Wiadomości finansowe w języku hiszpańskim: 2023📊

Bycie poinformowanym jest bardzo ważne, ponieważ wiedza o trendach i wyróżniających się nowościach z dnia na dzień nie tylko pozwoli Ci wiedzieć, co się dzieje, ale także da Ci narzędzia do podejmowania decyzji. Chociaż dotyczy to każdej dziedziny, w finansach i biznesie zyskuje na znaczeniu.

Znalezienie właściwych informacji może być często trudne, zwłaszcza że większość wiadomości pochodzi z krajów anglojęzycznych, takich jak Stany Zjednoczone. Dlatego tutaj opowiemy więcej o 7 stronach wiadomości finansowych w języku hiszpańskim.

▶ Finanse Yahoo

Chociaż jako wyszukiwarka straciła na popularności, jako strona internetowa poświęcona finansom Yahoo nadal jest jednym z królów. I czy to? Jego platforma skupiająca się na tematach związanych z pieniędzmi, takich jak wiadomości i raporty, jest doskonałym narzędziem dla ekspertów w tej dziedzinie.

Od 1994 roku Yahoo Finance jest jednym z najbardziej popularnych i zaufanych mediów finansowych.. Dodatkowo posiada wersję premium, która daje dostęp do grafiki i informacji na ponad 100 wskaźnikach, co poprawia dostęp i jakość informacji.

aktualności

▶ Rankia

Dla tych, którzy szukają niezawodnej, wysokiej jakości strony internetowej, która jest crackiem, Rankia jest bez wątpienia jedną z najlepszych opcji. Tutaj możemy znaleźć wiele informacji ze szczególnym uwzględnieniem rynku hiszpańskojęzycznego zarówno w Europie (Hiszpania), jak iw Ameryce Łacińskiej i Stanach Zjednoczonych.

Wielu użytkowników uważa Rankię za bez wątpienia źródło informacji finansowych, ponieważ tutaj znajdziesz dużą ilość danych, wiadomości, trendów i nie tylko. Możesz dowiedzieć się wszystkiego, czego chcesz o Forex, o przyszłych rynkach i wielu, wielu innych danych.

▶ Inwestowanie

Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo i zaufanie medium, najlepszym rozwiązaniem jest inwestowanie. Tutaj znajdziesz bardzo niezawodną stronę internetową z dużą ilością danych i łatwymi do przeczytania artykułami, a co najważniejsze, w całości w języku hiszpańskim. Wśród najczęściej używanych tematów znajdują się wiadomości giełdowe, wykresy, kontrakty terminowe, waluty, indeksy, kryptowaluty, a nawet notatki w czasie rzeczywistym.

W przeciwieństwie do Blomberga i Reutersa, Inwestowanie narodziło się w celu oferowania użytkownikom informacji premium za darmo, skierowanych do początkujących inwestorów zamiast do inwestorów profesjonalnych.

▶ Dziennik finansowy

Założona w Chile w 1988 roku platforma obejmuje wiadomości głównie z Chile i Ameryki Łacińskiej. Oprócz pokazania tych notatek na temat finansów regionalnych, zawiera również sekcję międzynarodową. W ten sposób możesz mieć większy dostęp do danych i informacji finansowych.

Znajdziemy tu sporą ilość darmowych i łatwo dostępnych informacji finansowych z notatkami i trendami. Mamy też inną opcję, premię, która pozwoli Ci uzyskać dostęp do informacji i zasobów o znacznie większej wartości. Cena subskrypcji jest prawdopodobnie przystępna i dobrze uzasadniona.

▶ Finansista

Ta gazeta skupiająca się na świecie pieniędzy i finansów jest bez wątpienia jednym z najlepszych hiszpańskojęzycznych mediów poświęconych finansom. Z siedzibą w Meksyku i dzięki sojuszom takim jak Bloomberg i New York Times, El Financiero ma wszystkie potrzebne informacje, a także pokazuje wiadomości, raporty biznesowe, a nawet artykuły z opiniami.

Duża ilość informacji i wiele aktualności, które oferuje, a także jego prosty i zrozumiały projekt, zapewnią Ci wszystkie potrzebne dane.  Jakby tego było mało, dostęp do tej gazety jest bezpłatny.

▶ Kraj finansowy

Najbardziej poczytna gazeta w Hiszpanii, El País, ma również własny dział poświęcony finansom, biznesowi i gospodarce.. Wiadomości napisane tutaj mają być bardzo łatwe do zrozumienia, a także być medium w języku hiszpańskim, nie ma błędów w tłumaczeniu.

Tutaj mamy bardzo szeroki zasięg, który obejmuje wiadomości krajowe, a także wiadomości międzynarodowe. Weź pod uwagę, że spora część artykułów to opinie, oprócz tych ostatnio El País zaczął wdrażać zasady pobierania opłat za niektóre rodzaje treści.

▶ Europapress

Ta prywatna agencja informacyjna, założona w 1939 roku, ma na celu przekazywanie obiektywnych informacji, bez jakiegokolwiek politycznego zabarwienia czy opinii.. Zakres tej agencji informacyjnej jest nie tylko lokalny, jak Hiszpania, ale posiada również informacje o rynku europejskim i rynku światowym.

Jedną z wielkich zalet Europapress jest to, że zatrudnia ponad 500 profesjonalistów, którzy koncentrują się na pisaniu artykułów o bardzo wysokiej jakości quality. Ponadto na tej stronie znajdują się różne wiadomości, które z kolei są podzielone na różne regiony geograficzne.

▶ Jak sprawdzić, czy medium jest niezawodne?

To jedno z najczęściej zadawanych pytań wśród czytelników kochających finanse Jak znaleźć wiarygodną witrynę z wiadomościami? Cóż, tutaj przedstawimy 3 wspólne elementy, z którymi spotykają się najbardziej niezawodne media.

 • Zaktualizowana treść: Jeśli spojrzysz na daty jego ostatniej publikacji, a jest to rok 2014, to medium nie jest aktualizowane, więc traci na znaczeniu i pewności. Medium, które publikuje zaktualizowane treści, nie pozwalając na upływ długiego czasu między postem a postem, odzwierciedla troskę o generowanie wartościowych treści.
 • Cytuj źródła: Korzystanie ze źródeł, które są godne zaufania i odpowiednie, to kolejny sposób, w jaki witryna z wiadomościami może wykazać, że jest godna zaufania. Tutaj możemy znaleźć różnego rodzaju cytaty, np. odnoszące się do innego medium, firmy lub eksperta. Możesz nawet śledzić te cytaty, aby dostać się do głębszych treści.
 • Za wiadomościami: Na koniec powinieneś wiedzieć, że osoba, autor, firma lub medium stojące za wiadomością może mieć wpływ na jej jakość. Jeśli czytasz medium z firmy, o której wiadomo, że jest zawodna, to medium traci wiarygodność.

aktualności

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Wiadomości finansowe w języku hiszpańskim: 2023📊»

 1. Valentino odpowiedź

  Ta firma cię oszuka. Zapewniam, że nie pozwolili mi się wycofać, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Valentino, dziękuję za komentowanie wiadomości finansowych w języku hiszpańskim: 2022📊. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.