Libra: nowa kryptowaluta Facebooka💰

Facebook to jedna z najważniejszych platform w cyfrowym świecie. Poziom znaczenia i rozwoju tej platformy był tak duży, że dziś zdecydowała się promować nową innowację na przyszłość, Libra.

Ta sieć społecznościowa stała się jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc na świecie, z dużą liczbą użytkowników, a także firmami, które wykorzystują wszystkie jej narzędzia. Tutaj powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o Libra, nowej kryptowalucie, która zaczęła konkurować twarzą w twarz z Bitcoinem.

✨ Co to jest Waga?

Najlepszym sposobem na zdefiniowanie Wagi jest to Jest to kryptowaluta, która podobnie jak inne na rynku opiera się na systemie Blockchain. Oznacza to, że kryje się za nim szereg problemów matematycznych i złożonych algorytmów.

To sprawia Libra umożliwia łatwe i szybkie wykonywanie wszelkiego rodzaju operacji . Możesz dokonywać transakcji, na przykład przelewów lub dokonywać płatności i zakupów bardzo szybko i niemal natychmiast. Dzieje się tak dlatego, że będąc walutą cyfrową, nie wymaga całego procesu związanego z przepływem pieniędzy.

steem

✨Różnice Wagi vs inne kryptowaluty

Według tych samych informacji z Facebooka ta kryptowaluta różni się od pozostałych w następujących punktach:

 • Aby zmniejszyć zmienność kryptowalut, Facebook zamierza ich wspierać poprzez fundusz, który integruje aktywa ubezpieczeniowe i pieniądze, takie jak rezerwy dolarowe. . Zasadniczo będzie wspierany przez konwencjonalne pieniądze.
 • Blockchain stojący za Librą będzie miał zoptymalizowany kod, aby usprawnić procesy związane z tą walutą. Co więcej, to Pozwoli to na zmniejszenie prowizji i czasu oczekiwania przy walidacji transakcji.
 • W celu zagwarantowania użytkownikom, ta kryptowaluta będzie miała wsparcie stowarzyszenia, Stowarzyszenie Waga. Składają się na nią członkowie założyciele, tacy jak: PayPal, MasterCard, Visa, Spotify, Uber, Vodafone oraz firmy venture capital.
 • Jakby tego było mało, Libra zostanie specjalnie zoptymalizowana do pracy na telefonach komórkowych. To w celu uczynienia tej kryptowaluty znacznie bardziej dostępną dla użytkowników , bez konieczności posiadania specjalistycznego sprzętu komputerowego lub z dużymi potrzebami w zakresie sprzętu i oprogramowania.

✨ Kiedy mogę kupić funty?

Na chwilę obecną projekt Libra nie wyszedł jeszcze w pełni na światło dzienne, ponieważ znajduje się w fazie rozwoju. Według danych Facebooka do 2020 r. projekt poczynił już spore postępy, ale nie na tyle, by wejść na rynek.

A faktem jest, że wciąż brakuje szczegółów, takich jak aplikacja mobilna, która będzie odpowiedzialna za łatwe zarządzanie Librą z dowolnego urządzenia mobilnego. Ta aplikacja będzie działać jako rodzaj portfela, dzięki czemu możesz wykonywać wszelkiego rodzaju operacje , od zakupu do sprzedaży lub płatności.

✨ Co nazywa nas Uwaga wagi

 

Można powiedzieć, że jest kilka punktów, które wzbudzają naszą ciekawość Wagi. Tutaj postaramy się Wam powiedzieć, to te 5 punktów, które wyskakują nam z oczu i każą nam spojrzeć w stronę nowego projektu Marka Zuckerberga.

 • Optymalizacja mobilna: Większość walut cyfrowych jest zwykle mało dostępna, ponieważ aby do nich dotrzeć, konieczne jest działanie za pośrednictwem brokera. Zamiast tego, Mark postawił sobie za cel uczynienie Wagi bardziej uniwersalną uczynienie dostępu do kryptowalut bardziej demokratycznym dla każdego użytkownika.
 • Eksploracja danych: Nic nie wspomniano o eksploracji danych Blockchain w celu generowania kryptowalut. Musimy pamiętać, że działają one w ramach mechanizmu, w którym podczas rozszyfrowywania zagadki kodu uwalniana jest kryptowaluta. W tej chwili nie wiemy, jak to będzie działać w Wadze.
 • Kurs funta: Kiedy Bitcoin wyszedł, zaczęło się od niskich cen, co sprawiło, że wielu użytkowników mogło to kupić , ale nagle wzbił się w niebo, powodując dużą zmienność. W tej chwili nie wiadomo, jaka będzie cenaWyjście z Wagi, więc trzeba mieć na to oko.
 • Stabilność monety: Chociaż istnieją już przypadki, w których istnieje realne wsparcie, pieniędzmi lub aktywami, walut cyfrowych, nadal mają one pewną zmienność na rynku. Stabilność waluty przy finansowej sile Facebooka może być bardzo dobra.
 • Wykorzystuje: Być może w przyszłości zobaczymy, że Facebook pozwoli Ci używać Libras do kupowania za pośrednictwem swoich sklepów internetowych. A może zobaczymy, jak Facebook dodaje do kryptowalut jako formę płatności w kredytach reklamowych. Ten punkt jest z pewnością domysłem.

✨ Czy nowy projekt na Facebooku jest wiarygodny?

Libra

 

Fakt posiadania dużej firmy, takiej jak Facebook, za tego typu projektami, daje użytkownikowi pewność. I to nie to samo, co ufać kryptowalucie uruchomionej przez rosyjskiego hakera, niż tej uruchomionej przez Facebooka i wspieranej przez Visa, MasterCard, PayPal czy Uber.

Również, Bardzo ważną cechą okazuje się uwzględnienie środków zabezpieczających dla waluty. Posiadanie funduszu z bezpiecznymi aktywami i pieniędzmi sprawia, że ​​waluta jest bardziej stabilna i mniej zmienna, co może uczynić ją znacznie bardziej atrakcyjną.

Oczywiście warto pamiętać, że nie wszystko, co błyszczy, to czas, ponieważ niejednokrotnie te cyfrowe waluty okazują się bardziej niestabilne niż oczekiwano. Waga również nie mogła się pozbyć tej zmienności. , ponieważ w taki czy inny sposób ma ten sam charakter, co inne kryptowaluty.

Zalecamy ostrożne podejście do tego projektu, ponieważ nic nie zostało jeszcze napisane, nie ma oficjalnego uruchomienia ani aktywnych użytkowników. Tak więc, jak w przypadku każdego zasobu i inwestycji, musisz postępować ostrożnie, dobrze ocenić opcje i podejmować decyzje, które są analityczne, oparte na rzeczywistych danych.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Libra: nowa kryptowaluta Facebooka💰»

 1. Geneza odpowiedź

  Ta firma cię oszuka. Mówię ci z własnego doświadczenia, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Genesis, dziękuję za komentowanie Libra: nowej kryptowaluty Facebooka💰. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.