Qash: Wszystko, co musisz wiedzieć

Dziś na rynku istnieje duża liczba kryptowalut, takich jak Qash. Każdy z nich powstał jako odpowiedź na problem skalowalności, bezpieczeństwa, konfliktu, takiego jak promowanie firm, tworzenie aplikacji itp. Co sprawiło, że świat kryptowalut jest bardzo zróżnicowany.

To może brzmieć dobrze, ale ma też złą stronę. I chodzi o to, że dokonywanie transakcji konwencjonalnymi pieniędzmi na kryptowalutę, a następnie przejście na inną może być skomplikowane. Na szczęście dzisiaj istnieje Liquid, platforma, która połączyła się z Token Qash, aby rozwiązać ten problem.

✨Co to jest Qash?

Zanim dowiemy się, czym jest Qash, musimy najpierw poznać jego hosting, Liquid. Liquid narodził się jako platforma skoncentrowana na rozwiązaniu problemu płynności na rynku kryptowalut. Jego celem jest stanie się globalną platformą handlową skoncentrowaną na zyskaniu wartości kryptowalut poprzez wypłacalność.

Można powiedzieć, że Liquid to rodzaj świetnej metawyszukiwarki skupionej na świecie wirtualnych walut. Dzieje się tak, ponieważ gromadzona jest tutaj duża liczba kryptowalut wraz z ich cenami i odpowiadającymi im parami w czasie rzeczywistym. Wszystkie te informacje są zebrane w jednej księdze znanej jako Księga Świata.

Dzięki tej książce World Book Liquid pozwala tworzyć nowe pary walutowe-kryptowaluty lub waluty-pieniądze fiat. Pomaga to użytkownikom uzyskać dostęp do większej liczby lepszych narzędzi finansowych. Zasadniczo umożliwia dostęp do całego rynku kryptowalut połączonego z Księgą Świata.

Kolejną cechą, o której warto wspomnieć, jest to, że Liquid, poprzez swój interfejs QUOINE, umożliwia korzystanie z wielu kryptowalut bez konieczności posiadania wielu kont w różnych kantorach. Możesz łatwo i szybko handlować Qashem, Bitcoinem, Ethereum i pieniędzmi fiducjarnymi w tym samym miejscu.

Kaszka

 

✨Zalety Qash w porównaniu z innymi kryptowalutami✨

 • Cel płynu: Pierwszą różnicą, jaką znajdujemy w Qash, jest to, że platforma Liquid jest zupełnie inna od konwencjonalnych platform innych walut. To dlatego, że Liquid ma być świetną platformą handlową, a nie tylko zapasowym Blockchain.
 • To nie jest prosta metoda płatności: Powinieneś także wiedzieć, że Qash nie jest prostą wirtualną metodą płatności. Raczej, Możemy zdefiniować Qash jako gaz lub paliwo, które odpowiada za jazdę Liquidem, co daje tej monecie więcej zastosowań.
 • Liczba transakcji: Jednym z najczęstszych problemów w wielu kryptowalutach, takich jak Bitcoin, jest ograniczenie liczby transakcji. Qash wyróżnia się tym, że pozwala nam na ponad 100 7 transakcji na sekundę, co znacznie przekracza XNUMX transakcji na sekundę Bitcoin.
 • Inteligentne kontrakty: Kolejną cechą jest fakt, że Qash pozwala na inteligentne kontrakty, które pomagają w walidacji transakcji bez konieczności udziału w tym osób trzecich. Tutaj, więcej niż różnica, inteligentne kontrakty są bardzo podobne do tych stworzonych przez Ethereum na jego Blockchain.

✨Jak to działa?✨

Konstrukcja Qash została wykonana za pośrednictwem Liquid, platformy handlowej obsługującej ten Token. Projekt platformy został wykonany za pomocą Ethereum Blockchain, który ożywia Liquid. Z drugiej strony token jest wspierany przez standard Ethereum ERC20.

W jego protokole znajdujemy uwzględnienie inteligentnych kontraktów, a Qash służy jako wsparcie dla wykonywania zdecentralizowanych operacji rozproszonych. Dzięki temu Quoine może funkcjonować jako metoda płatności, a interfejs tej platformy transakcyjnej jest bardziej wydajny.

Inne narzędzia oferowane przez Qash i Liquid umożliwiają przechowywanie i handel ze zniżkami na prowizje, a także otrzymywanie Airdropów lub darmowych kryptowalut. Możesz również uzyskać dostęp do innych narzędzi inwestycyjnych, takich jak aplikacja Pożyczki, która zapewnia użytkownikom codzienne zainteresowanie.

Prawdopodobnie sekret Qash tkwi w korzystaniu z tak zwanej Księgi Świata. Ta książka przechowuje wszystkie informacje o kryptowalutach w czasie rzeczywistym z danymi, takimi jak jej wartość i odmiany. Wykorzystuje również system transakcyjny QUOINE, który jest wydajnym i szybkim oprogramowaniem.

✨ Dlaczego warto go używać?

 • Działaj wygodniej: Ogromną zaletą Qash jest fakt, że pozwala on handlować różnymi walutami w jednym miejscu. Zgadza się, nie musisz korzystać z kilku giełd, aby móc działać, bo wszystko znajdziesz w jednym miejscu.
 • Kontrolowany marketing: Kolejną zaletą jest to, że możesz łatwo sprawdzić ceny kryptowalut na tej samej platformie handlowej. Dzieje się tak dlatego, że Księga Świata w parze z platformą transakcyjną udostępnia na wyciągnięcie ręki wszystkie informacje potrzebne do podejmowania lepszych decyzji finansowych.
 • bezpieczeństwo: Korzystając z Blockchain i inteligentnego systemu kontraktowego opartego na Ethereum, będziesz mieć pewność, że Twoje operacje są w pełni obsługiwane. A gdyby tego było mało, Qash ma za sobą token ERC20, dzięki czemu jest znacznie bardziej akceptowalny, bez ryzyka niezgodności.
 • Zatwierdzone wydobycie: Jakby tego było mało, aby wydobywać Qash konieczne jest uzyskanie walidacji od społeczności, która gwarantuje większą kontrolę nad jego wydobyciem. Dzieje się tak dlatego, że token ten działa w ramach algorytmu Proof of Stake lub Proof of Stake, który jest protokołem rozproszonego konsensusu.

Kaszka

✨Czy warto?

Na razie bardzo szybko można powiedzieć, czy Qash odniesie sukces, czy nie, ponieważ ma tylko krótki czas na rynku, czyli jest bardzo młody. Oznacza to, że nadal nie mamy wystarczających danych, aby stwierdzić, czy jest to dobra opcja.

Jedyne, co możemy powiedzieć, to to, że przyszłość wygląda obiecująco, ponieważ oczekuje się, że w latach 2019-2020 Qash uzyska oficjalną licencję bankową. Zapewni to znacznie większą pewność użytkownikom i inwestorom, co pozwoli zwiększyć zarówno jego wartość, jak i zasięg, a także wykorzystanie.

UDZIAŁ!

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Qash: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Joaquin odpowiedź

  Ta firma nie pozwoli Ci się wycofać. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Joaquín, dziękuję za komentarz na temat Qash: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.