Komodo: Wszystko, co musisz wiedzieć🙌

Wraz z pojawieniem się kryptowalut, dzisiaj możemy zobaczyć pojawienie się nowych technologii, które mają zmienić sposób, w jaki prowadzimy transakcje, jak Komodo. I to właśnie Blockchain niewątpliwie sprawił, że świat zaczął patrzeć na Internet jako na przyszłość.

Wśród tych innowacji znajdziemy Komodo, czyli kryptowalutę, która choć dzieli nazwę ze słynnym smokiem, nie ma między nimi nic wspólnego. Jeśli pomylisz obie koncepcje, to jest to dla Ciebie, ponieważ tutaj powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o tej cyfrowej walucie.

Co to jest Komodo?

Komodo to coś więcej niż kryptowaluta, jaką jest, to platforma pozwalająca na tworzenie własnych blockchainów, czyli niezależnych Blockchainów. Jego technologia i oprogramowanie typu open source pozwala na przeprowadzanie prywatnych, anonimowych i przejrzystych operacji za pośrednictwem tego systemu.

Znany również jako KMD, ten Token jest uważany za oficjalną walutę ekosystemu o nazwie SuperNet, który jest częścią inicjatywy tworzenia zdecentralizowanych narzędzi Blockchain. Krótko mówiąc, Komodo odpowiada za połączenie różnych narzędzi i funkcji skoncentrowanych na rozwoju tych rozwiązań.

Platforma oferuje możliwość przechowywania różnych aktywów w ramach tzw. łańcuchów aktywów lub łańcuchów aktywów, czyli Blockchain do użytku prywatnego. Ten proces z kolei działa poprzez koncepcję inteligentnych kontraktów, co ułatwia umieszczanie blockchainów.

Kolejną funkcją oferowaną przez Komodo jest możliwość tworzenia blockchainów niezależnych od głównych bez żadnych ograniczeń. Każdy może tworzyć własne wirtualne monety, a także możesz uruchomić ICOS, co jest przydatne, aby móc efektywnie finansować swoje projekty poprzez inwestycje.

Narzędzia Komodo podążają za nimi, ponieważ stwierdzamy również, że Komodo opracowało własną platformę Exchange, znaną jako DEX Exchange BarterDEX. Znajdziemy tutaj słynną Atomic Swaps, funkcję, która pozwala na wymianę walut bez konieczności ingerencji strony trzeciej w ten proces, zmniejszając również prowizje.

W Komodo znajdziemy portfel wewnętrzny, który w dodatku jest wielowalutowy, co usprawnia jego użytkowanie czyniąc go bardziej uniwersalnym. Aby zachować prywatność i anonimowość swoich użytkowników, wykorzystywany jest algorytm Delayed Proof Of Work, który jest inspirowany blockchainem Bitcoin, choć oczywiście z ulepszonymi funkcjami.

Komodo

➡Różnice między Komodo a innymi kryptowalutami✨

 • Twoja wymiana: Pierwszą różnicą, jaką możemy zaobserwować, jest fakt, że Komodo posiada własną Giełdę lub Dom Wymiany. Dzięki temu handel walutami jest znacznie łatwiejszy i wygodniejszy, mając wszystko w jednym miejscu.
 • Anonimowość: Dzięki zastosowaniu unikalnego algorytmu zwanego DPoW, a także protokołu zerowej wiedzy ZKP uzyskuje się wyższy poziom anonimowości i bezpieczeństwa. W ten sposób gwarantuje się, że informacje pozostaną na platformie, nie angażując w ten proces osób trzecich.
 • Finansowanie zbiorowe: Jednym z najbardziej niesamowitych zastosowań Komodo jest fakt, że ta wirtualna waluta może być wykorzystywana jako forma finansowania społecznościowego. Zgadza się, dzięki DICOS użytkownicy mogą inwestować swoje kryptowaluty w wewnętrzne projekty, pomagając w ten sposób finansować różnego rodzaju inicjatywy.
 • Wydajniejsze wydobycie: Jeśli chodzi o górnictwo, Komodo przeniosło szeroko stosowany algorytm PoW na wyższy poziom, tworząc algorytm DPoW.. Dzięki temu kopanie kryptowalut jest znacznie bardziej wydajne, ponieważ nie wymaga dużej mocy obliczeniowej ani wysokiego zużycia energii.
 • Ilość monet: Kolejnym uderzającym punktem jest fakt, że Komodo ma możliwość generowania znacznie większej liczby monet niż inne kryptowaluty. Według szacunków Komodo ma około 200 milionów tokenów, podczas gdy Litecoin ma tylko 21 milionów, a Bitcoin tylko 84 miliony.
 • Szybkość transakcji: Jeśli to nie wystarczy, warto wiedzieć, że szybkość transakcji w Komodo jest bardzo dobra, gdyż osiąga wyższy wolumen i szybkość niż w innych kryptowalutach. Pomaga to usprawnić proces transakcyjny, zmniejszając koszty i zasoby.

➡Technologia stojąca za Komodo✨

Jedną z najbardziej uderzających cech Komodo jest fakt, że ta kryptowaluta jest w rzeczywistości widelcem innej, ZCash. Tak to jest, Komodo to waluta oparta na innej poprzez zdecentralizowany blockchain typu open source.

Ta kryptowaluta znajduje się w ekosystemie SuperNET, który można uznać za kompletne rozwiązanie. Pozwala to na anonimowe przesyłanie pieniędzy poprzez tworzenie równoległych łańcuchów bloków, dzięki czemu finansowanie projektów można pozyskać poprzez uruchomienie ICOS, można uruchomić m.in. inteligentne kontrakty.

KOMODO

➡Górnictwo✨ 

Wydobycie Komodo, dzięki zastosowaniu algorytmu DPoW, a także algorytmu Equihash, znacznie usprawnia wydobycie. A to dlatego, że dzięki jego technologii można go łatwo wydobyć bez konieczności korzystania z zaawansowanego sprzętu, ponieważ wystarczy użyć karty graficznej i procesora o dobrej mocy.

Istnieje kilka sposobów na jego wydobycie, jednym z powszechnych jest specjalistyczne oprogramowanie dla twojego komputera. Ponadto, dzięki zastosowaniu tego hybrydowego systemu algorytmów, proces wydobycia staje się znacznie bardziej wydajny, co zmniejsza zużycie energii i koszty operacyjne.

➡Jak to zdobyć?✨✨

Pierwszą opcją na Komodo jest kopanie, do tego wystarczy komputer z dobrą mocą CPU lub GPU. Możesz je również zdobyć jako nagrody za przechowywanie Monet Kodomo, więc ta opcja jest naprawdę dostępna dla różnych użytkowników.

Z drugiej strony możesz również kupić monety Komodo w różnych domach wymiany. Istnieje wiele opcji, ponieważ można je kupić w głównych giełdach świata lub bezpośrednio w Dex, Komodo Exchange. Oczywiście weź pod uwagę, że Exchange Dex jest w wersji beta.

UDZIAŁ!

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Komodo: Wszystko, co musisz wiedzieć🙌»

 1. Ale odpowiedź

  Chcą, żebym z nimi zainwestował, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub mnie oszukali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ale, dzięki za komentowanie Komodo: Wszystko, co musisz wiedzieć🙌. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.