieneś wiedzieć, że wydobywanie Salt Coin nie jest dostępne, ponieważ wydawanie monet jest ograniczone przez tę samą platformę. Monety te będą stopniowo wypuszczane na rynek, aby utrzymać nad nimi kontrolę.

▶ Technologia za

Pracować Salt korzysta z systemu blockchain opartego na Ethereum, chociaż ma własną warstwę dostosowywania. Umożliwia to skuteczną realizację inteligentnych kontraktów, a także umożliwia tworzenie węzłów zarówno przez pożyczkodawców, jak i pożyczkobiorców.

W tym systemie znajdziemy dwie części. Lpo pierwsze kredytobiorcy, czyli osoby odpowiedzialne za ubieganie się o kredyty. To oni będą musieli zdeponować określoną ilość kryptowalut, aby móc zatwierdzić pożyczkę. Podobnie węzły te są zgodne z tzw. weryfikacją dwuetapową.

Ponadto mamy pożyczkodawców, którzy są odpowiedzialni za pożyczanie pieniędzy pożyczkobiorcom. Są to inwestorzy oddani pożyczaniu pieniędzy jako wehikułowi inwestycyjnemu certyfikowanemu zgodnie z 17 CFR § 230.501. Aby zostać pożyczkodawcą, musisz przejść ocenę umiejętności.

Sposób, w jaki proces wnioskowania o pożyczkę jest realizowany, przy użyciu walut wirtualnych jako zabezpieczenia i otrzymywania pieniędzy jest niezbędny do ustanowienia procesu Blockchain. W tym celu inteligentne kontrakty są wykorzystywane jako metoda wspierania i walidacji tej transakcji wartości.

▶ Czy warto korzystać?

Odpowiedź jest niewątpliwie jasna, tak, warto korzystać z Salta ze względu na radykalną zmianę, jaką obiecuje ta platforma. Nie mamy tutaj kryptowaluty Salt Coin, która działa tylko jako sposób na zarabianie pieniędzy. Mamy raczej mechanizm, który sprawia, że ​​dostęp do pożyczki jest bardziej dostępny.

Ponadto, Powinieneś wiedzieć, że Salt Coin ma dobre wsparcie, ponieważ główne pary kryptowalut są dostępne do wymiany na giełdzie. Wszystko to sprawia, że ​​Salt bez wątpienia ma gwarantowaną wiodącą rolę na kolejne lata, przynajmniej na rynku kredytowo-inwestycyjnym.

sól

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Sól: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Samantha odpowiedź

  Słyszałem o nich dobre rzeczy, ale nie chcę, żeby kradli mi pieniądze lub oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Samantha, dziękuję za komentarz na temat Salt: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.