Opcje binarne: podstawowy przewodnik

Jeden z najpopularniejszych trendów w inwestycjach znajduje się w świecie opcji binarnych. I chodzi o to, że koncepcja tego typu operacji sprawia, że ​​bardzo łatwo je zainwestować, choć oczywiście istnieje również ryzyko.

Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ten poradnik, tutaj powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o opcjach binarnych. Dzięki temu będziesz mógł poznać wszystkie korzyści, jakie oferuje, a także punkty, które należy wziąć pod uwagę podczas inwestowania, a także strategie, które musisz zastosować, aby to zrobić.

▶ Czym są opcje binarne?

Chociaż wielu z nas może sklasyfikować opcje binarne jako rodzaj aktywów, w rzeczywistości tak nie jest. Opcje binarne nie są aktywami Nie są też instrumentem inwestycyjnym, takim jak waluty czy akcje.

Możemy raczej zdefiniować opcje binarne jako mechanizm, strategię lub styl inwestowania. Dzieje się tak, ponieważ opcje binarne Są sposobem na zainwestowanie naszych pieniędzy . Różnica polega na sposobie ich działania, co może sprawić, że pomylimy je z aktywami lub instrumentami.

opciones binarias

▶ Jak działają?

Mechanizm tego sposobu inwestowania jest bardzo prosty i opiera się na dwóch scenariuszach, niezależnie od tego, czy prognoza jest prawidłowa, czy nie . Dzieje się tak, ponieważ opcje binarne działają przy założeniu spekulacji, w którym będziesz musiał odgadnąć przyszłą cenę aktywów.

Zasadniczo są dwa skutki, stąd koncepcja binarna, że ​​cena aktywa rośnie lub spada, czyli jest wyższa lub niższa od wartości nominalnej w momencie uruchomienia zlecenia po upływie określonego czasu. Oprócz dwóch wyników, masz dwa scenariusze, trafiłeś lub przegapiłeś oszacowanie.

▶ Pojęcia, które powinieneś znać

Ważne jest, aby znać kilka słów za opcjami binarnymi. Na przykład termin Call odnosi się do złożenia zlecenia, w którym cena aktywa będzie wyższa, podczas gdy termin Put odnosi się do niższej ceny.

Czas zakupu odnosi się do czasu potrzebnego na dokonanie zakupu podczas gdy czas wygaśnięcia jest okres, w którym składnik aktywów osiągnie swoją końcową wartość (jak długo trwa realizacja zamówienia). Są to słowa, o których należy pamiętać, ponieważ ich użycie jest bardzo powszechne.

▶ Przykład operacji:

Załóżmy, że złożysz zlecenie Call, w którym cena składnika aktywów jest wyższa w ciągu 30 sekund (czas wygaśnięcia) i trafisz, wtedy wygrasz 100% wartości zlecenia, to znaczy, że jeśli było 10, wygrałeś 10 jeszcze. To samo dotyczy sytuacji, gdy zlecenie jest Put (obniża wartość) i je trafisz.

Z drugiej strony, jeśli złożysz zlecenie Put i zamiast obniżyć wartość, wzrośnie, a cena wzrośnie, stracisz całość swojego zlecenia. Jeśli włożysz 10, stracisz wszystkie 10.

▶ Rodzaje opcji 

Opcje binarne są bardzo szerokie, chociaż najbardziej podstawowe to opcje binarne Call i Put , te ewoluowały wraz z nowymi wariantami. Tutaj powiemy Ci, jakie są główne cechy najpopularniejszych rodzajów opcji binarnych.

 • Europejski: W tych opcjach opcje binarne są rozliczane dopiero po upływie terminu wygaśnięcia, nigdy wcześniej nie są rozliczane. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy warunek uzgodniony w operacji jest spełniony. Europejskie opcje binarne , wraz z podstawami, są najczęstsze na rynkach .
 • Amerykański: Z drugiej strony amerykańskie opcje binarne mają tę główną cechę, że pozwalają na ich odprawa przewidywane. Oznacza to, że możesz zlikwidować operację lub zamówienie przed upływem terminu, co ma swoje zalety. Oczywiście uzgodnione warunki muszą być spełnione.
 • Jeden dotyk / dotyk: Ten rodzaj opcji binarnych działa jak opcje podstawowe Call i Put. Główna różnica polega na tym, że tutaj inwestor określa dokładną kwotę przyszłej ceny , w górę lub w dół. Tutaj nie mamy okresu wygaśnięcia, ponieważ jak tylko aktywo osiągnie ustaloną wartość zamówienie jest realizowane.
 • Range, Tunel lub Rangebet: Można powiedzieć, że ten rodzaj opcji binarnych jest mieszanką opcji europejskiej i One Touch. Tutaj inwestor ustala zarówno minimalny, jak i maksymalny zakres i jeśli operacja zakończy się w tym zakresie, inwestor odniesie zysk.
 • 60 sekund: Zasadniczo tego typu opcje binarne są rodzajem Call and Put, tylko czas doświadczenia jest znacznie krótszy. Tutaj operacje przeprowadzane są w ciągu 60 sekund . To coraz bardziej powszechny rodzaj opcji binarnych.
 • Podwójny jeden dotyk: W typie amerykańskim znajdziemy podwójne opcje binarne One Touch, które działają podobnie do prostego One Touch. Główną różnicą jest to, że tutaj ustawiane są podwójne limity, to znaczy dwa limity w górę lub dwa w dół, zamiast tylko jednego.
 • Nie dotykać: W przeciwieństwie do poprzednich opcji, w których Twoja opcja musi osiągnąć ustalony limit, tutaj operacja jest odwrotna . Oznacza to, że ustalasz limit i jeśli operacja osiągnie go w określonym czasie, tracisz inwestycję.

ontologia

▶ Zalety inwestowania w opcje finansowe

Inwestowanie w opcje binarne ma wiele zalet, jedną z najważniejszych jest zwinność i szybkość, z jaką te inwestycje są dokonywane. Możesz dokonywać dobrych inwestycji bez konieczności używania dużych ilości pieniędzy, ponieważ istnieją opcje dla małych budżetów.

Rentowność jest ogromna, ponieważ istnieją opcje binarne, które oferują średnio ponad 80% zysku, tak, ryzyko strat jest również bardzo wysokie. Prowizje są zazwyczaj niskie, a tego typu platformy są bardzo powszechne. Ponadto, możesz wykonywać operacje binarne z telefonu komórkowego, komputera lub tabletu.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Opcje binarne: podstawowy przewodnik»

 1. kevin odpowiedź

  Jakiego brokera polecasz dla binarnych?

 2. Camil odpowiedź

  Znasz godnego zaufania robota binarnego, dziękuję

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.