Platforma dla początkujących: Brokerzy📲💰

Broker jest jedną z najważniejszych części całego handlu, ponieważ odpowiada za dokładność i wydajność procesu. Brokerzy to platforma, za pośrednictwem której inwestorzy mogą uzyskać dostęp do instrumentów finansowych.

Dlatego wybór brokera okazuje się bardzo ważny, ponieważ od tego będzie zależeć przyszłość Twoich inwestycji. Tutaj pokażemy Ci, którzy są najlepszymi brokerami na rynku dla początkujących, przedstawimy Ci rekomendacje, a także podpowiemy, jakie są najważniejsze cechy, które należy wziąć pod uwagę.

➡Na co należy zwrócić uwagę, szukając platformy?

Jak już powiedzieliśmy, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na niektóre cechy brokera, aby wybrać najlepszego, ponieważ wpłynie to na wrażenia użytkownika. Według ekspertów są to punkty, na które należy zwrócić uwagę.

 1. Sprawdź, czy jest to regulowany broker: Pierwszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, są regulacje brokera, ponieważ zapewnią Ci bezpieczeństwo i pewność podczas działania.. Regulacje są odpowiedzialne za odpowiednie organy prawne, takie jak komisje papierów wartościowych, centralne instytucje finansowe, a także stowarzyszenia międzynarodowe.
 2. Platforma: Kolejną kwestią, na którą należy zwrócić szczególną uwagę, jest projekt platformy handlowej. Tutaj musisz zwrócić szczególną uwagę na oferowane narzędzia, zużycie danych, a także ich projekt. Zobacz, że szybko się ładuje, że jest wielostanowiskowy, a do tego ma intuicyjny design.
 3. Oferowane instrumenty: Wzięcie pod uwagę ilości i rodzaju instrumentów finansowych dostępnych do inwestowania jest bardzo ważne, jeśli chcesz mieć szeroki wybór, aby decydować o tym, jak inwestować. Istnieją wszelkiego rodzaju instrumenty, takie jak CFD, indeksy, waluty, akcje, ETF-y i inne.
 4. Początkowa inwestycja: Po potwierdzeniu, że platforma jest niezawodna, musisz zweryfikować początkową kwotę inwestycji żądaną do działania. Kwota może się różnić w zależności od platformy, ponieważ niektórzy proszą o więcej, a inni o mniej pieniędzy w początkowej wpłacie.
 5. Prowizje: Wszyscy brokerzy pobierają prowizje jako cenę, aby móc działać i przeprowadzać operacje. Dlatego należy zwracać szczególną uwagę na prowizje, które pobierają, ponieważ istnieją zarówno operatorzy tani, jak i drożsi. Oprócz przyjrzenia się kwocie, powinieneś przyjrzeć się rodzajowi prowizji.
 6. Obsługa klienta: Kiedy pojawia się problem lub jakiś problem, obsługa klienta staje się podstawową częścią każdego brokera. To, na co powinieneś zwrócić uwagę, to język, w którym udzielane jest wsparcie, a także formy kontaktu takie jak czat, poczta itp.
 7. Dodatkowe korzyści: Na koniec powinieneś przyjrzeć się dodatkowym korzyściom, jakie broker oferuje swoim użytkownikom. Doskonałym przykładem są kursy i akademie Trading, które w prosty sposób nauczą Cię, jak poprawić swoje finanse i inwestycję.

Plataforma

➡Jaki jest najlepszy broker dla początkujących?✨

 • Plus500

Ta platforma wyróżnia się tym, że jest jedną z najprostszych i najłatwiejszych do zrozumienia dzięki prostej konstrukcji i przyjaznemu interfejsowi. Posiada zarówno platformę dostępną zarówno za pośrednictwem swojej strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej na iOS i Androida.

Chociaż jego inwestycje mają podejście zaprojektowane dla inwestorów ekspertów, ma również platformę zaprojektowaną, aby nauczyć się inwestować. Kolejną wielką zaletą jest to, że jest oficjalnym sponsorem Atlético de Madrid, co gwarantuje, że ta platforma jest niezawodna i bezpieczna, zgodna z głównymi przepisami międzynarodowymi.

 • Degiro

Jeśli szukasz platformy do działania z niewielkimi pieniędzmi lub niskimi kosztami, bez wątpienia jest to jeden z najlepszych brokerów. Platforma ta znana jest z oferowania akcji i funduszy ETF o 80% taniej niż cena oferowana przez konkurentów.

Jedną z wielkich zalet tego brokera jest to, że możesz otworzyć konto za jedyne 0.10 euro, więc początkowa inwestycja jest bardzo niska. Ponadto ich platforma jest dość prosta z łatwą do zrozumienia prezentacją danych, co jest świetne dla niedoświadczonych.

 • eToro

Znany z tego, że jest jednym z najbardziej znanych brokerów w Internecie, zwłaszcza ze swoich reklam, eToro to jedna z najlepszych opcji dla początkujących ze względu na swoje funkcje. Tutaj znajdziesz narzędzia, takie jak opcja kopiowania do innych traderów w celu replikacji tych samych inwestycji i zaoszczędzenia dużej ilości czasu w decyzjach i analizach.

Portfel instrumentów finansowych EToro jest jednym z najbardziej kompletnych na rynku, a jego platforma jest bardzo łatwa do zrozumienia. Ponadto oferuje akademię handlową, aby dowiedzieć się, jak inwestować za pomocą webinariów, bezpośrednich, blogów i innych zasobów edukacyjnych.

 • XTB

Dla wielu jest to jeden z najbardziej znanych brokerów w całej Hiszpanii ze względu na prostotę swojej platformy. Tutaj możesz znaleźć wszelkiego rodzaju instrumenty finansowe, od rynków binarnych, akcji, a nawet walut. Wszystko z prostotą, która charakteryzuje XTB i przyjaznym interfejsem.

Wśród dodatkowych korzyści oferowanych użytkownikom znajdujemy możliwość uczestniczenia w bezpłatnych wydarzeniach dotyczących handlu i finansów. Posiada regulacje w głównych organizacjach międzynarodowych i europejskich, a także oferuje możliwość skorzystania z darmowego demo, aby zrozumieć, jak działa świat handlu.

 • Bankinter

Chociaż w tym brokerze nie znajdziesz konta demo tak jak w innych, będziesz mógł znaleźć różne benefity dla początkujących. Po pierwsze, ma wewnętrzne platformy, z których można korzystać bez początkowego depozytu. Jest to idealne rozwiązanie, gdy zaczynasz w świecie inwestowania.

Oferowane przez nich produkty finansowe do inwestowania to: akcje, fundusze ETF, notowane (warranty, turbo, multi, inLine, pobyty, rabaty i bonusy), opcje, kontrakty terminowe, instrumenty o stałym dochodzie, operacje walutowe i kredytowe. Kolejną wielką zaletą jest to, że możesz uzyskać dostęp do ich akademii handlowej, która pomoże ci zostać ekspertem.

Plataforma

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Platforma dla początkujących: Brokerzy📲💰»

 1. Elizabeth odpowiedź

  Naciskają mnie, abym tu zainwestował, ale nie chcę, żeby kradli moje pieniądze lub mnie oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Elizabeth, dziękuję za komentarz na Newbie Platform: Brokers📲💰. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.