Raje podatkowe dla oszustów brokerskich

Raje podatkowe są znane z tego, że są krajami, w których przepisy podatkowe są bardzo luźne, co oznacza, że ​​rząd prawie nie pobiera podatków ani prowizji. Choć może to brzmieć atrakcyjnie, w rzeczywistości raje podatkowe poddają się praniu pieniędzy i oszustwom.

Oszukańczy brokerzy lub oszuści znaleźli w tych rajach podatkowych sposób na obejście przepisów i nielegalną działalność. Dlatego tutaj powiemy Ci, które raje podatkowe są najczęstsze dla nieuczciwych brokerów, a także powiemy Ci, jak je zidentyfikować.

➡Czym są raje podatkowe?

Możemy zdefiniować raje podatkowe jako narody lub miejsca, w których znajdują schronienie firmy, które chcą płacić mniejsze podatki. Ponadto wiele z tych rajów ma znacznie bardziej złagodzone wymagania dotyczące rejestracji firmy, takie jak mniejsza ilość papierkowej roboty i informacji, co sprawia, że ​​raje podatkowe są również rajem dla prywatności. .

Problem w rajach podatkowych polega na tym, że mają skłonność do prania pieniędzy, handlu narkotykami i uchylania się od płacenia podatków. Wymagając mniejszej liczby wymagań dotyczących rejestracji firmy, a także pobierając mniejsze podatki, zachęca się do pojawienia się nieuczciwych firm.

Raje podatkowe

➡Korzyści z rajów podatkowych dla firm✨

Jedną z najbardziej wyraźnych korzyści rajów podatkowych jest zmniejszenie płacenia podatków. Dzieje się tak dlatego, że w tych rajach płacenie podatków zwykle wynosi od 15% (w każdym kraju) do 3%, co bez wątpienia oznacza oszustwa podatkowe.

Wiele z tych rajów oferuje firmom maksymalną dyskrecję i anonimowość, co może oznaczać wielką korzyść przy dbaniu o swoje informacje, chociaż tak nie jest.dotyczy. Zdaniem ekspertów ta swoboda pozwala przestępcom na współpracę z firmami-przykrywkami.

➡Jak one wpływają na ciebie?

Powinieneś wiedzieć, że raj podatkowy poważnie szkodzi gospodarce firm, krajów i ludzi w ogóle. Pierwszą rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, jest to, że płacąc mniejsze podatki, firmy dopuszczają się nieuczciwej konkurencji, obniżając ceny, ale nielegalnie.

Ponadto tego typu raje sprzyjają koncentracji bogactwa, uniemożliwiając sprawiedliwy wzrost innych. Inną kwestią jest to, że płacąc mniejsze podatki, firmy przestają współpracować na rzecz wzrostu i rozwoju społeczności, która je otacza.

Innym sposobem, w jaki pośrednik w raju podatkowym wpływa na ciebie, jest znacznie wyższe ryzyko, że będzie oszustem lub kartą kredytową. Pamiętaj, że te raje ukrywają informacje i mają bardzo niewiele przepisów, dzięki czemu każda oszukańcza firma może działać bez ograniczeń.

Zwiększa to ryzyko oszustwa i kradzieży informacji i danych, a ponadto będąc w kraju bez ograniczeń, niemożliwe jest podjęcie działań prawnych. Nie ma żadnej ochrony użytkownika ani gwarancji zabezpieczenia pieniędzy inwestorów, co zwiększa ryzyko oszustwa.

➡4 raje podatkowe najczęściej używane przez brokerów Escrámmer✨

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że są brokerzy zarejestrowani w tych rajach, ale są wiarygodni. Zwykle robi się to, aby mieć bazę operacyjną na nowym kontynencie, na przykład w Ameryce.

Warto też wiedzieć, że są brokerzy, którzy choć niekoniecznie są oszustami, to są zarejestrowani w tego typu raju. Może to być nieco podejrzane, ponieważ nie ma żadnych regulacji i ochrony; dlatego powinieneś trzymać się z dala od tego brokera.

 • Belize

Chociaż Belize jest jednym z najbardziej wiarygodnych rajów podatkowych, ze względu na fakt, że jego organ regulacyjny ma dobrą strukturę, wymagania, a nawet alerty dotyczące brokerów, Belize to także raj podatkowy. Wynika to z faktu, że koszt operacyjny, ze względu na podatki, jest bardzo konkurencyjny.

 • Saint Vincent i Grenadyny

Ten raj podatkowy znajduje się na wyspie o tej samej nazwie, która znajduje się na Morzu Karaibskim w pobliżu Wenezueli. Aby zarejestrować swoją firmę, jedyne co będzie wymagane to wpłata 300$ plus roczna wpłata 150$.

 • Vanuatu

Vanuatu, położone w pobliżu Nowej Gwinei we wschodniej Australii, jest jednym z najbardziej znanych rajów podatkowych. Choć istnieją pewne wymagania dotyczące regulowania spółek, w rzeczywistości informacje takie jak dane dotyczące historii firmy czy weryfikacji jej działalności nie są wymagane.

 • Wyspy Marshalla

Znów znajdujemy zestaw wysp, tym razem zlokalizowanych w Mikronezji na Oceanie Spokojnym. Aby zarejestrować się jako broker w tym kraju potrzebujesz tylko 100.000 XNUMX $. Tutaj znajdujemy wielu zarejestrowanych brokerów scrámmer z powodu braku przepisów.

Raje podatkowe

➡Jak zidentyfikować brokera Scrámmer zarejestrowanego w jednym?

Identyfikacja brokera zarejestrowanego w Scrámmer jest bardzo ważna, aby uniknąć bycia ofiarą oszustwa. Te 3 punkty pomogą Ci dowiedzieć się, czy Twój broker jest zarejestrowany w raju podatkowym, abyś mógł w razie potrzeby biegać.

 • adres: Przejdź do sekcji warunków i znajdź adres, pod którym zarejestrował się broker. Następnie wklej go na mapach i sprawdź, czy nie odpowiada żadnemu z istniejących rajów podatkowych; jeśli tak, uważaj na brokera.
 • Numer rejestracji lub licencji: Regulowani brokerzy działają pod numerem rejestracji lub licencji, który służy do identyfikacji użytkownika w organie regulacyjnym, w którym się zarejestrowałeś. Poszukaj tego numeru w sekcji prawnej brokera i sprawdź na stronie internetowej regulatora, czy jest on rzeczywiście zarejestrowany.
 • Inne informacje: SJeśli znajdziesz tylko legendę, która mówi o kraju, w którym był zarejestrowany lub w którym działa, lub po prostu nie możesz znaleźć tych informacji, musisz uciekać. Dzieje się tak, ponieważ brak danych lub ich niejednoznaczność może być oznaką oszustwa.
UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Raje podatkowe dla oszustów brokerskich»

 1. Mateo odpowiedź

  Ta firma cię oszuka. Jeszcze nie dostałem zapłaty, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mateo, dziękuję za komentowanie rajów podatkowych dla brokerów oszustów. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.