Wymiana na zakup kryptowalut 📲💰📲💰

Giełda to jeden z najpopularniejszych sposobów inwestowania w wirtualne waluty lub kryptowaluty. I chodzi o to, że ta nowa forma pieniędzy szybko zyskała zwolenników ze względu na wartość, którą pobiera, i rentowność, którą obiecują zaoferować.

Aby uzyskać bezpośredni dostęp do tego rynku i móc uzyskać własne monety, cyfrowe waluty, konieczne jest działanie za pośrednictwem giełdy. Dlatego tutaj powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć, aby znaleźć najlepszą opcję. Przekażemy Ci również nasze rekomendacje, którzy są najlepsi.

✨ Co to jest wymiana?

Giełda to nazwa domu wymiany, tylko w języku angielskim. W kontekście kryptowalut są to platformy cyfrowe lub internetowe, które pełnią rolę swego rodzaju banku. Tutaj możesz kupić, sprzedać lub wymienić swoje kryptowaluty na inne kryptowaluty lub na konwencjonalne waluty, takie jak euro lub dolary.

Powinieneś wiedzieć, że nie wszystkie kraje i podmioty finansowe akceptują kryptowaluty jako prawdziwe pieniądze, a raczej traktują je jako wirtualne. Dlatego w tych domach dozwolona jest ich wymiana na tradycyjne pieniądze.

wymiana

✨ Rodzaje wymiany

 • Pośrednik: Najlepszym sposobem na wyjaśnienie tego brokera jest odniesienie się do kantorów na lotnisku. Tutaj broker kupuje kryptowaluty po niskich cenach, a następnie odsprzedaje je po cenie rynkowej, doliczając prowizję. To jedna z najłatwiejszych w użyciu opcji, ale też jedna z najdroższych
 • Tradycyjny: Z drugiej strony mamy tradycyjną giełdę, która jest najpopularniejszą opcją wśród inwestorów. Domy te oferują platformy, na których inwestorzy mogą swobodnie wymieniać waluty po cenach rynkowych. Opłaty są pobierane za pośrednictwem Spreadu i niewielkich prowizji.
 • Giełdy P2P: Platformy Peer to Peer pojawiły się jako sposoby na sprzedaż produktów między użytkownikami osobistymi i szybko zyskały na popularności, czego wyraźnymi przykładami są Amazon i MercadoLibre. W świecie kryptowalut platformy te umożliwiają wymianę walut po różnych cenach i z niewielką opłatą za zarządzanie.

✨ Prowizje

Ponadto powinieneś znać 3 główne rodzaje prowizji

 • Zgodnie z metodą płatności: Ten rodzaj prowizji pobiera wystawca płatności, a nie Giełda. Zwykle Te prowizje są pobierane, gdy kupujesz lub sprzedajesz dowolną walutę oprócz tego, kiedy należy dokonać konwersji z kryptowaluty na konwencjonalną walutę.
 • Transakcja: Z drugiej strony opłata transakcyjna jest pobierana, gdy przeprowadzasz transakcję, na przykład kupno lub sprzedaż monet. Mogą się one różnić, tutaj znajdziemy prowizje za spread, prowizje stałe, a także zmienne w zależności od czasu transakcji.
 • Wypłacając saldo: Inną z częstych prowizji jest ta, która jest pobierana bezpośrednio przy wypłacie salda. Tutaj są dwie różne prowizje, pierwsza to ta pobierana od środka płatniczego, a druga to ta pobierana za przewalutowanie na tradycyjną walutę.

✨ Metody płatności akceptowane przez Giełdę

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę metodę płatności, ponieważ w zależności od tego jest czas prowizji. Główne metody to:

 • Karty kredytowe i debetowe: Prowizja wynosi około 3% dla wszystkich kart, niezależnie od wydawcy.
 • PayPal: Spośród najczęściej używanych prowizja wynosi od 3 do 4%.
 • Przelew: Jest to jedna z najpopularniejszych metod, a koszt prowizji jest bardzo niski i wynosi 1%.
 • Depozyt kryptowalutowy: Jeśli masz już kryptowaluty, możesz ich użyć jako metody płatności. Niektóre giełdy pobierają 0% prowizji.

wymiana

✨5 punktów do wyboru najlepszego 

Jeśli nie wiesz, jak wybrać najlepszą Giełdę, powinieneś wiedzieć, że są punkty, które należy wziąć pod uwagę. Tutaj powiemy Ci, jakie są 5 punktów, które eksperci zalecają wziąć pod uwagę przy wyborze domu wymiany. W ten sposób znajdziesz najlepszą opcję.

 • Dostępne kryptowaluty: Bardzo ważne jest uwzględnienie rodzaju kryptowalut, które oferują do działania. Najlepiej znaleźć giełdę, która oferuje wiele walut.
 • Prowizje i metody płatności: Posiadanie wielu opcji płatności to świetna opcja, ponieważ daje nam swobodę wyboru miejsca wypłaty lub sposobu wpłaty. Nie bez znaczenia są również prowizje, które określają koszt działania na Giełdzie.
 • Portfel: Posiadanie kantoru z własnym Portfelem może być świetnym pomysłem na ograniczenie formalności i procesów. W ten sposób możesz łatwo przenieść swoje kryptowaluty z giełdy do portfela bez rejestracji na innej platformie.
 • bezpieczeństwo: Dobry kantor oferuje pewność, że ma wsparcie i płynność, aby zrealizować wszystkie zamówienia użytkowników. Co więcej, posiada najnowsze środki bezpieczeństwa i ochrony, aby zapewnić odpowiednią ochronę Twoich informacji.
 • Limity wypłat i wpłat: Nie możesz też przegapić sprawdzenia, jakie są limity wypłat i wpłat na platformach. Dzieje się tak, ponieważ, podobnie jak bankomat, mogą nakładać limity na codzienne transakcje dla użytkowników dla ich bezpieczeństwa.

✨Najlepsze na rynku

 • Binance: Handluj Bitcoin, Bitcoin Exchange, Ethereum, Ethereum Classic, Iota, Ripple, Litecoin i Dash. Ponadto akceptuje karty kredytowe, karty debetowe, przelewy, kryptowaluty, PayPal, Skrillex oraz posiada własny portfel.
 • Coinbase: Akceptuje te same waluty co poprzednia opcja (Bitcoin, Bitcoin Exchange, Ethereum, Ethereum Classic, Iota, Ripple, Litecoin i Dash). W metodach płatności obsługuje karty kredytowe, debetowe, przelewy, kryptowaluty oraz PayPal.
 • bitpand: Ta giełda akceptuje wszystkie kryptowaluty i obsługuje metody płatności wspomniane powyżej, tylko zamiast akceptować PayPal, używa Skrillexa. Ma też swój własny portfel.
 • Bitfinex: Podobnie jak poprzednie opcje, działa ze wszystkimi wymienionymi już walutami. W metodach płatności akceptuje tylko karty kredytowe, karty debetowe, przelewy i kryptowaluty.
 • Ciekły: Ta opcja jest bardzo podobna do poprzedniej w metodach płatności, ponieważ nie akceptuje Skrillex ani PayPal. Obsługuje wszystkie waluty, a także ma własny portfel.
UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Wymiana na zakup kryptowalut 📲💰📲💰»

 1. Santiago odpowiedź

  Ta firma to oszustwo. Mój mąż został oszukany, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Santiago, dzięki za komentowanie na giełdzie w celu zakupu kryptowalut 📲💰. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.