Ontologia: wszystko, co musisz wiedzieć

Jeśli w kryptowalutach takich jak Ontology jest coś, co pozostanie, to nie jest to tylko koncepcja wirtualnych pieniędzy bez konwencjonalnej kopii zapasowej aktywów. To także blockchainy, czyli technologia o nazwie Blockchain, która stwarza obiecującą przyszłość.

Idąc tą linią, możemy znaleźć różne firmy, które postawiły sobie za cel oferowanie usług rozwoju Blockchain wykraczających poza prostą kryptowalutę. Dlatego znaleźliśmy Ontology, platformę, która ma zalety i wady, które warto ocenić. Dlatego poniżej opowiemy o tej platformie.

➡Co to jest ontologia?✨

Możemy zdefiniować Ontologię jako platformę współpracy skupioną na wysokiej wydajności. Jego głównym celem jest umożliwienie firmom łatwego wdrażania rozwiązań opartych na Blockchain. W ten sposób możliwe jest stworzenie łańcucha bloków zarówno publicznych, jak i prywatnych, co pozwala na operowanie na Blockchain, ale zachowuje poufność informacji.

Oprócz tego, że jest platformą, która umożliwia tworzenie Blockchain dla firm, zawsze zachowuje kontrolę nad ich danymi. Ontology posiada również własną kryptowalutę skoncentrowaną na działaniu na tym rynku, nazywa się Ontology Coin.

Głównym celem jest zaoferowanie użytkownikom, firmom możliwości stworzenia własnego łańcucha bloków powiązanych z głównym Ontology Blockchain. Pozwala to na utrzymanie spersonalizowanego zestawu reguł, a także zarządzanie tym samym łańcuchem, wykorzystując zalety bloku głównego.

Ontologia ma podobieństwa z różnymi kryptowalutami na rynku, takimi jak NEO czy Onchain, ponieważ wszystkie te monety zostały wprowadzone na ten sam rynek azjatycki. Podobnie Ontology ma wśród swoich twórców postaci, które również brały udział w narodzinach NEO, co czyni je podobnymi.

ontologia

➡Różnice ontologii w porównaniu z innymi wirtualnymi walutami✨

 • Dający się przystosować: Dla wielu jedną z głównych zalet ontologii jest fakt, że jest to platforma bardzo elastyczna. Tak to jest, możemy dostosować blockchain i wszystkie jego rozwiązania do każdego biznesu.
 • Algorytm: Jednym ze sposobów rozwiązania problemów skalowalności, wydajności i stabilności w tej kryptowalucie jest zastosowanie nowego algorytmu. I to właśnie obsługa algorytmu konsensusu VBFT pozwala na znacznie wydajniejsze i stabilniejsze działanie łańcucha bloków.
 • Kurs transakcyjny: W porównaniu na przykład z Bitcoinem, Ontology oferuje ogromną przewagę szybkości transakcji. Bitcoin ma TPS 7, Stellar osiąga 100 TPS, podczas gdy Ontologia przekracza 5000 TPS. Oznacza to, że szybkość i szybkość transakcji jest znacznie wyższa, co usprawnia jego działanie.
 • Model z dwoma tokenami: Aby nagrodzić użytkownika, Ontology zawiera system Dual Token. W ten sposób, jeśli posiadasz kryptowaluty Ontology (ONT Token), stajesz się również właścicielem ONG Coins, gazu tej platformy. Jak widać, jego działanie jest bardzo podobne do NEO.
 • Symbioza z NEO: Zarówno NEO, jak i Ontology mają wiele podobieństw, w tym sposób współpracy obu sieci i Blockchain. Posiadanie wsparcia i wsparcia NEO, Ontologia zyskuje znacznie większą pewność, wiedząc, że współpracujesz z jednym z najszybciej rozwijających się systemów.
 • Użytkownicy: Na koniec powinieneś wiedzieć, że chociaż obie platformy koncentrują się na wyszukiwaniu użytkowników, Bitcoin pozostaje na indywidualnym użytkowniku, podczas gdy Ontology koncentruje się na firmach. Ma to na celu tworzenie coraz lepszych rozwiązań Blockchain.

 

➡Technologia za✨

Chociaż Ontology działa poprzez koncepcję Blockchain, działa w inny sposób niż to, co znajdujemy w innych kryptowalutach. To dlatego, że tutaj Celem jest nie tylko obsługa Tokena, ale także tworzenie nowych blockchainów zaprojektowanych do obsługi przez firmy i połączonych z głównym łańcuchem.

W tym celu wykorzystywana jest technologia danych zdeponowanych w łańcuchu, która jest zdecentralizowana. Dzięki temu proces jest znacznie prostszy i bardziej wydajny, tworząc pomosty między głównym Blockchainem a tymi stworzonymi dla firm bez korzystania z usług stron trzecich.

Działanie tych blockchainów koncentruje się zarówno na wykorzystaniu łańcucha publicznego, głównego Ontology Blockchain, jak i łańcuchów prywatnych. Pozwala to firmom mieć większy nadzór nad swoimi danymi i informacjami. Tym różnią się od innych walut, ponieważ działają prywatnie.

Na koniec warto wspomnieć, że zastosowano tutaj unikalny algorytm, który łączy najlepsze z innych algorytmów. Zgadza się, działa algorytm konsensusu VBFT, który łączy elementy algorytmów PoS, BFT i VRF w jednej technologii.

Ontologia

➡Górnictwo✨

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to Ontologia nie jest walutą, którą można wydobywać, ponieważ Token jest kontrolowany przez tę samą platformę. Dzieje się tak, ponieważ deweloper stara się kontrolować działanie i wartość tej monety, gwarantując w ten sposób, że nie będzie ona cierpieć z powodu zmienności.

Chociaż powinieneś również wiedzieć, po drugie, że możliwe jest wygenerowanie małego zwrotu dzięki przechowywaniu monet w swoim Portfelu. Chociaż wydajność nie jest generowana w ONT, ale w organizacjach pozarządowych, gazie tego ekosystemu, wydajność może być atrakcyjna w zależności od liczby przechowywanych monet.

➡Jak mogę zdobyć monety?

Ponieważ wirtualnych walut Ontology nie można wydobywać, możemy je znaleźć poprzez zakup. W tym celu możesz udać się do jednej z najważniejszych giełd lub giełd na świecie, ponieważ ta wirtualna moneta jest dość popularna na rynku.

Weź pod uwagę, że waluta Ontology nie może być wymieniona na pieniądze fiducjarne, więc może być używana tylko jako wymiana z innymi kryptowalutami. Ze względu na łatwość obsługi tych walut, a także możliwość tworzenia rozwiązań Blockchain, Ontology może być dobrym rozwiązaniem.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Ontologia: wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Gregorio odpowiedź

  Ta firma nie pozwoli Ci się wycofać. Jeszcze nie dostałem zapłaty, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Gregorio, dziękuję za komentarz na temat Ontologii: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.