Ethereum: wszystko, co musisz wiedzieć

Stopniowo świat kryptowalut staje się bardziej konkurencyjny wraz z wprowadzaniem na rynek coraz większej liczby opcji. Ethereum jest przykładem tego, jak możesz stać się niewygodnym konkurentem, wpędzając giganta branży, Bitcoina, w poważne kłopoty.

I chodzi o to, że dzięki walce, która bardzo przypomina nam walkę między Coca Colą a Pepsi, Ethereum zwróciło uwagę rynku ze swoją ofertą wartości i znacznymi ulepszeniami technologii kryptowalut. Dlatego tutaj porozmawiamy o tej wirtualnej walucie.

➡Co to jest Ethereum?✨✨

Jak już przewidywaliśmy, Ethereum to wirtualna waluta zaprojektowana według nowych koncepcji. Możemy to powiedzieć to kryptowaluta zaprojektowana w ramach zdecentralizowanej platformy open source zbudowanej w zintegrowanym środowisku przy użyciu języka programowania Turing.

Główną cechą Ethereum jest to, że ta kryptowaluta wykracza poza bycie kryptowalutą. Wynika to z faktu, że wypracowała ekosystem, w którym umożliwia rozwój platform i przechowywanie danych bez hostowania na serwerze, co zmniejsza wpływ awarii technicznych.

Sieć, w ramach której działa Ethereum, ma znaczne ulepszenia w porównaniu z innymi kryptowalutami, takimi jak Bitcoin. Wynika to z faktu, że integracja Blockchain pozwoliła na rozwiązanie problemów takich jak szybkość tworzenia bloków, skalowalność czy dozwolony wolumen transakcji.

Ponadto wiadomo, że Ethereum to jedna z najczęściej używanych baz do budowy nowych kryptowalut. Wystarczy zobaczyć, ile platform wykorzystuje zarówno Ethereum Blockchain, jak i jego token ERC-20 do budowy swoich środowisk. To pokazuje jakość projektu tej kryptowaluty.

ethereum

➡4 punkty, które powinieneś wiedzieć✨

 • Dappy lub aplikacje rozproszone: Ethereum działa nie tylko jako kryptowaluta, ale także stworzyło środowisko do tworzenia aplikacji opartych na Blockchain. Najlepszym sposobem na opisanie tego jest postrzeganie Ethereum jako sklepu z aplikacjami, na przykład App Store, a aplikacje opracowane tutaj jako aplikacje głównego nurtu.
 • Inteligentne kontrakty: Inteligentne kontrakty umożliwiają tworzenie różnych rodzajów kontraktów, wykorzystując ponownie Blockchain jako kopię zapasową. Można powiedzieć, że te umowy są kluczem do dostępu do Blockchain, ponieważ służą jako mechanizmy dla wszystkich rodzajów płatności i usług.
 • Komputer świata: Aby Dapps mógł działać zintegrowany z Blockchain, używany jest system o nazwie EVM of Ethereum Virtual Machine lub The World Computer. Protokół ten umożliwia Dappom prawidłowe działanie w łańcuchu bloków, tworząc tysiące różnych Dappów zamiast tworzyć określone bloki.
 • Etery: Można powiedzieć, że paliwem tej kryptowaluty jest eter. Jest to oficjalna nazwa, którą otrzymuje ten Token lub Moneta i która jest używana jako płatność za transakcje i nagrody. Na przykład podczas wydobywania Ethereum otrzymasz Ether za swoje usługi.

➡Plusy Ethereum✨

 • Dostępność w rozwoju Dappów: Jednym z punktów przemawiających za tą kryptowalutą jest fakt, że jej platforma pozwala na łatwy rozwój Dappów. I nie musisz być doświadczonym programistą, aby móc korzystać z narzędzi do tworzenia aplikacji oferowanych przez Ethereum.
 • Inteligentne kontrakty: Będziesz mógł nie tylko tworzyć inteligentne kontrakty dla różnych kategorii lub koncepcji. Działają one automatycznie, bez konieczności wchodzenia do gry osób trzecich, co sprawia, że ​​ich działanie jest nie tylko znacznie bezpieczniejsze, ale również znacznie bardziej anonimowe.
 • Nieograniczone opcje: W przeciwieństwie do innych platform, które ograniczają parametry tworzenia aplikacji, w Ethereum dzieje się odwrotnie. ATutaj użytkownik ma swobodę rozwijania Dappów, tak jak pozwala na to jego wyobraźnia. Jest to wielka zaleta, gdy przyczynia się do tworzenia lub rozwoju znacznie bardziej innowacyjnych środowisk.
 • Szybkość transakcji: Innym częstym problemem w wielu wirtualnych walutach jest szybkość transakcji. W przypadku Ethereum, Zaimplementowano protokół znany jako Ghost, który pozwala na przyspieszenie szybkości przetwarzania, osiągając transakcje w zaledwie około 14 sekund.
 • Nagrody za wydobycie: Na koniec powinieneś wiedzieć, że nagrody za wydobycie oferowane przez Ethereum należą do najbardziej atrakcyjnych. Dzieje się tak, ponieważ POW Ethereum znany jako Ethash często nagradza 5 eterów za każdy blok, który udało mu się odszyfrować i zweryfikować. To sprawia, że ​​wydobycie Ethereum jest bardzo atrakcyjne dla górników.

➡Różnice między Ethereum a Bitcoin

Ethereum

 • Ilość monet: Większość kryptowalut na rynku ma maksymalny limit generowanych lub wydobywanych monet. W przypadku Ethereum, Ten limit nie istnieje, więc możesz stworzyć tyle monet, ile wymaga rynek.
 • Górnictwo: Bardziej niż wydobycie, proces Ethereum jest inny, ponieważ tutaj otrzymujesz nagrody za rozwój Dappów. Zgadza się, górnicy otrzymują swoje etery za tworzenie i uruchamianie Dappów, podkreślając, że w przeciwieństwie do Bitcoina, nagrody nie spadają, ale pozostają takie same.
 • Szybkość transakcji: Jednym z największych problemów, z jakimi boryka się Bitcoin jest fakt, że szybkość weryfikacji każdego bloku jest bardzo niska, do 10 minut. Zamiast, W Ethereum możemy stwierdzić, że walidacja transakcji odbywa się w zaledwie 12 sekund, ponieważ wykorzystuje protokół Ghost, aby ją przyspieszyć.
 • Koszty użytkowania: Aby oszacować koszt operacji, Bitcoin używa metody, w której ocenia wszystko tak samo, ponieważ blok jest ograniczony swoim rozmiarem. Ethereum wycenia koszt prowizji w zależności od zużytych zasobów z sieci.
 • Język: W przeciwieństwie do reszty kryptowalut, Ethereum umożliwia rozwój Dapps na inteligentnych kontraktach i technologii Blockchain. Jest to możliwe dzięki integracji języka Turing w rozwoju i programowaniu środowiska lub platformy Ethereum. Dzięki temu proces tworzenia i łączenia Dapps jest bardziej wydajny.
UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Ethereum: wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Agus odpowiedź

  Ta firma cię oszuka. Mój mąż został oszukany, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Agus, dziękuję za komentowanie Ethereum: wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.