Lisk: Wszystko, co musisz wiedzieć

Rozwój kryptowalut, takich jak Lisk, wcale nie jest zaskoczeniem, ponieważ coraz więcej firm i deweloperów przygląda się temu biznesowi. I wydaje się, że boom na waluty cyfrowe ma miejsce właśnie teraz, wraz z ulepszaniem technologii, która za nimi stoi.

Dlatego niezbędne staje się przeanalizowanie, jakie są główne waluty na rynku, aby wiedzieć, jak podejmować decyzje inwestycyjne i być przygotowanym na przyszłość. Tutaj porozmawiamy o Lisku, kryptowalucie, która jest tak obiecująca, że ​​dołączył do niej Microsoft.

▶ Co to jest Lisk?

Jak już was przewidywaliśmy, Lisk to kryptowaluta, która nie tylko wyróżnia się swoim tokenem, ale jest całą platformą skupioną na tworzeniu rozwiązań Blockchain. Jego głównym celem jest rynek biznesowy, który posiada własny blockchain o nazwie Mainchain wraz ze swoim tokenem LSK.

Główną cechą, jaką możemy znaleźć, jest to, że środowisko to pozwala nam rozwijać, tworzyć i zarządzać własnymi zdecentralizowanymi aplikacjami za pomocą Blockchain za pomocą języka Java Script. W tym celu tworzony jest łańcuch boczny lub łańcuch boczny, który jest dołączony do głównego łańcucha bloków.

Dzięki temu złożoność tworzenia aplikacji jest znacznie mniejsza, ponieważ pozwala to na tworzenie aplikacji nie całkowicie od zera, ale z fundamentem. Ułatwia to tworzenie aplikacji i programów, a także obniża koszty.

Dzięki temu systemowi łańcuchów bocznych można tworzyć nieograniczoną liczbę łańcuchów bocznych bez wpływu na solidność głównego łańcucha bloków. To wielka zaleta, ponieważ zapewnia korzyści płynące z blockchain jako zabezpieczenia podczas tworzenia niestandardowych platform, nawet z możliwością posiadania własnego Tokena.

Każda z monet LSK po wykonaniu generuje łańcuch boczny, który jest kopią głównego łańcucha bloków. W przypadku awarii lub włamania łańcuchy boczne przechowują dane kryptowalut, a także te same monety, bezpiecznie w głównym łańcuchu.

Mówi się, że ta wirtualna waluta wzbudziła wiele oczekiwań, ponieważ możliwość tworzenia sidechainów ułatwia tworzenie nowych aplikacji opartych na Blockchain. Ponadto taki poziom oczekiwań był taki, że Microsoft zdecydował się dodać tę kryptowalutę do swojego programu Azure.

Lizać

▶ Różnice między Bitcoinem a Liskiem

 1. Więcej niż środek płatniczy: Wiele osób może pomyśleć, że Lisk jest jak Bitcoin, wirtualny środek płatniczy. W rzeczywistości tak nie jest, ponieważ Lisk koncentruje się na tworzeniu środowiska, które pomaga w łatwym rozwijaniu technologii Blockchain i tokenów.
 2. JavaScript: Kolejną cechą odróżniającą Lisk od innych kryptowalut jest fakt, że jego językiem programowania jest JavaScript. Ten język jest jednym z najbardziej dostępnych i prostych na świecie, co ułatwia środowisko programistyczne.
 3. Akademia Liska: Niewiele firm stara się pozytywnie wpływać na swoją społeczność. W przypadku Liska możemy stwierdzić, że to promuje utworzenie akademii, która stara się szkolić przedsiębiorców w obszarze Blockchain, aby pomóc w rozwoju tej technologii.
 4. Nie ma górnictwa: Ponieważ maksymalna ilość Liska została wypuszczona na rynek, 100 milionów monet, nie ma możliwości wydobycia tych monet. Kwota ta została uwolniona podczas procesu sprzedaży publicznej, znanego jako ICO.
 5. Ograniczona ilość monet: W porównaniu z innymi walutami cyfrowymi, które mają wiele monet, które mogą nie być nieograniczone, ale mają znacznie większą objętość. Lisk ma swoją liczbę ograniczoną do 100 milionów LSK, co pozwala mu skutecznie kontrolować inflację i zmienność.
 6. bezpieczeństwo: Na koniec powinieneś wiedzieć, że posiadanie łańcuchów bocznych lub łańcuchów bocznych zapewnia znacznie większe bezpieczeństwo podczas pracy z Blockchain. Dzieje się tak, ponieważ naruszenie łańcucha bocznego może odizolować atak, zapobiegając w ten sposób jego wpływowi na łańcuch centralny.

▶ Technologia za 

Większość kryptowalut utrzymuje scentralizowane operacje i informacje o transakcjach, to znaczy skupiają się tylko na Blockchain. Zamiast, Lisk działa poprzez Mainchain lub główny łańcuch, który jest połączony z łańcuchami bocznymi znanymi jako sidechains, które działają niezależnie, ale są ze sobą połączone.

Główny problem z Blockchain polega na tym, że skalowalność jest ograniczona, a zdolność przetwarzania transakcji nie jest zbyt duża. Używając łańcuchów bocznych można rozwiązać ten problem, ponieważ łańcuchy boczne działają jak zdecentralizowane aplikacje, zwalniając obciążenie głównego łańcucha.

Łańcuchy boczne są odpowiedzialne za niezależne przetwarzanie transakcji, chociaż są połączone z głównym łańcuchem Mainchain, przekazując w ten sposób informacje. Aby przyspieszyć proces, Lisk zawiera Lightning Network, ekskluzywną technologię, która pozwala na zwiększenie szybkości transakcji i ich walidacji.

Aby zabezpieczyć transakcje i proces walidacji, Lisk zawiera słynny algorytm koncesji DPoS. Liczba delegatów, jakie możemy znaleźć, wynosi 101, co można powiedzieć, że nie jest ani bardzo duża, ani bardzo mała. Dzięki temu w przypadku awarii zmniejsza się ryzyko uszkodzenia Mainchaina.

LISK

▶ Jak mogę zdobyć monety?

Ponieważ nie ma opcji kopania Lisk, możemy znaleźć tylko jedną dostępną opcję posiadania Token LSK. Ta opcja polega na kupowaniu wirtualnych walut, za to mamy tę zaletę, że Lisk jest bardzo popularną wirtualną walutą.

Dlatego możemy go znaleźć w różnych giełdach o dużym prestiżu na rynku. Ponadto możemy je znaleźć w bardzo popularnych parach, takich jak Bitcoin lub Ethereum, w ten sam sposób, w jaki możemy je znaleźć w parach w konwencjonalnych walutach, takich jak dolary i euro, by wymienić przykłady.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Lisk: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Ana Maria odpowiedź

  Ta firma cię oszuka. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ana María, dziękuję za komentarz na temat Lisk: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.