Książki handlowe, które każdy początkujący powinien przeczytać📘📊


Broker Bux

Mówią, że są 3 rzeczy, które wszyscy musimy mieć, aby stać się ekspertami w świecie Tradingu i książek handlowych: Cierpliwość, umiejętności i wiedza. Chociaż pierwsze dwa składniki są opracowywane, trzeci jest nabywany, w jaki sposób? Poprzez ciągłe czytanie i badania.

Dlatego tutaj powiemy Ci 10 książek handlowych, które każdy początkujący powinien przeczytać. Jeśli nigdy nie zainwestowałeś lub nie prowadziłeś działalności na żadnym z tych rynków, te książki będą bardzo pomocne. Dlatego zanim zaczniesz inwestować, zalecamy ich przeczytanie.

➡Znaczenie czytania książek handlowych✨✨

Dla wielu ekspertów, duża część sztuki prawidłowego działania w handlu polega na posiadaniu wiedzy niezbędny. I chociaż teoria i praktyka są różne, powinieneś wiedzieć, że potrzebujesz pierwszego, aby móc wykonać drugie.

Jeśli teoria jest słaba, praktyka nie pójdzie dobrze lub przynajmniej nie osiągniesz oczekiwanych rezultatów. Dlatego powinieneś skupić się na zdobywaniu i poszerzaniu swojej wiedzy w księgach handlowych. Musisz pamiętać, że rynki ciągle się zmieniają, więc jest prawdopodobne, że to, co przeczytałeś rok temu, jest już nieaktualne.

księgi handlowe

➡Nie wszystko to książki finansowe✨ finance

Powinieneś wiedzieć, że nie wszystkie książki, które każdy dobry ekspert w handlu powinien przeczytać, dotyczą finansów. Dzieje się tak dlatego, że każdy dobry ekspert wie, że statystyka i finanse to nie 100% decyzji.

Jak powiedział laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii roku 2022, Daniel Kahneman: Musisz nauczyć się kontrolować swoje emocje i impulsywność. To jest bardzo logiczne, ponieważ wiele razy dajemy się ponieść naszemu sercu i intensywności chwili, podejmując takie złe decyzje.

➡Sposoby czytania✨

Jedną z wielkich zalet XXI wieku jest to, że dziś nie trzeba wydawać dużo pieniędzy i wysiłku, aby znaleźć najlepsze książki. Pojawienie się internetu było bez wątpienia prawdziwą rewolucją dla świata czytelnictwa.

Możesz kupić swoje książki na papierze, w księgarniach fizycznych lub w sklepach internetowych. Możesz także kupić książki elektroniczne, które możesz czytać na Kindle, tablecie lub telefonie komórkowym. Jeśli Ty też nie chcesz wydawać Istnieje wiele platform, na których można znaleźć bezpłatne książki w formacie PDF.

➡Książki, które każdy aspirujący trader powinien przeczytać✨

  • Handel w okolicy: Ta książka, napisana przez Marka Douglasa w 2001 roku, zawiera narzędzia potrzebne do inwestowania. Inną z jego wspaniałych cech jest to, że został stworzony, aby zapewnić większą przejrzystość podczas dokonywania inwestycji poprzez zrozumienie, jak działa twój umysł.
  • Życie z tradingu: psychologia, taktyka handlowa, zarządzanie pieniędzmi: Książka dr Alexandra Eldera to dobry sposób na pokonanie pułapek handlu. Czy pamiętasz, co mówiliśmy o impulsach i emocjach? Ta książka pomoże ci je kontrolować.
  • Inteligentny Inwestor: Autorstwo należy do Benjamina Grahama, autora, który podnosi unikalną filozofię, na której można skupić się w perspektywie krótko- i średnioterminowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o analizie technicznej i danych, jest to niewątpliwie świetna opcja. Jego wartość jest taka, że Jest uważany za biblię analizy technicznej.
  • Sprzedawaj i sprzedawaj krótko: W opinii ekspertów ta książka nie tylko informuje, ale także kształci. I chodzi o to, że autor, dr Alexander Elder, pokazuje, jakie są zagrożenia w świecie handlu, a także daje narzędzia do ich zmniejszania, a nawet zapobiegania.
  • Psychologia giełdowa: Mimo że została napisana w 1993 roku, ta książka Larsa Tvede pozostaje punktem odniesienia. Ta książka mówi o psychologicznym aspekcie handlu akcjami i rynku akcji, które Pomoże Ci podejmować lepsze decyzje podczas inwestowania.
  • Krawędź funduszu hedgingowego, maksymalny zysk / minimalne ryzyko Strategie handlu globalnymi trendami: Jej autor, Mark Boucher, przedstawia w tej książce analizę rynku, wykorzystując cykl płynności i austriacką teorię cyklu koniunkturalnego jako główne punkty wyjścia przy przedstawianiu wniosków i analiz.
  • Inside The House of Money: Najlepsi inwestorzy w fundusze hedgingowe o zyskach na globalnym rynku: Steven Drobny opowiada o twarzach i historiach świata inwestowania. Ta książka zawiera wywiady z ekspertami i inwestorami, którzy opowiedzą nam więcej o swoich sekretach, sukcesach i porażkach.
  • Analiza techniczna rynków finansowych: Jeśli szukasz informacji i twardych danych, bez wątpienia ta książka jest jedną z najlepszych opcji. Ta analiza Johna J. Murphy'ego to dobra opcja dla osób poszukujących konkretne i analityczne informacje o rynkach finansowych.
  • Czarodzieje rynku: Dla tych, którzy bardziej lubią historie niż dane, jest to jedna z najbardziej uderzających książek, jakie możemy znaleźć na Wall Street. Tutaj Jack D. Schwager opowie nam więcej o życiu i doświadczeniach, a także o sekretach czołowych inwestorów Wall Street.
  • Odnieś sukces w handlu: Na koniec zalecamy przeczytanie tej książki napisanej przez Van K Tharpa. Ta książka zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w tym świecie inwestowania. Dla wielu jest to instrukcja, której należy przestrzegać co do joty jeśli chcesz odnieść sukces w świecie finansów.

Nano

➡Czas się nauczyć!✨

Teraz, gdy wiesz, które z 10 książek powinien przeczytać każdy aspirujący do świata handlu, nie ma wymówki, aby tego nie robić. To z powodu wiedza jest jednym z najważniejszych punktów budowania strategii.

Ze względu na dużą popularność tych książek znalezienie ich jest prostym zadaniem, więc nie musisz się martwić o nic innego niż zabranie kilku minut swojego czasu. Usiądź w cichym miejscu, weź ołówek i papier i zacznij je czytać.


Broker Bux

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.