Qtum: Wszystko, co musisz wiedzieć

Blockchainy, znane również jako Blockchains, stały się fundamentalną częścią dzisiejszej technologii. Chociaż ich zastosowanie nie jest jeszcze tak rozpowszechnione, stopniowo zdobywają niszę wśród firm takich jak Qtum.

Coraz więcej firm skupia się na tworzeniu platform, które wraz z kryptowalutami odpowiadają za dostarczanie rozwiązań Blockchain. Dlatego tutaj opowiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o Qtum.

✨Poznaj Qtum

Opracowany przez fundację o tej samej nazwie, Qtum to platforma open source, która działa w oparciu o konstrukcję hybrydową. Jego głównym celem jest pomoc firmom i deweloperom w tworzeniu własnych inteligentnych kontraktów. Służy do tego istniejący blockchain.

Technologia stojąca za działaniem Qtum jest niewątpliwie zaskakująca ze względu na sposób, w jaki obejmuje różne technologie, dlatego jest hybrydowa. W tym celu rozwidlenie rdzenia Bitcoina łączy się z warstwą abstrakcji. Ta warstwa umożliwia integrację wielu systemów wirtualnych, takich jak Ethereum.

W ten sposób można by powiedzieć, że ten fork Bitcoin jest używany z warstwą integracyjną, blockchainem Ethereum i algorytmem Proof of Stake. Pozwala to programistom na dostęp do solidnego systemu, który umożliwia tworzenie rozwiązań opartych na Blockchain.

W Qtum działa Token znany jako Qtum, który jest monetą opartą na słynnym tokenie Ethereum, ERC20. Ten token jest jak gaz w kuchence, ponieważ utrzymuje system przy życiu, gwarantując realizację inteligentnych kontraktów w transakcjach.

qtum

✨Qtum kontra Bitcoin

 • Inteligentne kontrakty: Inteligentne kontrakty wyróżniają się jako jeden z najskuteczniejszych sposobów walidacji transakcji. W porównaniu do Bitcoina i innych wirtualnych walut, Inteligentne kontrakty Qtum oferują lepszą wydajność, szybkość i bezpieczeństwo. EDzieje się tak dzięki wykorzystaniu ekskluzywnej technologii, która pozwala je ulepszać, a także umożliwia korzystanie z nich programistom.
 • Stabilność Jednym z powodów, dla których Qtum jest tak widoczny, jest to, że używa protokołu ulepszania bitcoinów z maszyną wirtualną Ethereum. Dzięki temu stabilność wirtualnej waluty i platformy jest znacznie wyższa.
 • Wykorzystanie innowacyjnej technologii: Bitcoin koncentruje się na wczesnych wersjach Blockchain, podczas gdy Qtum wykorzystuje innowacyjny system. Tutaj najlepsza technologia Bitcoin jest zintegrowana z najlepszą technologią Ethereum. Pozwala to na stworzenie innowacyjnego systemu, nigdy wcześniej nie widzianego io znacznie większej wydajności.
 • Model UTXO: Budowa ekosystemu jest wyjątkowa, ponieważ wykorzystuje model działania bardzo zbliżony do tradycyjnych banków. Zgadza się, UTXO jest tutaj używane jako model ułatwiający zarządzanie transakcjami. Do ekosystemu dodano takie funkcje, jak bilety i weksle bankowe.
 • Lepsza kontrola finansowa: Kolejną zaletą jest to, że ten system UTXO pozwala na lepszą kontrolę nad wydawanymi i dostępnymi. Daje to użytkownikom lepszą kontrolę nad ich wydatkami, a także zapewnia większe bezpieczeństwo. Oczywiście wciąż pozostaje kilka problemów do rozwiązania.
 • Proces wydobywczy: Proces wydobycia Qtum jest zupełnie inny od tego, co możemy znaleźć w innych rodzajach wirtualnych walut. I jest tak, że do wydobywania tych walut cyfrowych nie potrzebujesz bardzo wyrafinowanego sprzętu ani potężnego sprzętu, ponieważ wydobycie jest bardziej dostępne.
 • Dostępne koszty: Powinieneś także wiedzieć, że koszt wydobycia jest znacznie niższy niż w przypadku innych walut. Jeśli porównasz ilość energii elektrycznej potrzebnej do wydobycia Bitcoina, koszt energii jest znacznie, znacznie niższy. W ten sposób można kopać w domu bez potrzeby zasilania bardzo wysokim napięciem.

✨Technologia za

Qtum jest prawdopodobnie pośrodku, pośrodku infrastruktury Bitcoin i pośrodku wirtualnej maszyny Ethereum. To czyni go wyjątkowym, ponieważ stworzył hybrydowy spektakl z dwoma historycznymi antagonistami.

Projekt ten pojawił się jako ekosystem i platforma zaprojektowana tak, aby programiści mogli używać tego medium do tworzenia rozwiązań Blockchain dla firm. W tym celu wykorzystywana jest zdecentralizowana operacja, która tworzy swój Blockchain z dwóch przeciwnych, ale uzupełniających się systemów.

Swoją drogą to działa, Qtum jest kompatybilny z większością ekosystemów Blockchain, dzięki czemu umożliwia łatwe uruchamianie aplikacji. Inną kwestią jest to, że posiada VTP, który umożliwia przesyłanie wartości 2.0. Oznacza to, że użytkownicy mogą przenosić swoje monety za pośrednictwem inteligentnych kontraktów współpracujących z siecią.

 

✨Górnictwo

Proces wydobycia Qtum może być mylący. Aby rozpocząć, musisz mieć w portfelu kilka tokenów Qtum i zostawić je na co najmniej 16 godzin. W tym czasie należy wygenerować minimum 500 bloków, abyś mógł przeprowadzić wydobycie.

Po uzyskaniu minimalnych bloków, za każde dwie minuty, w których masz aktywa w transakcjach w Portfelu, wygeneruje on zwrot. W rezultacie po wydobyciu bloku zostaną uzyskane 4 Qtum Token. Dlatego do wydobywania tych monet nie jest wymagany świetny sprzęt.

✨ Jak zdobyć Qtum?

Qtum

 

Istnieją dwie możliwości zdobycia monet Qtum. Pierwszym z nich jest ich wydobycie, co może być nieco uciążliwe, ale też satysfakcjonujące. Nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu typu ASICS, ani wysokiego zużycia energii. Po prostu uruchamiasz Portfel i to wszystko.

Na koniec powinieneś wiedzieć, że inną ważną opcją uzyskania Qtum Token jest ich zakup. Większość giełd oferuje opcję zakupu tej kryptowaluty, ponieważ jej użycie jest stosunkowo popularne. Najpopularniejszymi parami na giełdzie są BTC, USDT i ETH oraz w niektórych EUR i USD.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Qtum: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Migue odpowiedź

  Ta firma nie płaci. Zapewniam, że nie pozwolili mi się wycofać, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Migue, dziękuję za komentarz na Qtum: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.