Populous: wszystko, co musisz wiedzieć

Wiadomo, że MŚP stanowią jeden z najważniejszych filarów gospodarczych na świecie. I to właśnie one są odpowiedzialne za generowanie wielu miejsc pracy i przenoszenie dużych ilości pieniędzy. Dzięki firmom takim jak Populous MŚP mają dziś dostęp do większej liczby lepszych narzędzi.

I to właśnie one są odpowiedzialne za generowanie wielu miejsc pracy i przenoszenie dużych ilości pieniędzy. Dlatego coraz więcej instytucji i rządów koncentruje się na ich upodmiotowieniu. Doskonały przykład tego, jak technologia może przenieść MŚP na wyższy poziom, można znaleźć w takim łańcuchu bloków.

▶ Co to jest populacja?

Uważany za wyjątkowy i ekskluzywny, Populous to platforma skoncentrowana na dostarczaniu rozwiązań finansowych dla MŚP, czyli małych i średnich firm. Dzieje się to poprzez mechanizmy, które pozwalają im uzyskać znacznie większą płynność bez konieczności długiego oczekiwania na przepływ gotówki.

Działa to dzięki temu, że Populous stworzył wspólny system rozliczeniowy, który działa za pośrednictwem Tokena, PPT. W ten sposób platforma postawiła sobie za cel rozwiązanie niektórych z najczęstszych problemów MŚP, takich jak brak płynnej gotówki i rozwiązań finansowych.

Konstrukcja Populousa opiera się na znanym już blockchainie lub Ethereum Blockchain, który zawiera usprawnienia znane jako Feautures. Przykładem jest użycie nowego języka programowania XBRL, który można rozszerzyć z XML. Uwzględniono również wykorzystanie inteligentnych kontraktów.

Dodatkowo wykorzystanie inteligentnych kontraktów Blockchain i XBRL pozwala Populousowi operować dwoma tokenami. Pierwsza to PPT, waluta uruchomiona przed finansowaniem ICO, druga wirtualna waluta nazywa się Poken, która służy do opłacania rachunków i wymiany na pieniądze fiducjarne.

▶ Różnice między Populous a innymi walutami cyfrowymi

 • Dwa tokeny: Jedną z głównych cech Populousa jest fakt, że obsługuje on dwie waluty. Z jednej strony mamy PPT, wirtualną walutę używaną w ekosystemie. Z drugiej mamy Pokena, który służy do transakcji, wymiany i zamiany na pieniądze fiducjarne.
 • Bez interwencji osób trzecich: Kolejną cechą, o której warto wspomnieć w Populousie, jest fakt, że autoryzacja transakcji odbywa się bez ingerencji osoby trzeciej. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu inteligentnych kontraktów i blockchainu Ethereum.
 • Skalowalność: W przeciwieństwie do gigantów branżowych, takich jak Bitcoin, Populous nie ma problemów ze skalowalnością. To znaczy że możesz dokonywać transakcji z dużą prędkością, niezależnie od wielkości lub lokalizacji geograficznej. Ponadto zauważalnie poprawia się czas przetwarzania transakcji.
 • Przezroczystość: Wreszcie, aby uniknąć niewłaściwego wykorzystania faktur, Populous rejestruje wszystkie informacje w łańcuchu bloków. Pomaga to zmniejszyć ryzyko pewnego rodzaju oszustwa, złego przetwarzania, awarii systemu lub błędu w momencie dokonywania transakcji.

Gęsto zaludniony

▶ Podstawy Populousa

Moglibyśmy tak powiedzieć Populous opiera się na Ethereum Blockchain, który wykorzystał jako punkt wyjścia do opracowania własnych rozwiązań. I chodzi o to, że ta platforma jest open source P2P, która została stworzona z istniejącego łańcucha.

Ekosystem zbudowany na Blockchain pozwala firmom i kupującym spotykać się w celu rozwiązania kwestii windykacji faktur. Powiązane MŚP mogą sprzedawać nabywcom swoje niezapłacone faktury po niższej cenie. Dzięki temu mogą otrzymać Clash Flow, a kupujący może później odebrać fakturę po wyższej cenie.

W programowaniu Populous znajdujemy zastosowanie metajęzyka programowania zwanego XBRL, który jest oparty na XML. Co więcej, Populous wprowadził Back-End, który pomaga stworzyć wewnętrzny kredyt za polecenie.

Innym sposobem działania Populousa jest wykorzystanie inteligentnych kontraktów i formuły Z-Core, czyli wielowymiarowej analizy, która pozwala obliczyć możliwą wypłacalność firm. W ten sposób skup i sprzedaż faktur oraz Cash Flow są znacznie wydajniejsze i bezpieczniejsze.

żeton 

Dzięki zastosowaniu technologii Populous możemy stwierdzić, że wykorzystywane są tutaj dwa różne Tokeny. Pierwszym z nich jest PPT, początkowy token, który został wykorzystany przez Populousa do uruchomienia swojego finansowania ICO. Ten token działa jako zabezpieczenie dla Pokena, drugi token.

Pokeny bazują na słynnym tokenie Ethereum ERC20. Działają one jako wewnętrzna waluta platformy i są odpowiedzialne za przeprowadzanie transakcji kupna i sprzedaży faktur. W ten sam sposób Pokeny są wspierane środkami zdeponowanymi na sfinansowanie faktur, co daje im większą stabilność.

▶ Górnictwo 

Powinieneś wiedzieć, że ani PPT, ani Pokeny nie są możliwe do wydobycia, ponieważ this Populous zachowuje pełną kontrolę nad Twoimi monetami. Ma to na celu utrzymanie stabilnej wartości i uniknięcie nadpodaży na rynku.

Mając kontrolę nad tokenami, Populous decyduje, ile i kiedy je uwolnić. Dlatego obecnie na rynku znajduje się około 37 milionów monet w obiegu. Szacuje się, według ekspertów, że w przyszłości platforma wprowadzi na rynek więcej Tokenów, choć nie ma dokładnej daty.

ludny

▶ Jak to zdobyć?

Jeśli chcesz wejść do środowiska Populous, najłatwiejszą opcją jest zakup Tokena bezpośrednio. W głównych domach maklerskich możesz znaleźć PPT, walutę ICo de Populous, która będzie Twoim kluczem dostępu do tego ekosystemu Blockchain.

PPT można wymienić na Pokeny w celu przeprowadzenia transakcji, takich jak kupno i sprzedaż faktur w ramach Populous. Powinieneś wiedzieć, że Pokenów nie można wymienić na pieniądze fiducjarne, działają tylko wewnętrznie. Ponadto możesz kupić token Populous tylko za pomocą wirtualnych walut, konwencjonalne pieniądze nie mogą być jeszcze używane.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Populous: wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Maria Alejandra odpowiedź

  Ta firma to mistyfikacja. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj María Alejandra, dziękuję za komentarz na temat Populous: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.