Strony z wiadomościami finansowymi w języku angielskim📊💻

✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Uważne śledzenie wiadomości jest czymś, co wszyscy powinniśmy zrobić, ponieważ śledzenie wydarzeń lokalnych, krajowych i światowych jest bardzo ważne. W świecie finansów, pieniędzy i biznesu informacja jest podstawą wszystkiego. Tutaj opowiemy Ci o 7 stronach wiadomości finansowych w języku angielskim, które powinieneś znać.

Ponieważ wszyscy wiedzą, że większość informacji, trendów i wiedzy pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Europy lub Chin, ponieważ kraje te kontrolują większość rynku.

✨ Skąd mam wiedzieć, czy blog lub strona internetowa są godne zaufania?

Aby się tego dowiedzieć, pamiętaj o tych kwestiach:

 • Zaktualizowana treść: Pierwszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest data treści, Dzieje się tak, ponieważ najnowsze treści są znacznie bardziej niezawodne niż stare, nieaktualne lub stare treści.
 • Źródła: Korzystanie z zaufanych źródeł sprawia, że ​​treść jest z natury godna zaufania. Korzystanie z referencji, takich jak eksperci, uznane strony lub firmy, to najlepszy sposób na pokazanie, że witryna zawiera wiarygodne informacje. Innym sposobem wykorzystania źródeł jest cytowanie organizmów i danych.
 • Artykuł wstępny: Innym ważnym punktem, który należy wziąć pod uwagę, jest linia redakcyjna, ponieważ treść może często być stronnicza z powodu ideologii politycznych political. Dlatego bardzo ważne jest, aby wiedzieć, czy za publikowanymi informacjami kryją się podteksty polityczne, aby zagwarantować ich wiarygodność.
 • Firmy: Na koniec weź pod uwagę to, co kryje się za każdą stroną internetową lub każdym blogiem. Dzieje się tak, ponieważ wiele razy pojawiają się firmy, które popierają treści, co może wpływać na ich obiektywność lub jakość. Są zarówno firmy dobre, jak i zawodne.

stron

✨7 stron w języku angielskim na temat wiadomości finansowych do naśladowania w 2022 r.

 1. Biznes CNN

Bez wątpienia CNN jest jedną z najważniejszych stron pod względem wiadomości i informacji. Ta sieć informacyjna ma z kolei własny dział zajmujący się biznesem oraz zagadnieniami finansowymi i ekonomicznymi.

Jedną z wielkich zalet CNN Business jest to, że ma nie tylko stronę internetową z bogactwem informacji i doskonałymi dziennikarzami. Mamy również możliwość przeglądania innych rodzajów treści, takich jak filmy lub programy telewizyjne, a także opinie.

 1. Bloomberg

Uważany za medium finansowe par excellence, Bloomberg jest bez wątpienia jedną z najlepszych stron, na której można znaleźć wszystkie potrzebne wiadomości i informacje. Jako jedna z największych na świecie sieci dla biznesu, Bloomberg oferuje najlepsze nowości i wysokiej jakości informacje.

Tutaj możesz zapoznać się z wszelkiego rodzaju informacjami, od nowości po trendy i analizy przeprowadzone przez ekspertów, którymi dysponuje Bloomberg. To medium dodatkowo ma oddziały i sojusze we wszystkich częściach świata, więc jego zasięg informacyjny Jest praktycznie globalny, nie ogranicza się tylko do Stanów Zjednoczonych.

 1. MarketWatch x

MarketWatch, spółka zależna Dow Jones & Company, jest jedną z najwyżej ocenianych witryn internetowych poświęconych emisjom akcji.. Pozwala to tej platformie na dostęp do większej ilości informacji, a także na posiadanie pierwszorzędnych źródeł w dziedzinie biznesu, finansów i ekonomii.

Wśród opcji oferowanych przez tę witrynę znajduje się opcja dostępu do wiadomości biznesowych, analizy danych i innych informacji giełdowych. Kolejnym znakomitym narzędziem jest możliwość śledzenia cen akcji na głównych giełdach.

 1. The Wall Street Journal

Założony w Nowym Jorku ponad 100 lat temu The Wall Street Journal to bez wątpienia miejsce, do którego należy się udać, jeśli szukasz informacji najwyższej jakości. Główne tematy poruszane w tej gazecie obejmują giełdę i jej akcje, firmy, finanse publiczne, a nawet wiadomości i badania.

Zasięg The Wall Street Journal jest ogromny, sięga niemal całego świata. Większość czytelników tej gazety to eksperci, choć są też początkujący. Koszt czytania tego medium wynosi od 20 do 40 dolarów miesięcznie.

 1. Investopedia

Uważany za jeden z najstarszych serwisów finansowych w języku angielskim, Investopedia to świetna opcja informowania o biznesie i pieniądzach. Dowodem na to jest ponad 2.5 miliona aktywnych użytkowników każdego miesiąca.

Znajdziemy tutaj dużą ilość informacji finansowych takich jak analizy dotyczące stabilności finansów, a także dane o firmach oraz podstawowe wskaźniki finansowe. Co więcej, Zawiera szereg funkcji jako symulatorów, chociaż aby z nich korzystać, musisz się zarejestrować. Podkreśla również swoją sekcję akademii dla początkujących użytkowników lub tych, którzy chcą zdobyć więcej wiedzy.

strony

 1. To są pieniądze

Dla tych, którzy szukają niezawodnego medium, które jest crackiem, a także łatwego do odczytania i młodego, jest to opcja. This is The Money zawiera wszystkie informacje, których szukasz, w jednym miejscu z mnóstwem treści, takich jak artykuły i filmy.

Wśród oferowanych przez nich pozycji mamy informacje o walutach, spółkach, giełdach, giełdach, a nawet nieruchomościach, a także analizy i ekspertyzy. Oczywiście jedyną złą rzeczą jest to, że Ta strona internetowa koncentruje się wyłącznie na Wielkiej Brytanii.

 1. Barron's: Wiadomości finansowe i inwestycyjne

Należy do Dow Jones, jednego z największych domów maklerskich w Stanach Zjednoczonych i na świecie. Barrons to jedna z najważniejszych stron w dziedzinie gospodarki w USA, oferująca treści aktualizowane tydzień po tygodniu.

Chociaż koszt abonamentu wynosi 14 USD miesięcznie, to da Ci dostęp do jednej z głównych publikacji finansowych na Wall Street i w Stanach Zjednoczonych.. Oprócz dostępu do wszystkich blogów i informacji, będziesz mógł również przeczytać ich bardzo dokładne raporty finansowe i analizy.

UDZIAŁ!
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Strony z wiadomościami finansowymi w języku angielskim📊💻»

 1. Michelangelo odpowiedź

  Ta firma to mistyfikacja. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Miguel Ángel, dziękuję za komentowanie stron o wiadomościach finansowych w języku angielskim📊💻. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *