NEM: Wszystko, co musisz wiedzieć

Kryptowaluty okazują się nie tylko dość innowacyjnym sposobem na wykorzystanie pieniędzy, dokonywanie inwestycji czy płacenie za zakup. Te cyfrowe waluty, takie jak NEM, mają również tę cechę, że mogą być używane jako potężne narzędzie do opracowywania projektów, a nawet do szpiegostwa.

Zgadza się, mówi się, że NEM jest tak potężny i tak doskonale zaprojektowany, że gdyby rząd chciał, mógłby użyć go jako narzędzia szpiegowskiego. Tutaj powiemy Ci, co kryje się za tak zwanym „śpiącym gigantem kryptowalut” i dlaczego powinieneś go ponownie zobaczyć.

✨Co to jest NEM?

Znana jako kryptowaluta społecznościowa, NEM to akronim od New Economy Movement lub ruchu nowej gospodarki. NEM to w rzeczywistości wirtualna platforma płatnicza, która działa poprzez system P2P który działa z kryptowalutą o nazwie XEM.

Blockchain jest podstawą tej kryptowaluty, chociaż tutaj możemy stwierdzić, że został przeniesiony na wyższy poziom. Mówi się, że NEM to przyszłość, ponieważ jego twórcy stworzyli system, który umożliwia dodawanie ulepszeń lub funkcji do głównego łańcucha bloków poprzez jego aktualizację i ulepszanie.

Niektóre z cech, które możemy znaleźć w NEM, to wykorzystanie systemu uprawy Harvesting lub Coins do produkcji tego samego, który zastępuje wydobycie.. Dołączony jest również nowy algorytm o nazwie POL lub Proof of Importance, który koncentruje się na ulepszaniu transakcji.

Podstawą tego projektu opracowanego w Singapurze jest rozwidlenie platformy open source o nazwie NXT. Jego głównym celem jest stworzenie kryptowaluty przyszłości z ulepszeniami, które pozwolą na bardziej wydajne, bezpieczne, partycypacyjne i uczciwe działanie.

NEM

✨Przewaga między NEM a innymi kryptowalutami✨

 • Algorytm: Pierwszą różnicą, jaką znajdujemy między NEM a innymi kryptowalutami, jest algorytm, którego używa. Dzięki zastosowaniu algorytmu PoI (Proof of Importance) możliwe jest nadanie większej wagi kwocie zainwestowanej w platformę.
 • Nagrody: Podobnie, użycie algorytmu PoI pozwala na nagradzanie użytkowników w zależności od ilości zainwestowanych pieniędzy i wirtualnych walut przechowywanych w ich portfelu. W ten sposób nagrody są przyznawane za prowizje generowane przez transakcje i bloki, co jest korzyścią dla użytkownika.
 • Bardziej dostępne: Inną zaletą tej kryptowaluty jest to, że włączenie PoI sprawia, że ​​kopanie i ogólnie transakcje są znacznie bardziej dostępne. Dzieje się tak, ponieważ możliwe jest przełamanie bloku w łańcuchu przy małej ilości energii i znacznie mniejszej liczbie transakcji.
 • Zaminowany: Mining w NEM jest inny, ponieważ platforma ta faworyzuje częstotliwość korzystania z platformy, która w zależności od typu sprzętu lub jego mocy używanej w górnictwie. W ten sposób każdy, kto ma procesor graficzny lub aplikację MinerGate do inteligentnego kopania, może wykonywać kopanie NEM.
 • Społeczność: W porównaniu do Bitcoina, na przykład, NEM to coś więcej niż kryptowaluta, ponieważ tworzy społeczność odpowiedzialną za zarządzanie procesami, a także korzystanie z zalet platformy. W ten sposób powstaje środowisko skoncentrowane na wykorzystaniu blockchaina i jego korzyści.
 • Inteligentne zasoby: Wreszcie, Możemy znaleźć ekskluzywną funkcję znaną jako inteligentne zasoby lub inteligentne zasoby. Funkcja ta pozwala na umieszczanie wartościowych dokumentów, takich jak patenty czy tytuły majątkowe, którym przypisano wartość np. w monetach NEM, aby później sprzedać je po lepszych cenach.

✨Sekret za

Jak już Cię cytujemy, NEM działa na własnej technologii Blockchain, która odpowiada za optymalizację jego działania. W tym celu NEM zawiera funkcję, która umożliwia dołączanie aktualizacji lub funkcji bezpośrednio do łańcucha bloków, pomagając w ten sposób rozwiązywać różnego rodzaju problemy.

Kolejną cechą technologiczną, która sprawia, że ​​NEM świeci, jest zastosowanie innego, nowszego, wydajniejszego i bardziej dostępnego algorytmu PoI, który umożliwia znacznie łatwiejsze wykonywanie inteligentnych kontraktów. Ponadto umożliwia uruchomienie inteligentnych zasobów lub inteligentnych zasobów.

Powinieneś także wiedzieć, że NEM składa się z dwóch komponentów, pierwszy to komponent „NEM Community Client” (NCC). Z drugiej strony, drugi składnik to typ serwera, serwer „NEM Infrastructure Server” (NIS). Pozwala to na pełną decentralizację kryptowaluty, dzięki czemu jej działanie jest bardziej wydajne.

Główną cechą, jaką możemy znaleźć w korzystaniu z algorytmu PoI, jest to, że pomaga to deflacji nie wpływać na walutę, a także zmniejsza wahania cen. Głównym celem tego systemu technologicznego jest zwiększenie wydajności transakcji.

✨Górnictwo✨

Proces wydobycia jest zupełnie inny w NEM, ponieważ tutaj zamiast bloków wydobywczych, są one umieszczane w celu generowania monet. Dlatego musisz zacząć od zainwestowania 10 XNUMX monet NEM, które są przechowywane w Twoim portfelu Nano.

Po pewnym czasie monety stają się blokami, które odpowiadają za generowanie prowizji za każdą dokonaną transakcję. Oznacza to, że zamiast wydobywać bloki, musisz je stopniowo zasiać, generować prowizje, które pomogą Ci zarobić znacznie więcej monet.

NEM

✨Jak to kupić?✨

Istnieje tylko jedna opcja uzyskania NEM, ponieważ proces zbioru wymaga posiadania już NEM na swoim koncie. Dlatego jedyną opcją jest zakup tych kryptowalut, co jest stosunkowo korzystne, ponieważ proces jest łatwy.

Chociaż monety te nie są zbyt popularne w europejskich kantorach, możemy je znaleźć w wielu azjatyckich kantorach. Podobnie istnieją opcje na niektórych zachodnich giełdach, ponieważ technologia stojąca za NEM sprawia, że ​​jest on bardziej odpowiedni na rynku.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «NEM: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Niedziela odpowiedź

  Ta firma nie jest godna zaufania. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Domenica, dziękuję za komentowanie NEM: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.