LoopRing: wszystko, co musisz wiedzieć


Broker Bux

Pojawienie się na rynku kryptowalut, takich jak LoopRing, było prawdziwą rewolucją w sposobie widzenia, generowania, zarządzania i wykorzystywania pieniędzy. I to właśnie w oparciu o innowacyjną technologię o nazwie Blockchain te waluty wspierane przez blockchain przeżyły gwałtowny boom.

Wraz z pojawieniem się nowych kryptowalut możemy również spotkać się z pojawieniem się nowych platform nastawionych na ich wykorzystanie i zarządzanie. Jednym z najbardziej wyróżniających się, zarówno pod względem praktyczności, jak i wszechstronności, jaką oferuje, jest LoopRing. Dlatego tutaj porozmawiamy o tej platformie, którą bez wątpienia powinieneś znać.

✨Co to jest LoopRing?✨✨

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o posiadaniu wszystkich walut na tej samej platformie poprzez rodzaj metawyszukiwarki, która łączy wszystkie giełdy, powinieneś wiedzieć, że to już jest rzeczywistość. Zgadza się, wszystko dzięki LoopRing.

Możemy to powiedzieć LoopRing to platforma, która odpowiada za zgrupowanie w jednym miejscu wszystkich najważniejszych giełd lub giełd na rynku. Oznacza to, że użytkownik może uzyskać dostęp do różnych walut z platformy, która najbardziej mu odpowiada lub jest dla niego wygodna.

Sposób działania tej kryptowaluty polega na uruchomieniu łańcucha bloków lub Blockchain. Ten łańcuch pochodzi od tego używanego przez Ethereum, chociaż LoopRing nie działa jako kryptowaluta ani giełda jako taka. Jest to raczej rodzaj komparatora lub metawyszukiwarki opartej na protokole open source.

Chociaż na razie ta platforma ogranicza się tylko do tokena ERC20, możemy stwierdzić, że mają plan rozwiązania tego punktu. Zasadniczo planowane jest stworzenie systemu integrującego protokół LoopRing z giełdami na rynku, aby mogły uczestniczyć w tej platformie.

Pętla

✨Zalety✨

 • Niższe ceny: Dzięki integracji wszystkich kryptowalut i giełd w tym samym środowisku oczekuje się, że ich koszty będą niższe. Pomyśl o platformach, takich jak wyszukiwarki lotów i hoteli, to w zasadzie podobna zasada.
 • Łatwiejsza integracja: Dzięki stworzeniu specjalnego protokołu, który został zaprojektowany w technologii Blockchain, integracja jest znacznie łatwiejsza. W ten sposób giełdy będą mogły skuteczniej zintegrować protokół Loopchain ze swoimi giełdami.
 • Wzrost płynności: Kolejną wielką zaletą korzystania z LoopRing jest to, że pozwala szybko zwiększyć płynność rynku.. Dzieje się tak, ponieważ protokół umożliwi dostęp do ksiąg zleceń reszty giełdy, co jest niezbędne do otwarcia oferty kryptowalut na rynek.
 • Szybkie zakupy: Para muchos, Główną zaletą LoopRing jest to, że pozwoli Ci kupić tyle monet ile chcesz, na różnych giełdach bez konieczności dokonywania wielu transakcji. Będziesz musiał mieć swoje monety tylko w jednym Portfelu i to wszystko, dzięki czemu możesz działać bez konieczności wymiany monet z jednego Portfela na inny.

✨Różnice między LoopRingiem a Bitcoinem✨

 1. Redukcja awarii: W porównaniu do Bitcoina, LoopRing zawiera protokół, który eliminuje tzw. pojedynczy punkt awarii. Oznacza to, że wadliwa sekcja Sprzętu lub Oprogramowania nie może spowodować ogólnej awarii systemu.
 2. bezpieczeństwo: Brak konieczności pozostawiania kryptowalut w portfelu użytkownika gwarantuje znacznie bezpieczniejszą transakcję. Nie musisz się martwić, że Twoje informacje wyciekną między Exchange a stronami trzecimi, ponieważ cała transakcja jest zarządzana w tym samym miejscu lub na tej samej platformie.
 3. Nowe rozwiązania: Kolejną różnicą jest to, że w porównaniu z Bitcoinem, który ma zamknięty blockchain, który prawie nie otrzymuje żadnych zmian, LoopRing stale zawiera nowe aktualizacje. W ten sposób możliwe będzie stworzenie zdecentralizowanej platformy, która dostosuje się do nowej Giełdy i nowych wirtualnych walut.
 4. Ułatwia wydobycie: Na koniec powinieneś wiedzieć, że dzięki środowisku stworzonemu przez LoopRing poprzez jego Blockchain oraz ulepszeniu algorytmów i protokołów, platforma ta zachęca do kopania. W ten sposób nie tylko ułatwia ci wymianę kryptowalut, ale także ułatwia ich wyszukiwanie poprzez kopanie.

✨Technologia za✨

Pracować, LoopRing jest oparty na blockchainie Ethereum który jest znany ze swojej szybkości, zdolności transakcyjnych i solidności. Podobnie, platforma ta wykonuje token ERC20 w ramach własnego protokołu, który służy jako podstawa dla własnej waluty LRC.

Jedną z najważniejszych części LoopRing jest możliwość uruchamiania inteligentnych kontraktów. Charakteryzują się one tym, że są samowykonalne, co ułatwia ich wykonanie bez interwencji osób trzecich. W ten sposób rozwiązywane są problemy ze zgodnością, a także problemy związane z bezpieczeństwem i prywatnością.

Kolejną fundamentalną rolę w działaniu LoopRing znajduje się w jego protokole o tej samej nazwie, który działa w ramach algorytmu pierścieniowego. I właśnie w ramach tego algorytmu użytkownicy i górnicy mogą przeprowadzać transakcje na wielu platformach, kantorach lub wielu walutach.

Ponadto powinieneś wiedzieć, że Token LRC służy na dwa sposoby, po pierwsze, są przyznawane jako nagroda dla górników. Wykorzystywane są również jako prowizja przy przeprowadzaniu transakcji lub operacji. Oczekuje się, że w przyszłości LoopRing jako kryptowaluta będzie miał znacznie bardziej komercyjne zastosowanie.

zapętlenie

✨Górnictwo✨

Na koniec powinieneś wiedzieć, że można wydobywać monety LRC dzięki projektowi protokołu i algorytmu Ring. Tak zwani Ring-Minerzy odpowiadają za znalezienie najlepszych cen za transakcję, działając jako rodzaj meta-poszukiwanego użytkownika pająka, który jest odpowiedzialny za pomoc w dokonaniu transakcji w najlepszej cenie.

W zamian Ring Miners otrzymują prowizję w postaci LoopRing, która jest wcześniej uzgodniona i może być zarówno stała, jak i dzielona. Ogólnie rzecz biorąc, prowizja ta pochodzi z marży cenowej, jaką daje znalezienie kryptowalut po niższych kosztach.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «LoopRing: wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Wiktoria odpowiedź

  Ta firma nie płaci. Mój mąż został oszukany, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Victoria, dziękuję za komentarz na LoopRing: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.